Перейти до змісту

Прохання, якщо можливо, розбанити (аргументоване)


vetra

Рекомендовані повідомлення

Я обіцяв в одному з топіків не нити по цьому питанню, але я так і не отримав чіткої відповіді.

Отже.

Колективне прохання від ігроків [CBI] (bot_of_the_bots, Punk-T-34, stebler, f.u.c.k.e.r.)

Розбаньте наш айпі (- 193.109.145.194) якщо це можливо. Ніяких правил не порушували. Чітами користуватись навіть ніколи не пробували. Забанені без вказування причини вже з місяць точно.

Бо багато наших друзів грають саме на Фотакомівському сервері і нам то було б значно веселіше. Звикли ми просто там.

Обіцяємо себе і надалі вести ввічливо і правильно.

Чому нас забанили? не знаємо.

Є два варіанти - або взагалі для користувачів візору закрили доступ на сервер або попали просто під роздачу з якимось нехорошим сусідом.

Розбаньте будь-ласка.

Якщо ні - більш цю тему не піднімаємо і гоцаєм по інших серваках.

Дякуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А всетаки тупо що сервер тільки для абонентів фотакома :( Так би була така рубалка !!! :)

Ну але щож поробиш... :) Правила - є правила ! ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори
А всетаки тупо що сервер тільки для абонентів фотакома :( Так би була така рубалка !!! :)

Ну але щож поробиш... :) Правила - є правила ! ;)

Сервер для всех, а не только для абонентов фотакома. А айпишник визора был перманентно забанен за читы. И разбана думаю не будет. Хотите играть - купите себе постоянный айпишник. и будете себе шпилить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є пропозиція!

А ви ще піймайте якогось чітера з фотакомівським айпі і "перманентно" забанте всіх ігроків з фотакома))

ото Вам там всім весело стане)) Чітерів не буде точно))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Ловлять і банять, є такі в списку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловлять і банять, є такі в списку.

вам хорошо, вы можете по внутреннему ip банить. а все клиенты визора (и я в том числе) ходят через 1 айпишник, который забанен. невесело. хоть по другому и не получится...

белый айпи домой не хочется брать, файрволл конечно настраивать умею, но все таки спокойнее за НАТом =)

но скорее всего придется. вон на cs.cyfra.ua играл, так там айпишник визора тоже на МЕСЯЦ забанили за wallhack...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...