Перейти до змісту

продам SСYTHE Katana 3 (SCKTN-3000) Новий


Рекомендовані повідомлення

да знаю шо дешевше я теж замовляв його за 226грн а прийшлось мені заплатити за нього 276грн й вже з доставкою

а на борді продаю за 260грн і до того ж в Луцьких магазинах таких куллерів не зустрінеш.

а той магазин шо ти мені дав то він нікому невідомий і популярності у нього серед населення нуль і невідомо шо там з доставкою, на розетці такий коштує 223грн без доставкі а доставка в регіони 50грн ось і пощитай і розетка набагато надійніший магазин ніж твоя нікому невідома ссилка. І я думаю не стоїть економити на тіх 20грн ризкуючи замовляти у нікому невідомих магазинах .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ссылка как раз известная. Доставка там Автолюксом. Из Киева - 15-20 грн (на мелкие посылки). Итого 225 грн максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ссылка как раз известная. Доставка там Автолюксом. Из Киева - 15-20 грн (на мелкие посылки). Итого 225 грн максимум.

а гарантію вам там хто дасть ??? :lol: :lol: :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы сильно удивитесь, но ответ "Да". Высылается с посылкой гарантийный талон с печатью магазина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому ж продаєш нікому невідомий?

продаю тому що коли я його замовляв то у мене був інший проц поки куллер до мене приїхав то у мене вже була можливість купити нового фенома і я його купив і він у температурі мене повністю задовільняє і мені вже недоцільно ставити цей куллер на нього адже нема вже в ньому потреби !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому ж продаєш нікому невідомий?

продаю тому що коли я його замовляв то у мене був інший проц поки куллер до мене приїхав то у мене вже була можливість купити нового фенома і я його купив і він у температурі мене повністю задовільняє і мені вже недоцільно ставити цей куллер на нього адже нема вже в ньому потреби !

з часом ця потреба прийде сама, так як BOXсовий куллер начне гудіти/пищати

продавай BOX куллер став SСYTHE і радуйся + розгін, імхо

ЗІ а літо? :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вы сильно удивитесь, но ответ "Да". Высылается с посылкой гарантийный талон с печатью магазина.

ви там хоть шо небуть замовляли в тому магазині шо тут говорите і флуд розврдите і доставочка в таких конторах як от ви мені написали чітко в певних межах ніде не вказана отже може змінюватися і перевищувати 50грн і про яку гарантію може бути мова куда вийого еслі шо не так будете відсилати в рейсу чи у ту кантору де брали з надією на те шо вам допоможуть? :lol: :lol: :lol: Це смішно ! Та щей ваш автолюкс такій надійний шо то піпец. :lol:

Якби ви мені розетку в приклад навели то я б сидів і мовчав бо то єдиний інтернет-магазин де усе почесному і офіс їхній на набережній є !

І гарантія на мій куллер ЛУЦЬКА !!!

Задовбав вже ваш менталітет живите по принципу: Туда сходить в туалет дешевле пускай там воняет но все равно схожу туда ! :lol: :lol: :lol::D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а чому ж продаєш нікому невідомий?

продаю тому що коли я його замовляв то у мене був інший проц поки куллер до мене приїхав то у мене вже була можливість купити нового фенома і я його купив і він у температурі мене повністю задовільняє і мені вже недоцільно ставити цей куллер на нього адже нема вже в ньому потреби !

з часом ця потреба прийде сама, так як BOXсовий куллер начне гудіти/пищати

продавай BOX куллер став SСYTHE і радуйся + розгін, імхо

ЗІ а літо? :0001:

от коли таке станеться то вже й буду шось думати

а зараз тре грошикі бо свята і дні народження на носі, та й нема сенсу боксовий продавати що за нього візьмеш 60грн максимум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Говорю вам це як попередження: Пишіть у темі тільки посуті і те що стосується купівлі, А за ФЛУД чесно підите в баню !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

віддам за 250грн без торгу.

куллер тихий абсолютно новий + гарантія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це новий модер розділу «KУПЛЮ/ПРОДАМ/ПОМІНЯЮ/ПРОПОНУЮ» :lol:

По темі ціна твому кулеру 210грн не більше, пояснюю: ти його розкривав/ставив (звичайно ж так), тому товар вже є б/в і так як він ще на гарантії мінусуєм 20%!

ЗІ це ще я додав вартість доставки, хоча її не потрібно додавати

ЗІІ діло твоє продавати чи залишати

ЗІІІ я б залишив, ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та це новий модер розділу «KУПЛЮ/ПРОДАМ/ПОМІНЯЮ/ПРОПОНУЮ» :lol:

По темі ціна твому кулеру 210грн не більше, пояснюю: ти його розкривав/ставив (звичайно ж так), тому товар вже є б/в і так як він ще на гарантії мінусуєм 20%!

ЗІ це ще я додав вартість доставки, хоча її не потрібно додавати

ЗІІ діло твоє продавати чи залишати

ЗІІІ я б залишив, ІМХО

я його не ставив він ше в кульочку , А коробка на нього не опломбовується її відкрити подивитися може будь хто навідь при пересилці, А якшо я приміром піду в магазин і попрошу показати і вийняти мені нову клаву з коробки, продавець звісно вийме, покаже І вона мені не сподобається і я її не буду брати , то що він буде змушений насильно мене заставити її купити бо вона вже є б/у ? звичайно що ні бо це що ти говориш то цим ти суперечиш сам собі і збоку це здається як маразм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в тому ж річ, що в магазині він буде продаватись по тій ж ціні по якій і продавався до того (unboxing), а от ти не зможеш його вже продати його за скільки купив (хіба найдеш нетямущого), така політика барахолки :D

ЗІ ти - не магазин

ЗІІ 180грн дам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...