Перейти до змісту

А-Банк - що за штука така?


kudrom

Рекомендовані повідомлення

Буквально щойно дзвонить мені на мобільний якась дєвочка і каже, що це А-Банк, партнер Приватбанку і вони хочуть дати мені кредит, до 10 000 грн без довідки про доходи. Спитав про умови, кажуть 2% місячних (тобто 24% річних) без комісій, до 3 років. Знаходяться на Кравчука.

В чому подвох? Мені кредит ніби поки не тре, але умови якісь дуже лояльні в порівнянні з "картковими" пропозиціями Привата. І взагалі, що то за контора така?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це було перше, що я зробив, зайшов на їхній сайт і не знайшов там взагалі пропозиціій по кредитах!

не нада з мене фінансового ламера робити, я мєжду прочім тоже еканаміст ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ці прпозиції там в платіжних картках. Правда, умови відрізняються від озвучених тобою: 3% в місяць. Зняття готівки 4%, безготівкові платежі 3%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому то і справа! 24% і 36% - відчуваєш різницю? я ще перепитав, думав недочув, кажу це 36% річних виходить, вона - нє, 24%! і без комісії за видачу

я ще подумав развод якийсь, але сказала підходьте на Кравчука

може ще кому дзвонили, чи то я такий щаслівчік?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так розумію Кудрому пропонували кеш - кредит :), а не пробували втюхати кредитку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може мене з кимось перепутали?

в мене з "приватовських продуктів" тіко кредитка універсальна, якою користуюся як дебетною карткою, взагалі кредитами не користувався, навіть картковим!

і кредит дійсно пропонували готівковий, забув уточнити, так і сказала "готівковий кредит", сходити спитати чи шо.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кредит цікавий.

але кредитуватись тра швидко і гасити його весь бо:

фішка цієї пропозиції в тому, що з вас береться 2% від всієї суми початкового кредиту до повного погашення кредиту плюс 0,1% щомісячно від суми заборгованості.

Для прикладу: ви оформляєте кредит на 10.000 грн. на Вашу ЗП карту спускається 99% від суми кредиту. а саме: 9900 грн.

Далі з вас буде братись по 200 грн щомісячно + 0,1% щомісячно від суми заборгованості поки ви не закриєтесь повністю по цьому кредиту.

ПіСі: Дострокове погашення цього кредиту цікаве лише при повному його погашенні

(працюємо через накопичувальний вклад і гасимо всю суму по кредиту)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фішка цієї пропозиції в тому, що з вас береться 2% від всієї суми початкового кредиту до повного погашення кредиту плюс 0,1% щомісячно від суми заборгованості.

так, ще раз - 2% знімається щомісяця з повної суми?

тобто якщо я взяв кредит - 10 000 грн, перший місяць - 200 грн на %%, ясно, в другий місяць я гашу 5000 грн і все одно плачу 2% від 10 000, тобто 200 грн??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фішка цієї пропозиції в тому, що з вас береться 2% від всієї суми початкового кредиту до повного погашення кредиту плюс 0,1% щомісячно від суми заборгованості.

так, ще раз - 2% знімається щомісяця з повної суми?

тобто якщо я взяв кредит - 10 000 грн, перший місяць - 200 грн на %%, ясно, в другий місяць я гашу 5000 грн і все одно плачу 2% від 10 000, тобто 200 грн??

ПАРДОН не 0,1% від суми заборгованості а 0,01% від суми заборгованості.

так 200 грн. і 0,1% 0,01% від суми заборгованості 5000 грн.*0,01%= 0,50 грн.

Всього: 200,50 грн.

Згідно договору Ви повинні сплачувати щомісяця ануітетну суму по кредиту. наприклад:

Ви оформили кредит 10.000 грн на 10 місяців. Вам дається 9900 на ЗП карту. (чи готівкою).

далі ви платите 1000 грн + 200 грн + 0,01% від суми заборгованості шомісяця протягом 10 місяців.

Всього сплачено буде за 10 місяців: 12.005,50 грн.

Ви оформили кредит 10.000 грн на 20 місяців. Вам дається 9900 на ЗП карту. (чи готівкою).

далі ви платите 500 грн + 200 грн шомісяця + 0,01% від суми заборгованості протягом 10 місяців.

Всього сплачено буде за 20 місяців: 14.010,50 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Вашу ЗП карту спускається 99% від суми кредиту. а саме: 9900 грн.

а ще цей момент, куди 100 грн ділося? вона ж мені втирала, що без комісії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз прийде Zevs_Isver і скаже що він про них думає...

А я то думав в чьом падвох ? а тут всьо красіво: відсотки на ВСЮ суму кредиту нараховуються протягом всього терміну..

Новий розводняк від дяді Бєні :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Вашу ЗП карту спускається 99% від суми кредиту. а саме: 9900 грн.

а ще цей момент, куди 100 грн ділося? вона ж мені втирала, що без комісії

Є комісія.

1% і береться при видачі кредиту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз прийде Zevs_Isver і скаже що він про них думає...

А я то думав в чьом падвох ? а тут всьо красіво: відсотки на ВСЮ суму кредиту нараховуються протягом всього терміну..

Новий розводняк від дяді Бєні :)

тож кажу, кредит треба крити весь а не кусками. Є вільні ресурси - розміщуй на депозиті. як варіант накопичувальний вклад. назбирав там всю суму кредиту - іди гасити достроково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...