Перейти до змісту

"Доска позора"


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

не до кінця, пардон, розумію "поз...і"....

пардон, "позр.і"

(н)

sasha1132, боюсь показатись тугАдумом, але ШОТА не доходить...

ще одну букву,, плііііз....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 1,7 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

я вже сам забув що хотів написати) добре що напартачив в цій темі, нікому не треба трудитись і копіпастити) :rolleyes:

дякую тобі "моторолла"

чекаєм пані лілічку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спробую перевести тему в правильне русло )))

Заздалегідь перепрошую автора, який, може, це колись тут прочитає, судячи з того, що йому "інтересні" ті теми, які "інтересні" мені :). Але запостила якраз в надії на те, що автор цього не помітить, оскільки вже давно не заходив на борду.

Скільки разів ти ще будеш мене додавати? Ми ж незнайомі.
Привіт!Я й сам не знаю,як воно в мене так получаеться.Я не добавляв тебе в свої друзі,хоча не проти того,щоб добавити!!!В мене спочатку було таке відчуття,що ти мене, сама добавляеш в свої друзі.Тільки після твого останього посту,я зрозумів,що я помилявся....Я просто заходжу часто на твій профіль.Ти може спитаеш мене,по якій причині,я це роблю?Та просто так!Мені просто цікаво знати,які ти теми на цьому сайті, читаеш в той чи інший момент!Якщо ти їх читаеш,значить вони тобі інтересні.А якщо тобі інтересні,значить вони будуть інтересні і мені!!!Не обіжайся на мене!!!
Ну так я і повірила, що ти не натискав цю чарівну кнопочку "Додати в друзі", або натискав її стільки разів випадково.

Я не ображаюсь на тебе!!! Тільки не роби так більше.

ДЯКУЮ ТОБІ,що ти на мене не обіжаешся!Ти знаеш,ту кнопочку,про яку ти пишеш,можливо я,один чи два рази точно нажав.Було таке,я зараз вже почав потрошки пригадувати.Але це було не свідомо,і то було всього декілька раз.Більше, я точно не нажимав!!!!!!Мені так кажеться що причина е,в чомусь іншому.Може якийсь "збій" системи ставався?Бо я дуже часто проглядаю твій профіль,і тим більше, дуже часто заходжу в твій профіль, з мобілки.Але це уже не так важно.Обіцяю,БІЛЬШЕ ТАК НЕ РОБИТИ!!!Буду в другий раз,більш УВАЖНІШИМ!!!

Радує, що людина дуже ввічлива :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зіграли вони свадьбу усьой бордой. І я там бил, і піво піл, і сухариками закушував :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і зіграли вони свадьбу усьой бордой. І я там бил, і піво піл, і сухариками закушував :)

та ніхто нічого не зіграв :D .

Оті короткі репліки - мої :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну раз така пянка, то чим я гірше? Чоловіча частина борди. Нумо, ви ж тоже не ликом шиті? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з мого невеликого, але досвіду я скажу

ЗОЛОТІ СЛОВА!!! В меморіз, однозначно! Без образ! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була б адміном, всіх би забанила.

А на правах ТС ти поки не можеш тему на добу-другу прикрити, нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Була б адміном, всіх би забанила.

А на правах ТС ти поки не можеш тему на добу-другу прикрити, нє?

Ще в неї немає таких прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

заберу! скінь помер в ПМ.

чорний гумор :P

А ще - ніколи не розуміла, що таке ПМ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стільки срачу навколо однієї репліки "обмежений".

Енді, жЖошь пробачте, смалиш!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...