Перейти до змісту

Потрібно зробити емблему для факультету


Arden

Рекомендовані повідомлення

Потрібно зробити емблему для факультету.

Це має бути акриловий чи пластиковий "ящичок" розміром *х*х* мм, на передню і задню стінки якого нанесена емблема. Він має світитися з середини і повинен мати телескопічну ручку.

Куди можна звернутися? І ще цікавить, якщо зробити сам каркас, то чи можна буде потім на нього нанести зображення?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фірма "Візуал" (навпроти головного корпуса ВНУ, телефон не знаю)

фірма "Профреклама" тел. 771592

якщо зробити ваш "ящичок" з молочного акрила а потім обклеїти оракалом, на якому буде надруковано емблему то має получитись. Питання в строках. Щодо друку на оракалі можна звернутись до мене в ПМ.

А до якої температури буде розігріватись джерело світла всередині ящичка? Надіюсь не звичайна лампа розжарювання? Стінки не поплавить?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О часи пішли! Нам колись заліки в заліковку за пляшку вотки ставили, а тут їм емблему подавай... зажрались ваші викладачі. <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ooops, VadimM, дякую за інформацію, завтра буду звертатись.

На рахунок лампочки, я не знаю, але ж є вивіски, що світяться і не плавляться.

IncvizitoR, да то до сесії ніякого відношення не має, хоча якби мені пару екзаменів поставили, то я не відмовився б. :rolleyes:

А на пластику нанесення зробити не можна? І ще десь чув, що якось роблять щоб тільки сама емблема світилась, а не все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А на пластику нанесення зробити не можна? І ще десь чув, що якось роблять щоб тільки сама емблема світилась, а не все.

думаю можна, але в мене дещо інший профіль тому точніше не скажу, знаю що це буде складніше, на вказаних фірмах точніше скажуть. Як на мене то простіше - друк на оракалі з подальшою поклейкою. Пластик не пропустить світло, акрил - пропустить.

З приводу лампочки - у вивісках використовують лампи денного світла - вони довгі циліндроподібні. Чим довша - тим потужніша. Я так розумію вам навіть найкоротша не влізе... Може спробувати світлодіоди? Ну або економки...

P.S. Колись бачив такий виріб - прямокутний шматок напевно акрилу (прозорий), на ньому вигравіюваний логотип, в торець цього шматка світить лампа денного світла (по всій довжині) - світло від лампи заломлюється на гравіюванні і виходить ніби світиться саме лого. Виглядало дуже ефектно. Але гравіювання - це дорого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробить будь-яка фірма по виготовленню ЗОВНІШНЬОЇ реклами. Питання дійсно в термінах (і цінах). Зараз до нового року всі загружені. Всередині при обмежених розмірах звичайна "рекламна" люмінісцентна навряд чи поміститься, хоча я бачив і напівкруглі. Світлодіоди - дорого. Хіба із "китаїських" ліхтариків. Одне слово - в рекламні контори, там вже детальніше скажуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яж давав номер, чому не дзвонили! Фірма точно візьме дорого!

В першу чергу подзвоню по тому номеру :)

Просто шукаю варіанти. Але це вже буде після нового року :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

773280 з 9.00 до 18.00 окрім вихідних

раз так то тоді можна і 770588, режим роботи той самий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...