Перейти до змісту

Акустичний вечір авторської пісні та до дня народження В. Висоцького


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Творчий вечір для тих,хто виріс на цих акордах...

..Для тих, для кого величезне значення мали ці вірші...

..Для тих, хто любив та поважав...

..Для справжніх...

a_67013c2b.jpg

Короткий кінопоказ та акустичний вечір

23 січня 2011 року

вул. Кафедральна, 12, кінозал Ретро

Хто планує бути:

Дана Шечвук- Клочкова (гурт ТакА, м. Луцьк)

Андрій Роїк (м. Луцьк)

Сергій Слеп Гончаренко (гурт Джигура, м. Луцьк)

План Барбаросса (Луцьк)

Гуша Катушкин

(Ансамбль Имени Человеческого Фактора, Белгород, Росія)

Олег Ларюшин (м. Київ)

Можливо Чернівці та Харків (узгоджується)

гості з різних куточків України і не тільки...

ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ ВСІХ МУЗИКАНТІВ

Спільно з Російським Культурним Центром

Початок о 16.00

Вхід вільний

До уваги: інформація у топіку буде оновлюватись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Александр Юрченко ( Сны Аризоны) г. Харьков

http://www.youtube.com/watch?v=M7SaTzYrh_Q

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПРально. Краще какать в камєнтах на ВН,пра?

тобі краще видно, я просто передумав писати коментар <_<

щось в тему

http://www.youtube.com/watch?v=09Uh1uPOHvE&feature=related

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуша Катушкин

из Ансамбль Имени Человеческого Фактора, Белгород, Россия

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гуша Катушкин

из Ансамбль Имени Человеческого Фактора, Белгород, Россия

Гуша Катушкин!!!! Это круто!!! :smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Высоцкий - Почему аборигены съели Кука

http://www.youtube.com/watch?v=YANLy-Fuzqo&feature=related

:smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ж, панове, через півтори години відбуває наш автобус на РІвне-Острог(святкова вечірка там :smile-zachot: ), гастролі :)

А 23-го о 16.00 ми чекаємо вас на вул. Кафедральна, 12

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був сьогодні. Дуже сподобалось.

Гуша Катушкін, О. Юрченко і наші.

Чудово нагадав про Висоцького Ваня.

Forever Autumn - зауважав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я сама була здивована і кількістю людей, і тим, що прийшли не тільки молоді, й люди старшого покоління.

І тим, як подавали творчість Висоцького музиканти.

А щодо зауважав... кхм... :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

«Если друг оказался вдруг и не друг, и не враг, а – так…»

А от у Квартири-FM усі без сумніву друзі. Днями молодіжна організація спільно з Центром Російської Культури у Луцьку зібрали чималу кількість товаришів на вечорі авторської пісні та пам'яті Володимира Висоцького.

І знову в затишне «Ретро» прийшло послухати знайомі, кому з дитинства, а кому з молодих літ, багато шанувальників Володимира Семеновича. Від неперевершеної гри композицій артиста просто перехоплювало дух.

А все це було у виконанні таких гуртів, як «План Барбаросса» та музикантів Сергія Гончаренка («Джигура»), Брута («Така»), Олександра Юрченко («Сни Арізони»), Гуши Катушкіна із Белгорода (Ансамбль Имени Человеческого Фактора), котрий напередодні виступав у Вінниці, та охоче відгукнувся на запрошення організаторів і вперше відвідав Луцьк.

Настільки це було щиро та прекрасно, що у багатьох відвідувачів з'являлися сльози на очах. Майстрам пісні та музики вдалося достукатися до людських сердець, оживити спогади та справжні почуття. За що їм ВЕЛИЧЕЗНЕ СПАСИБІ!

Як завжди бажаючі мали можливість проявити себе перед «вільним мікрофоном». Не можливо не згадати гурт «Хімцентр» з їхнім неперевершеним виступом, що породив бурю емоцій. А згодом

«мурашки ходили по шкірі» коли роздався голос Івана (так вже склалося, що знаємо тільки ім'я). З розповіді ми зрозуміли, він вперше на квартирнику, грає лише для себе, а перед такою великою аудиторією не виступав взагалі жодного разу. Також є великим поціновувачем творчості Володимира Семеновича, і це не дивно, адже, голос у хлопця настільки подібний до голосу Майстра, що у залі запанувала мертва тиша і склалося враження, що Висоцький поряд.

Саме тому, ми вирішили зібрати низку емоцій очевидців цього дійства.

«Це був дійсно велико-родинний захід, - говорить слухачка Марія Марченкова. - Сама ідея проведення такого вечора порадувала душу, я з нетерпінням чекала цього дня, а коли зазвучали перші акорди гітари, зрозуміла, ось, це воно, те, що потрібно: атмосфера, що зігріває серед зими, добрі та привітні люди,які тебе оточують та оригінальне бачення творчості великого артиста.»

Святковий настрій не покидав навіть після концертної програми. «Ностальгія за прекрасним не давала спокою, саме тому, після закінчення квартирника ми продовжили посиденьки під гітару в кафе Ретро,- розповідає «квартиранка» Оленка Бердоус, - мені найбільше сподобалося як Гуша виконував пісні, це було щось дивовижне – дружня атмосфера, молоді люди, які підспівують,це просто чудово. За це величезне дякую».

Неприємне враження справили люди, які приходять на квартирник чи то погрітися, чи то просто нема чим зайняти себе. Хочеться попросити ВАС, шановні, якщо не цінуєте і не поважаєте, позбавте і організаторів, і учасників, і гостей від своєї присутності. Не перетворюйте культурний захід на збіговисько безкультурних людей, адже у пам'яті ви залишаєте не приємний слід, а люди збираються, щоб пам'ятати, згадувати, відпочивати, творити і жити...

«Украду, если кража тебе по душе, - зря ли я столько сил разбазарил? Соглашайся хотя бы на рай в шалаше, если терем с дворцом кто-то занял!» - звідусіль було чути цитування цього неперевершеного вірша. Цими ж словами розпочала описувати свої емоції від побаченого Катерина Шевчук. «Оу, цей квартирник , був для мене «зрілим»!!!! Квартиранти витягнулись у довжину та виросли, і тепер їм змога об*єднувати не лише луцьких музикантів, талантів зі всієї України,а й музик з Росії. Це мене добряче здивувало та приємно вразило. Цікавинкою вечора була короткометражна нарізка з документального фільму «Уйду я в это лето». Загалом, звичайно, все дуже-дуже було кульно».

Своїми враженнями з усіма ділиться також «хазяйка» Квартири Іванна Мартинів: «Не очікувала, що буде така кількість людей. Зазвичай на квартирниках якось весело і смішно, тут так не було. Аудиторія серйозно-лірична і уважна. Навіть на те, що я примушувала їх усміхатися, не реагували :) Також надзвичайно сподобався той факт, що люди інтерпретували кожен по-своєму пісні Висоцького. Тому що, погодьтеся, вони в оригінальному виконанні важкі для сприйняття. Вкотре була приємно вражена тим, що до нас приходить не тільки молодь, а й люди старшого покоління :)»

По пути — обильные прогулки...

Все автомобильные

прогулки

Вплоть

надо запретить.

Ну а на моём

на мотоцикле

Тесно вчетвером,

но мы привыкли,

Хоть

трудно тормозить.

(«Не гуди без меры, без причины...» 1972.)

(С) Джуська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, що, погодьтеся, вони в оригінальному виконанні важкі для сприйняття.

цікава фраза. якби так було, його би зараз мало хто пам"ятав. так, лиш "утончьонниє естети" і дослідники.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тому, що, погодьтеся, вони в оригінальному виконанні важкі для сприйняття.

цікава фраза. якби так було, його би зараз мало хто пам"ятав. так, лиш "утончьонниє естети" і дослідники.

Мені - важкий для сприйняття. Це ОСОБИСТА думка моя. А не автора чи більшості людей. Висоцького ніколи практично не слухала і особливо не любила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іва, молодець що зробила. Але якщо він "не твій", чому все-таки взялась?

бги, бо я не стану відмовлятися робити трібьют тих, чия творчість не дуже мені до душі.

бо народ треба знайомити з творчістю тих людей, котрі залишили великий слід в історії музики і свідомості.

а Висоцький - залишив. Як і Борис Борисович, як і Віктор Робертович

Акваріум я теж не слухала особливо, до речі :)

Щоб пам*ятали і знали.

Після подібних заходів такі Люди стають якимись ріднішими. Ти ніби знайомишся з їх сучасним слідом... відображенням у молодих музикантах.

***

Наступним подібним заходом, до речі, стане вечір патріотичної пісні до дня народження Т.Г. Шевченка.

Якщо буде де проводити. Бо Ретро мають забрати до кінця лютого.

Вот

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

x_e2bd5b18.jpg

глядачі

x_ee3589a6.jpg

загадковий Іван

x_2a9679e4.jpg

План Барбаросса (котрі виконали чудову пісеньку про дядю Вітю)))

x_70709b1f.jpg

Гуша Катушкин (Белгород)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

x_f471ac13.jpg

Брут (гурт ТакА)

x_e31740c9.jpg

Олександр Юрченко (Харків)

x_fd4f10f8.jpg

глядачі

x_5d41ca69.jpg

Хімцентр на "вільному мікрофоні"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...