Перейти до змісту

Терміново ВАЗ 21063 [продам]


venommm

Рекомендовані повідомлення

Щоб не переписувати інформацію, даю лінк на авто.

Терміново!

P.S. Відписувати попрошу лише зацікавлених в покупці людей, без флуду. Ціна не обговорюється, вона остаточна.

(096)-530-05-47

(095)-880-53-62

(093)-776-67-13

icq: 441561644

Олександр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які не достатки... як двигун, ходова і взагалі в якому стані машина. Ви один хазяїн?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щоб не переписувати інформацію, даю лінк на авто.

Терміново!

P.S. Відписувати попрошу лише зацікавлених в покупці людей, без флуду. Ціна не обговорюється, вона остаточна.

(096)-530-05-47

(095)-880-53-62

(093)-776-67-13

icq: 441561644

Олександр

напишіть мені в лічку на моє запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які не достатки... як двигун, ходова і взагалі в якому стані машина. Ви один хазяїн?

Авто на ходу, поки не "вдарили" морози, я на ній їздив, зараз машина стоїть біля будинку, бо взута в літню гуму і немає тосолу. Потребують заміни 2 механізми скло-підйомників, притирає ліва колодка. Кузов варений був у 2009 році, фарбувалась тоді ж. Стоїть нова рульова колонка, задня тормозна система з полуосями. Пічка працює. Панель обтянута шкірзамінником.

Звоніть, приходьте, дивіться. Авто знаходиться на 33-му районі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

500€

800$!

Хлопці, не хочу ображати, але ви читати не вмієте чи що? Ціна остаточна і не обговорюється! Правила фооруму почитайте.

За такі гроші можу запропонувати ЗАЗ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які не достатки... як двигун, ходова і взагалі в якому стані машина. Ви один хазяїн?

Авто на ходу, поки не "вдарили" морози, я на ній їздив, зараз машина стоїть біля будинку, бо взута в літню гуму і немає тосолу. Потребують заміни 2 механізми скло-підйомників, притирає ліва колодка. Кузов варений був у 2009 році, фарбувалась тоді ж. Стоїть нова рульова колонка, задня тормозна система з полуосями. Пічка працює. Панель обтянута шкірзамінником.

Звоніть, приходьте, дивіться. Авто знаходиться на 33-му районі.

як двигун... бере масло, чи робився кап-ремонт?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

які не достатки... як двигун, ходова і взагалі в якому стані машина. Ви один хазяїн?

Авто на ходу, поки не "вдарили" морози, я на ній їздив, зараз машина стоїть біля будинку, бо взута в літню гуму і немає тосолу. Потребують заміни 2 механізми скло-підйомників, притирає ліва колодка. Кузов варений був у 2009 році, фарбувалась тоді ж. Стоїть нова рульова колонка, задня тормозна система з полуосями. Пічка працює. Панель обтянута шкірзамінником.

Звоніть, приходьте, дивіться. Авто знаходиться на 33-му районі.

як двигун... бере масло, чи робився кап-ремонт?

двигун масла не бере. цього літа робили частковий його ремонт, працює добре. У капремонті потреби немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...