Перейти до змісту

EDGE UMC в Луцке


Рекомендовані повідомлення

а ну проверили что пишет у вас на телефонах

у меня появилась надпись 033,EDGE

по скорости заметил ещё 21-го числа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ну проверили что пишет у вас на телефонах

у меня появилась надпись 033,EDGE

по скорости заметил ещё 21-го числа

А що, в сонєріка Т610 появилась підтримка EDGE?.. Я думав там тільки GPRS... :)

А в UMC таки да, є, до того ж ще восени було місцями. А напис тільки недавно добавили :)

Раніше вони там взагалі Lutsk (чи інше місто, в якому антена розміщена) писали, поки послугу UMC-Область не ввели.

До речі, мій ASUS P525, на жаль, також тільки GPRS підтримує, підтримці EDGE його чомусь не навчили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидкість збільшилась з 6,8 кбайт/сек до 9,3 кбайт/сек. Тепер вже по Скайпу можна спілкуватися.

Я теж хотів Асус Р525 брати. Еле відсутність еджа - єдине, що мене стримало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Значить чекай ASUS P526, який має вийти в першій половині цього року. Там вже WM 6.0, є підтримка EDGE, мереж третього покоління, вбудований GPS...

тільки чомусь замість нормального процесора туди всунули лайно TI OMAP 850 (200 MHz) і замість джойстика зробили не-до-JogDial (колесо не крутиться, а тільки відхиляється вверх-вниз) :ban1:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді смислу його брати немає. Наступний мій телефон буде знову смарт і знову від Нокії, а парелельно - КПК-шка 640х480 з ГПС. Два в одному має свої мінуси... Не можна мати великий екран. Швидко сідає аккумулятор. Глюки КПК впливають на телефон. Ні, моя точка зору - телефон з широкими можливостями, і КПКшка з ще ширшими можливостями і екраном... :ban1:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та я от також, напевно, до такого варіанту прийду. Зараз чекаю, поки у продажу появляться смарти від Nokia на злегка оновленій платформі S60 3rd Edition FP2 (Symbian OS 9.2). До речі, в FP4 (Future Pack 4) обіцяють підтримку сенсорних дисплеїв!.. :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...