Перейти до змісту

Як підключити аудіо


Рекомендовані повідомлення

Маю 5 колонок по 8 Ом та одну більшу на 4 Ом від домашнього кінотеатру (дістались в подарунок).

Можна їх якось присобачити до комп'ютера? Через якийсь пристрій, чи на пряму?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- Подскажите, как подсоединить ноутбук к телевизору без проводов, с помощью какого оборудования, чтобы смотреть фильмы?

- Скотчем... Прямо по центру экрана.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 5 колонок по 8 Ом та одну більшу на 4 Ом від домашнього кінотеатру (дістались в подарунок).

Можна їх якось присобачити до комп'ютера? Через якийсь пристрій, чи на пряму?

Модель, роз'єми і т.д.

Купи собі для цього ресівер. Бажано щось із Marantz. Останнього покоління. Надійна техніка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 5 колонок по 8 Ом та одну більшу на 4 Ом від домашнього кінотеатру (дістались в подарунок).

Можна їх якось присобачити до комп'ютера? Через якийсь пристрій, чи на пряму?

Модель, роз'єми і т.д.

Купи собі для цього ресівер. Бажано щось із Marantz. Останнього покоління. Надійна техніка.

модель кінотеатра не знаю, на колонках пише red star, а номер взаді на них 200-AV (приблизно, бо вони на роботі!). роз'ємів не має, просто провід прижимається!

Коли гуглив то нічого не знайшов!

На рахунок ресіверів, скиньте силочку, де їх можна побачити!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок ресіверів, скиньте силочку, де їх можна побачити!

http://www.marantzrussia.ru/catalog/list.php?cat=15

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 5 колонок по 8 Ом та одну більшу на 4 Ом від домашнього кінотеатру (дістались в подарунок).

Можна їх якось присобачити до комп'ютера? Через якийсь пристрій, чи на пряму?

Ти їх всі 6 хоч до компа підключити? "Одна більша" це я так зрозумів сабвуфер. А твоя звукова може працювати в 5.1 режимі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю 5 колонок по 8 Ом та одну більшу на 4 Ом від домашнього кінотеатру (дістались в подарунок).

Можна їх якось присобачити до комп'ютера? Через якийсь пристрій, чи на пряму?

Ти їх всі 6 хоч до компа підключити? "Одна більша" це я так зрозумів сабвуфер. А твоя звукова може працювати в 5.1 режимі?

В мене старіша звукова на 3 лінії. Якщо реально то я готовий докупити псі звукову на 6 ліній!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Три лінії це 3 гнізда я так зрозумів, це не показник бо кожне гніздо по 2 канала видає, тобто якраз 6 каналів можна підключити, а скільки реально звукова підтримує нада в настройках дивитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якщо просто на один вихід реально зробити? Для підключення до нетбука, чи плеєра. В принципі ефекти 5.1 не цікавлять, так просто щоб всі колонки пілінькали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Береш будь-який підсилювач і підключаєш. А нащо щоб всі грали якщо 5.1 нецікавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Якщо 5.1 то треба через ресівер підключати по s/pdif до звуковухи. Якщо просто пілікали - зєднуєш динаміки паралельно-послідовно і через підсилювач до виходу НЧ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...