Перейти до змісту

Platina. Зайві слова.


n_a_p

Рекомендовані повідомлення

post-137-1171356660.jpgPlatina. Зайві слова.

Цікавий, одначе, рух почався останнім часом в українській музиці. Точніше, вийшов на поверхню – почався він, звичайно, раніше. А проявляється він у виникненні цілої нової формації гуртів. Вони грають музику, яка балансує між роком та попом – набір додаткових інгредієнтів, зазвичай, у кожного гурту свій. Вони співають романтичні пісні – і при цьому намагаються писати осмислені тексти, а не просто набори римованих фраз. Часто виходить непогано. Це не завжди є серйозною поезією – але містить власні думки, власні шифри і цікаві знахідки. Ну і останнє – в цих гуртах співають дівчата. Причому, як правило, саме співають, а не просто озвучують тексти. Дуже правильна тенденція. Із поп-роком у чоловічому виконанні якось у нас в країні поки-що склалося не дуже, хоча ситуація все-ж не безнадійна. Ну а зараз Вашій увазі – один з дебютів згаданого руху, перший альбом гурту "Platina", чию пісню "Білет-кіно" чула, мабуть, вся країна. Музика гурту не важка, але тяжіє до рок-звучання. Із додаткових спецій найбільше тут відчутний вплив хард-року 70-80-х років – але гурт вдало сполучає це із сучасними фарбами. До того ж, кілька пісень відступають від загального напрямку – альбом не виглядає одноманітним. Окремо можна відзначити вокалістку, Вікторію Васалатій. Голос вона має живий, пластичний – і добре почувається в піснях різних стилів. За її інтонаціями цікаво слідкувати, вона вміє приємно здивувати. Отже – гурт можна привітати з гарним початком.

1. Відлітай

2. Знаю

3. Зайві слова

4. Завтра

5. Білет-кіно

6. Безсоння

7. Добра я

8. Ти

9. Я тебе не хочу

10. За тобою

11. Присмак

12. Відео

13. Злюка-розлука

14. Тільки ти один

Загальна тривалість звучання: 49:22

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За музику тобі +1.

За те, що залив російськими назвами - усне попередження і -1. Більше так не роби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...