Перейти до змісту

Янукович уволил двух губернаторов в Западной Украине и министра здравохранения


BARAKUDA

Рекомендовані повідомлення

Янукович сменил губернаторов западных областей и главу Минздрава.

Президент Украины Виктор Янукович отправил в отставку главу Львовской облгосадминистрации Василия Горбаля и Тернопольской - Михаила Цымбалюка.

На официальном сайте Президента появилось подтверждение кадровых перестановок среди губернаторов.

Кроме того, Президент Украины Виктор Янукович своим указом уволил с поста министра здравоохранения Зиновия Мытника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Кроме того, Президент Украины Виктор Янукович своим указом уволил с поста министра здравоохранения Зиновия Мытника.

Мій товариш, який працює лікарем, підмітив дивну картину - жоден з попередніх міністрів охорони здоров'я, після відвідин м.Луцька, не протримався на своїй посаді більше кількох тижнів. Результати багаторічних спостережень спонукали робити аналогічний прогноз і після недавніх відвідин. Дивно, але черговий раз прогноз підтвердився.   :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій товариш, який працює лікарем, підмітив дивну картину - жоден з попередніх міністрів охорони здоров'я, після відвідин м.Луцька, не протримався на своїй посаді більше кількох тижнів. Результати багаторічних спостережень спонукали робити аналогічний прогноз і після недавніх відвідин. Дивно, але черговий раз прогноз підтвердився.   :)

Запрошую в гості Януковича з Азаровим. Чесно. Щиро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Запрошую в гості Януковича з Азаровим. Чесно. Щиро.

"Сбылась мечта идиота"?

Сорока на хвості принесла, що на днях має приїхати Азаров, на... відкриття фабрики "Тигрес" в Ліпінах. Отако. Гарна в Тигреса "криша".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля так хочу послухати вживу цю "аЗАРІВСЬКУ" мову :D

А раптом воно під "фанєру" буде виступати. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мля так хочу послухати вживу цю "аЗАРІВСЬКУ" мову :D

А раптом воно під "фанєру" буде виступати. :D

може бути, а то ще як янукович, про новорічну йолку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...