Перейти до змісту

Очистка екрану LCD монітора


Рекомендовані повідомлення

Порадьте, як можна очистити екран LCD-монітора, точніще якими засобами? (просто малеча чихнула прямо на монітор, і поки я добрався до нього -усе засохло :lol: ).

PS. Може є якісь спеціалізовані засоби?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Порадьте, як можна очистити екран LCD-монітора, точніще якими засобами? (просто малеча чихнула прямо на монітор, і поки я добрався до нього -усе засохло :lol: ).

PS. Може є якісь спеціалізовані засоби?

вот читаю з етикетки Surface cleaner.в любому компутерному магазині.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поделюсь собственным опытом. метод очистки зависит от текстуры внешнего покрытия. обычно бывает похожее на стекло и напоминающее CRT монитор, либо матовое, наощупь как пластик. последнее особенно плохо поддается чистке, но если загрязнение растворяется водой, то именно ей и стоит воспользоваться. достаточно собрать пыль и грязь чуть влажной салфеткой, после чего убрать сухой салфеткой разводы и излишнюю влагу. если обычная вода не помогает, можно использовать слабый мыльный раствор. в самых крайних случаях можно использовать специализированные салфетки (как правило они оставляют очень трудно вытираемые разводы) и чистящие средства на основе этилового и нашатырного спирта (с этим очень аккуратно! некоторые антибликовые покрытия не расчитаны на бытовую химию)

салфетки должны быть настоящими микрофибровыми, то есть не оставляющими после себя пыль и волокна. еще можно использовать несколько раз прополосканные тряпочки из 100% коттона (подойдет старая футболка). не стоит для протирки использовать бумажные салфетки (количество пыли от них будет только больше) и синтетические ткани (создают статический заряд, царапают покрытие)

если очень хочется использовать именно влажные салфетки, то лучше всего подходят те, что продаются в магазинах оптики для протирки линз. они не оставляют разводов и практически не пылят. спецсалфетки для протирки LCD на практике обычно оказываются полной ерундой

ps. перед "агрессивной" чисткой не забудьте выключить монитор и после чистки дайте ему отстояться - жидкость отлично проникает между дисплеем и рамкой, мало ли что может замкнуть или окислить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я роблю завжди так:

1. Шматинку (не синтетичну) добре вимочую в воді, і віджимаю.

2. Пару разів проводжу по ній звичайним милом. А далі тру саму шматинку - ретельно намилюю - аж до виділення піни.

3. Кладу шматинку у сухий ворсистий рушник, і витираю її ним.

Після цих маніпуляцій вона злегка волога, трошки мила на ній залишилося - можна протирати. Після неї монітор витерти чимось сухим. Таким макаром витирвю ноутбучний дисплей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот читаю з етикетки Surface cleaner.в любому компутерному магазині.

Відповідь невірна :lol:

Surface Cleaner призначений для протирки пластикових поверхонь побутової техніки. Категорично не рекомендую протирати ним монітори, особливо зі скляною поверхнею і антибликовим покриттям (CRT або деякі TFT на зразок Соньок). Ці серветки мають в собі досить агресивні речовини, які не шкідливі пластикам, але можуть "вбити" антибликове покриття монітора. Як наслідок ви будете спостерігати чудову райдугу на поверхні вашого монітора :ok:

Для протирання TFT моніторів існують спеціальні серветки TFT Screen Cleaner (або CRT Screen Cleaner відповідно для CRT моніторів). От вони мають в собі спеціальний розчин, призначений для моніторів Я використовую серветки ТІЛЬКИ виробництва EMTEC (здається це те ж саме, що BASF). Вони є різних типів. Одні -- в пластиковій "колбі" з прорізом зверху і витягуються "шнурочком" одна за другою. Інші продаються в картонній коробці, в яку вкладено подвійні герметичні пакетики. В одній частині пакетика знаходиться волога серветка, а в іншій -- суха (анатогічні комплекти продаються для протирання окулярів).

А взагалі -- з такими питаннями потрібно звертатись до Difoto :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

абсолютно вірно щодо протирання Surface Cleaner - не вздумайте!

EMTEC випускає декілька видів серветок і засобів типа спрею, але ТФТ - окремо!

Звичайна туба на 100 серветок коштує приблизно 17-20грн., для ТФТ - прибл. 20-25грн. якщо продавці будуть пробувати пояснити, що звичайними можна терти ТФТ - в газєнвагєн таких продавців! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чистив вкрай запльований "гнучкопластиковий" СамСунг 700-ї сері звичайним Містером Мускулом для скла. Нічого, вижив :( Правда всетаки відключив його, від гріха подальше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чистив вкрай запльований "гнучкопластиковий" СамСунг 700-ї сері звичайним Містером Мускулом для скла. Нічого, вижив :( Правда всетаки відключив його, від гріха подальше...

кто-то хочет фотки того что случается с CRT монитора если его оработать "правильной" бытовой химией?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кто-то хочет фотки того что случается с CRT монитора если его оработать "правильной" бытовой химией?

Фотки в студію!

Я раніше чистив СРТ цими салфєтками. Після них такі розводи, що ну їх нафіг.

Зараз протираю ТФТху вологою (чуть-чуть) мякою шматинкою - і всё гуд <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спасаюсь злегка вологою ХБ шматою

після неї серветка з вже згаданої мікрофібри (~10 грн. в Мат-Маті)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

вот купив собі TFT Screen Cleaner за 23.75 пачка 10 штук.

і шо ?

витер а розводи остаються...

як ви ними витераєте ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот купив собі TFT Screen Cleaner за 23.75 пачка 10 штук.

і шо ?

витер а розводи остаються...

як ви ними витераєте ? :)

А сухих там небуло разом?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки водою. Причому якщо на всю діагональ то під краном з ретельним і ніжним протиранням <_<

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тільки водою. Причому якщо на всю діагональ то під краном з ретельним і ніжним протиранням :D

Що монітор під воду всадити?? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вот купив собі TFT Screen Cleaner за 23.75 пачка 10 штук.

і шо ?

витер а розводи остаються...

як ви ними витераєте ? ;)

после любой влажной очистки - сухой тканью или бумагой.

В принципе, это написано на упаковке.... должно быть написано. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як це так бумагой ? :D

і якою тканиною ?

і бумагою якою ? :D

бо думаю якшо буду терти бумагою то можу пошкодити ЖК кристали...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Dimon, используй салфетку для протирки оптики или любую микрофибровую салфетку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...