Перейти до змісту

Шукаю книгу


bob22

Рекомендовані повідомлення

Шкаю книгу автора Елена Блаватская - Тайная доктрина, всі 3ри тома, в старому виданні.

кунтакти в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є електр.варіант, я хочу знайти в традиційному вигляді книгу, бажано 1991 року видавництва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

В мене є електр.варіант, я хочу знайти в традиційному вигляді книгу, бажано 1991 року видавництва.

Сейчас Елену Петровну издает отдел эзотерической литературы Эксмо, у них, видать, права :) Тайную доктрину переиздали буквально на днях, случайно увидел. Там можно и заказать.

А Вы уверены, что ее книги издавали в 1991-м? Вряд ли, интереса к такой специфической литературе тогда еще не было :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене є електр.варіант, я хочу знайти в традиційному вигляді книгу, бажано 1991 року видавництва.

Сейчас Елену Петровну издает отдел эзотерической литературы Эксмо, у них, видать, права :) Тайную доктрину переиздали буквально на днях, случайно увидел. Там можно и заказать.

А Вы уверены, что ее книги издавали в 1991-м? Вряд ли, интереса к такой специфической литературе тогда еще не было :)

да, было издание 1991 года....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І я би не відмовилася від гарних томиків. Нещодавно пощастило купити Агні Йогу за 150 грн - три томи:) А от Антарову купила в гарній твердій палітурці з павлінами - нові. В Бегемоті. А Блаватської маю лише "Голос Безмолвия"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ещодавно пощастило купити Агні Йогу за 150 грн - три томи

в мене десь лежать ці три сині грубі книжки, можу продати - не жалко)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эту книгу когда-то продавали возле универмага. сейчас не знаю, где эти продавцы торгуют книгами. у них можно было любую книгу заказать!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

эту книгу когда-то продавали возле универмага. сейчас не знаю, где эти продавцы торгуют книгами. у них можно было любую книгу заказать!

книги продають й в універмазі, а точніше вхід справа(де павільон з квітами), зразу як зайшли зліва КНИГИ, вибір цікавий та там і замовити можна...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

книги продають й в універмазі, а точніше вхід справа(де павільон з квітами), зразу як зайшли зліва КНИГИ, вибір цікавий та там і замовити можна...

ще є на ринку що біля готелю "Лучеськ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

В мене є електр.варіант, я хочу знайти в традиційному вигляді книгу, бажано 1991 року видавництва.

Сейчас Елену Петровну издает отдел эзотерической литературы Эксмо, у них, видать, права :) Тайную доктрину переиздали буквально на днях, случайно увидел. Там можно и заказать.

А Вы уверены, что ее книги издавали в 1991-м? Вряд ли, интереса к такой специфической литературе тогда еще не было :)

да, было издание 1991 года....

...издание Эксмо2010 уже тоже видел, "держал в руках", :smile-zachot:,

265cb96f503455d685f2d305916528e6.jpg9f64df4608252e94dcdad58dc40ef940.jpg

и Е.Рерих тоже появились в Луцке! думаю можно заказать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...
  • 1 рік потому...
  • 3 місяця потому...

Куплю книгу (недорого) любую из раздела: "загальна філософія" для ВУЗів, - может пилиться с кого на полке. Все детали в личку или за тел. 0971884548

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блавацька, Агні-Йога, Клізовський, Шрі-Ауробіндо, Махарши... та багато іншого, де ви були раніше, погоріло все синім полум'ям))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

— Билли, сеанса не будет.

— Будет, Гарри, будет!

Искусство не горит! — Да?!

— Да!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...