Перейти до змісту

Прижену любий автомобіль з Німеччини


Tyson

Рекомендовані повідомлення

 Не забагато ти загнув +1000 євро?  За пригон беруть 150-200 євро+витрати на дорогу. В загальному з Німеччини виходить до 600 євро все разом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦІНА НА Mobile.de плюс 1000евро

Тобто я знайшов гольф 2 за 200 євро а по пригоні він 1200 ???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Не забагато ти загнув +1000 євро?  За пригон беруть 150-200 євро+витрати на дорогу. В загальному з Німеччини виходить до 600 євро все разом.

600 це до кордону, а от якщо 1000 в Україні - це гуд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Не забагато ти загнув +1000 євро?  За пригон беруть 150-200 євро+витрати на дорогу. В загальному з Німеччини виходить до 600 євро все разом.

Цікаво, а можна детальніше, чи якусь ссилочку на інформацію, чи контактний телефончик.

І взагалі, раз підняли тему, то є декілька запитань, оскільки я в цьому не розуміюсь:

1. Де взагалі можна дізнатись про пригін машини із-за бугра, нюанси ітд ітп ?

2. Особливо цікавлять деталі розтаможки.

3. Дуже цікавить запитання, якщо гнати донора під авто то яким чином це відбувається, себто що саме не можливо замінити? Мотор? Кузов? (ну там жеж іде с\н по якому розтаможують чи як???)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я знайшов гольф 2 за 200 євро а по пригоні він 1200 ???

ну а що ти хотів ? в Гонду.. Україні живемо! :friday:

Можеш спробувати сам пригнати собі авто, гемор ще той, і фінансово і на голову :) так що то норм ціна (800-1000 Євро)

В тій же сусідній Білорусі, розмитнення авто, шо два пальца, в середньому за легковик 300-500 Євро! (Переганявся Фіат Добло з Варшави в Брест, розмитнення обійшлось в 350 Євриків). сорі зв офтоп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я знайшов гольф 2 за 200 євро а по пригоні він 1200 ???

ну а що ти хотів ? в Гонду.. Україні живемо! :friday:

Можеш спробувати сам пригнати собі авто, гемор ще той, і фінансово і на голову :) так що то норм ціна (800-1000 Євро)

В тій же сусідній Білорусі, розмитнення авто, шо два пальца, в середньому за легковик 300-500 Євро! (Переганявся Фіат Добло з Варшави в Брест, розмитнення обійшлось в 350 Євриків). сорі зв офтоп.

Думаєш я просто питав, просто мені гольфа 2 пригнали за 600є з пригоном. Правда доставав я їх довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЦІНА НА Mobile.de плюс 1000евро

розтаможка ???

розтаможкою незаймаюсь.

 Не забагато ти загнув +1000 євро?  За пригон беруть 150-200 євро+витрати на дорогу. В загальному з Німеччини виходить до 600 євро все разом.

В 1000евро входить все.

ЦІНА НА Mobile.de плюс 1000евро

Тобто я знайшов гольф 2 за 200 євро а по пригоні він 1200 ???

Так правильно.Но такий автом.не вигідно краще його брати в Польші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто я знайшов гольф 2 за 200 євро а по пригоні він 1200 ???

ну а що ти хотів ?  в Гонду.. Україні живемо! :friday:

Можеш спробувати сам пригнати собі авто, гемор ще той, і фінансово і на голову :) так що то норм ціна (800-1000 Євро)

В тій же сусідній Білорусі, розмитнення авто, шо два пальца, в середньому за легковик 300-500 Євро!  (Переганявся Фіат Добло з Варшави в Брест,  розмитнення обійшлось в 350 Євриків).   сорі зв офтоп.

Пригнати авто гемору ноль.Розмитнити його це вже інше питання. Якщо авто йде на запчастини,або на "болгарську реєстрацію" (хто знає, поняв про що я), тоді платиться поляку 300-400$ (можна і менше) і він переганяє авто через кордон.

 На рахунок розмитнення,то з нового року ввели 8-мирічку для бусів, тобто авто можна розмитнити з випуску 2003 року січня місяця. Порахувати можна любе авто (це все про буси),треба тільки номер кузова,рік випуску ,об"єм двигуна, потужність двигуна (кВт) і повна маса.

 Легкові робляться поагрегатно,але це вже повний гемор. (хоча якщо нема інших варіантів....). Можна і в лоб розмитнювати,просто дуже дорого стане машина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це старі розрахунки. Хто може детально описати, яка процедура на сьогоднішній день і орієнтовні ціни?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це старі розрахунки. Хто може детально описати, яка процедура на сьогоднішній день і орієнтовні ціни?

Ціни залежать від мільйона факторів. Навіть приблизно ніхто не скаже,якщо не буде повних даних про авто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, але має бути методика розрахунку, так би мовити офіційна. Про різні "неофіційні" варіанти поки мову не ведемо.

Наприклад, при першій реєстрації в Україні оплата залежиться від типу транспортного засобу, його віку, типу двигуна, його робочого об'єму і т.д. Детальніше - тут

Як справи з розмитненням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Не забагато ти загнув +1000 євро?  За пригон беруть 150-200 євро+витрати на дорогу. В загальному з Німеччини виходить до 600 євро все разом.

а помоиму, человек в праве оценивать свою услугу, плюс к тому поехать, найти машину, стоять на таможни, и т.д... я думаю цена нормальная! кому не нравится думаю стоит поехать самому, будет дешевле! :0123:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  Гиви,ты тему внимательно читал? Авто находишь ты сам,а Тайсон плюсует 1000 и тачка у тебя. Он тебе не будет искать машину.

А насчет цены,каждый вправе оценивать свои услуги как хочет,просто мне кажется что это дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну может на счет поиска машини я чтото не понял,согласен!!! но все равно думаю цена нормальная по крайней мере ето мое мнение. просто я думаю легко когда сидиш на диване и ждеш машину а человек в дальнеи дороге везет твою машину, ведь на дорогах всякое бывает!!! но выбор зароботка тоже индивидуален впринципе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...