Перейти до змісту

Фільтрація води


QWESTiON

Рекомендовані повідомлення

Бери осмос і не парся. Сам користуюсь пару місяців, вода була гадость, а зараз вода супер. Брав такий комплект: http://www.aqua-ua.com/product/5-ti-stupenchataja-sistema-obratnogo-osmosa-50g-ro-50p-11/, працює на ура! Доставка безплатна, зранку проплата в вечері відсилають, через два дні пєш вже чисту воду. Установка займає годину. Брав зразу комплект запасних картриджів за 50 грн. Помпу не брав, в Луцьку тиск нормальний, система видає заявлену кількість літрів, та й впринципі небагато води і йде на їжу і пиття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

піду завтра і куплю

як хто придбає і встановить в експлуатацію - прошу відписуватись по результатам тут.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бери осмос і не парся. Сам користуюсь пару місяців, вода була гадость, а зараз вода супер. Брав такий комплект: http://www.aqua-ua.com/product/5-ti-stupenchataja-sistema-obratnogo-osmosa-50g-ro-50p-11/, працює на ура! Доставка безплатна, зранку проплата в вечері відсилають, через два дні пєш вже чисту воду. Установка займає годину. Брав зразу комплект запасних картриджів за 50 грн. Помпу не брав, в Луцьку тиск нормальний, система видає заявлену кількість літрів, та й впринципі небагато води і йде на їжу і пиття.

Як часто треба міняти фільтри і скільки це буде коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як часто треба міняти фільтри і скільки це буде коштувати?

Отут хороший FAQ http://www.aqua-ua.com/auxpage_informacija-o-filtrah-dlja-vody

Собі теж буду брати на днях осмос, після встановлення відпишусь про результати і по можливості, зроблю пару фоток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ну от, в мене теж тепер є зворотній осмос. Купував тут, ціна нормальна, безкоштовна доставка. Брав систему з помпою, так як тиск води не дуже хороший, боявся, що без помпи не запрацює нормально. Ну і взяв дорожчий нормальний кран, а не пластиковий, який іде by default + комплект запасних пре-фільтрів про запас. Притарабанив я все це додому і взялися ми з братом цей конструктор підключати. При розборі комплектуючих випливла неприємна деталь: пластиковий кран на бак виявився з тріщиною і тому трохи підтікав (не знаю, він вже був бракований, чи це брат його так невдало зігнув коли ставив, хз, але тріщина ішла прямо по зварному шву). Тому прийшлося іти купувати новий. Загалом же зборка системи не являє собою нічого складного навіть для людини з не дуже прямими руками (типу мене :)), все детально розписано в інструкції, помилитися при підключенні важко. Я трохи зекономив і взяв звичайні фітінги, були ще якісь швидкозйомні типу John Guest, кажуть, з ними встановити систему простіше і швидше. Шланг іде довжиною близько 5 метрів і ріжеться на сегменти відповідно до потреб, в мене останній кусок, що іде до бака вийшов десь 2-2,5 метри, так що бак при потребі можна буде переставити в інше місце. Ну і хомут на сифон ми ніяк не змогли закріпити, тому прийшлось свердлити діру в трубі нижче і підводити дренаж туди (трохи гірший варіант, там вроді як стік більш забруднений, але міняти сифон на більш кошерний не було бажання). На всі з'єднання надійно намотали ФУМ-стрічку (в інструкції рекомендували ще промазати силіконовою змазкою, але ми не мазали, і так нічого не тече). В мийці просверлили отвір під кран, став там як і має бути. І нарешті, запуск. Прогнали систему на різних режимах по інструкції - вроді працює без збоїв, нічого не протікає, все в межах норми, помпа працює дуже тихо, все супер. Перед початком користування спустили 3 бака, як і рекомендувалося в інструкції, для того щоб промити фільтри від вугільного пилу ітд. Бак на 12 літрів набирається ~1,5год (реально там літрів 8-9 вміщається, мембрана сама проста 50G). І нарешті, дегустація. Вода - чиста і прозора без вираженого смаку і запаху, мені вона трохи солодкувата, а брат каже, що схожа на мінералку "Знаменівську", хоча мені не схожа абсолютно, напевно в кожного рецептори працюють по різному. Коротше кажучи, на смак вона мені подобається НАБАГАТО більше, ніж "Еталон", яку ми колись замовляти в бутлях. І найголовніше, тепер нв поверхні кип'яченої води в чайнику більше не плаває глина, а на чаї немає плівки! В планах ще є придбання TDS-meter'а для контролю за станом води. Коротше кажучи, я задоволений, як слон (ні, навіть як два слони). Шановні фірми по доставці води, у вас стало на одного клієнта менше. Дякую за увагу до мого невеличкого review і якісної та смачної води вам!

P.S. До розповсюдження систем зворотнього осмосу ніякого відношення не маю, описав суто власні суб'єктивні думки стосовно системи ЗО.

post-3158-0-26001100-1296680609_thumb.jp

Ось така штука тепер стоїть під мийкою. Мама називає це "самогонний апарат". :)

post-3158-0-79659200-1296680616_thumb.jp

Зліва кран системи ЗО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...