Перейти до змісту

Мобільні новинки місяця


Рекомендовані повідомлення

Коли я писав про вітрину, то в першу чергу мав на увазі РЕАЛЬНИЙ стан речей, тобто те ,що вже можна помацати , покрутити і купити , а не очікувати біля моря погоди.

Я не є фанатом Нокії, а лише константую факти та статистику і можу навести її по більшості поширених моделей.

Нічого не маю проти андроїда, проте коли в якийсь КІА напхати кондиціонер, подушки безпеки,блютуз,МП3,різних дизайнових фішок- то він від того не стане Мерседесом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 160
  • Створено
  • Остання відповідь

Порівнювати КІА і Андроїд це щонайменше безглуздо. КІА це хіба-що Андроїд на дешевих китайцях, які серйозно ніхто не сприймає, а щоб відчути переваги Андроїда потрібно взяти в руки хоча б Samsung I5700 Spica, а краще щось з Апаратів HTC.

Нічого не маю проти Симбіана, сам довгий час користуюсь апаратами на цій ОС, але думаю багато хто погодиться з тим, що ця Ос дійшла до критичної точки розвитку. Про зручності Андроїда можна почитати у відповідній темі на цьому ж форумі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже просто перевірити стан речей, Спробувати продати двомісячну бв нокію та таке ж бв на Андроїді.

Навіть незважаючи на вау ефект Андроїда , нокія продасться швидше і дорожче від початкової ціни нового телефона.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навряд , чи ця модель буде в нас у продажу.І здається мені по причині проблем з передачою сигналу Самсунг не хоче позоритися.

Заробітку на таких моделях мало (не те що на смартах), попит обмежений, а на імідж впливає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sonyericsson Xperia Play офіційно представлений.

ef16d26643ae39b6991ca96f785.jpg

Компанія Sony Ericsson анонсувала одну з самих чеканних новинок MWC — смартфон Sony Ericsson Xperia Play.

Аппарат працює на базі Android 2.3 Gingerbread, містить процесор Scorpion ARMv7 з тактовою частотою 1 ГГц і графічним процессором Adreno 205. Ємкостний сенсорний дисплей має діагональ 4 дюйма и розширення 854 x 480 точок.

7ef5535b2e9eae37df3fe4ebd26.jpg

Смартфон може використовуватить в мережі GSM/GPRS і UMTS. В аппараті є 5,1МР камера з автофокусом та спалахом, USB 2.0, Wi-Fi, Bluetooth, aGPS, Micro USB, 3,5-мм аудіорозєм, 400 Мб памяті, слот microSD (до 32 Гб).

6c2749419009890d2f6c891e1e8.jpg

Особливістю Sony Ericsson Xperia Play являєтся зручний геймпад. При цьому в смартфон попередньо загружені ігри Asphalt 6, The Sims 3 і Tetris.

Імхо - ось і вся різниця від інших Xperi-й

Разміри 119 x 62 x 16 мм, вага — 175 г. Його аккума хватить на 5 годин 35 хвилин ігр, на 8 годин размов і на 425 годин работи в режимі очікування.

На американському ринку смартфон появиться весною 2011 року і буде доступний в мережі Verizon Wireless.

Технічні характеристики Sony Ericsson Xperia PLAY:

- Підтримка стандартів связку: UMTS HSPA 800, 850, 1900, 2100 МГц (або CDMA2000, cdmaOne, EVDO; UMTS HSPA 900, 2100 МГц); GSM GPRS/EDGE 850, 900, 1800, 1900 МГц
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найдоступніший телефон на 2 сімки з підтримкою карт памяті та фм радіо.

Стандарт: GSM 900/1800

Розміри: 103.1 x x мм

Вага: 68.5 г

Стандартна батарея: Li-Ion 850 мАг

Час розмови, макс.: 6 г

Час очікування, макс.: 350 г

Рік випуску: 2010

Дисплей Fly DS105

Дисплей TFT

Кількість кольорів дисплея 65536

Розмір128 x 128 пікселів, 1.43 дюйма

Мелодії MID,AMR,MP3, WAV, IMY

Оформлення Fly DS105

Тип корпуса Класичний

MP3-плеер

Коментарі по MP3 mp3, midi,amr, WAV, IMY (до 8 годин відтворення без підзарядки)

FM-радіо

стерео

Ігри

Память карти памяті microSD до 2 Гб

Кількість номерів 100 +сім+сім

365 грн

post-8263-0-22536900-1298414167_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для чого ціна ? Тут не продаж розділ, куда модер дивиться ?

Бо людям корисно знати про реалний стан речей, а не лише про туманне майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо людям корисно знати про реалний стан речей, а не лише про туманне майбутнє.

теж менi реальний стан речей знайшов, якби я ждав те, що хочу купити, поки воно зьявится в Луцьку, то до того часу моi внуки вже б своiх дiтей одружили

А тема всетаки про новинки в свiтi,а не на точках в Луцьку, мало того,що Украiна вiдстае вiд всього свiту десь на пiв року, то Луцьк вiд Украiни ще на пiв року вiдстае

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1-відкриваючи тему мав на увазі саме ТЕ,ЩО ВЖЕ Є У ПРОДАЖУ.Новинка , це товар, який з,явився не більше 2 місяців тому.

2-Від України Луцьк в поставках відстає на один день.

3-Від презентації нової моделі у світі до її продажів в Україні проходить не більше місяця.Слід лише розрізняти презентацію,яка дає старт продажам і презентацію тилу концепта, який взагалі в продаж може не піти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які це новинки, це страхіття.

Новинки це: lg optimus 2x, samsung galaxy s 2

А флай за 300 грн це не новинка, це чергова звонилка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А флай за 300 грн це не новинка, це чергова звонилка

ти не повіриш, але дехто з телефонів ПРОСТО ДЗВОНИТЬ ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти не повіриш, але дехто з телефонів ПРОСТО ДЗВОНИТЬ ;)

На диво вищезгадані мною апарати також дзвонять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андроиды рулят0)все другое Кал

попрошу не зачіпати теми "XX рулить, все інше кал" ібо буде холівар.

На диво вищезгадані мною апарати також дзвонять
А флай за 300 грн це не новинка, це чергова звонилка

не ціна визначає "новинку" а, як не дивно, дата випуску)

щодо згаданого Fly то тут автор проколовся, телефон минулорічний;

тому, на мою думку, або тему в торгівлю або викладти інформацію про дійсно нові апарати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ж нагадаю- тема називається ,,Мобільні новинки місяця,, ,тобто те , ще максимально близько до користувача.

Для тих, хто хоче заглянути трохи далі відкриваю нову тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в такому разі варто визначитись: або "ось що вийшло нового" або "ось що пропонує магазин" - то два різних напрямки :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось ,що нового пропонує магазин.

Хоча мені більше подобається- ось ,що нового можуть придбати люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Шо за тема? -Одна лабуда якась! Чому ще відкрита - загадка :dont:

Хороша тема, а "лабуда" тут з'являється саме таким дописувачам.

Nokian предтавляє тут телефони, які вже реально купити в Луцьку, а не те, що десь там предтавлено на виставці, і що до нас, можливо, ніколи й не дійде. Про такі "новинки" всі бажаючі можуть почитати на спеціалізованих сайтах. Пересічній людини це не цікаво. Для них більш корисна ця тема.

Якщо є потреба купити товар, то я йду в магазин, а не на виставку. Виставки відвідують з іншою метою.

Так, в повідомленнях Nokian можна прослідковувати приховану рекламу, але явних порушень правил технічного розділу я не бачу. Ціна на той же Fly подана для ознайомлення. В даному випадку вона доречна, оскільки телефон позиціонується як найдешевший серед апаратів з подібними технічними характеристиками.

Не подобається тема - проходьте мимо. Є порушеня Правил - пишіть скарги модераторів.

Давайте припинему флуд і будемо висловлюватися по темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...