Перейти до змісту

Українець став лауреатом конкурсу Youtube Життя за один день


Kaktus1990

Рекомендовані повідомлення

Українець Борис Гришкевич із Закарпатської області увійшов до списку лауреатів міжнародного конкурсу Життя за один день, який організували всесвітньо відомі режисери Рідлі Скотт і Кевін МакДональд спільно з Youtube.

Борис Гришкевич представив на конкурс фільм Іванки. Один день у Карпатах - про життя пастухів, що живуть у горах.

Це відео увійшло до списку 26 найкращих фільмів, що розповідають про один день з життя їх авторів. Вони були відібрані з 80 тисяч відео з 192-х країн світу.

Іванки Бориса Гришкевича і відео інших лауреатів змонтують у повнометражний фільм, який буде презентований 27 січня 2011-го року на кінофестивалі Санденс у США. На прем'єру фільму в США запрошені всі лауреати проекту. 28 січня фільм буде викладено у вільному доступі на каналі youtube.com / lifeinaday.

Монтувати повнометражний фільм буде оскароносний режисер Кевін Макдональд, який зняв такі фільми, як Останній король Шотландії, Торкаючись порожнечі і Одного разу у вересні.

Продюсером кіно виступив режисер Рідлі Скотт, відомий за фільмами Гладіатор, Падіння Чорного яструба, Тельма і Луїза, Той,що біжить по лезу і Робін Гуд.

Лінк http://ua.korrespondent.net/showbiz/1164184-ukrayinec-stav-laureatom-konkursu-youtube-zhittya-za-odin-den

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найкращим фольклорним колективом Європи став гурт з України. Це закарпатський народний ансамбль "Гудаки". Він здобув перемогу на традиційному фестивалі у німецькому Плауені.

це теж круто!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...а ще багатьом відома американська національна колядка

, так вона була злизана з українського "Щедрика". В 1921 році українці на концерті в США заспівали "Щедрик", і америкосам так сподобалось, що вони з нього зробили свій remix...

Подробиці цієї історії тут

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще багатьом відома американська національна колядка Carol of the Bells, так вона була злизана з українського "Щедрика". В 1921 році українці на концерті в США заспівали "Щедрик", і америкосам так сподобалось, що вони з нього зробили свій remix...
ага я це давно помітив, але думав що це мені одному так здається.

Український народ цінують скрізь...тільки не на батьківщині....

сумно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а ще багатьом відома американська національна колядка Carol of the Bells, так вона була злизана з українського "Щедрика". В 1921 році українці на концерті в США заспівали "Щедрик", і америкосам так сподобалось, що вони з нього зробили свій remix...
ага я це давно помітив, але думав що це мені одному так здається.

Український народ цінують скрізь...тільки не на батьківщині....

сумно

Так що чи хто заважає? Цінуйте, шануйте, любіть. Не озираючись на когось. А "Щедрика" мої діти і зараз вчать і співають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...