Перейти до змісту

Куплю жорсткий диск на 1000-1500 ГБ.


Рекомендовані повідомлення

а ЧОМУ сАМСУНГ?? Можу продати один на 1000 Гб, рублів так за 30, дохлий правда, але 2 місяці проробив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На них ж 3 роки гарантії, що не можете повернути по гарантії їх?

я теж самсунги вінти не долюблюю, WD найкращі як на мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На них ж 3 роки гарантії, що не можете повернути по гарантії їх?

я теж самсунги вінти не долюблюю, WD найкращі як на мене.

Це ж Україна. Коли в нього почалися підвісання і ніяке охолодження не допомагало, розетка навіть на офіційний лист не відповіла :rolleyes:

А мені простіше було відмовитись від українського ринку вцілому... Благо закордоном на порядок дешевше і якісніше на голову.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Благо закордоном на порядок дешевше і якісніше на голову.

Разом відповім усім:)

Самсунг тому, що з трьох дисків цієї фірми жоден не приніс проблем на відміну від WD, який гріється як чорт і зараз лежить забракований.

Відносно неробочих - ні, дякую. Ремонтом не займаюсь, ради цікавості лише якщо розібрати :)

Якщо за кордоном кращі і дешевші, пропонуйте, шановний 'Songoku'- актуально і надалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж користуюсь самсунгами і проблем з ними ніколи не було. :ok:

а проблеми з ними виникають тільки від перегріву, поганого кріплення та браку :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, якщо вінчестер Самсунг ОФІЦІЙНО ввезений в Україну, то авторизований СЦ повинен прийняти такий вінт на ремонт навіть без гарантійного талона. Срок початку гарантії рахується з дати виробництва HDD. Така інформація була озвучена на семінарі по Самсунгу його офіційним представником. Правда було це десь 2 роки тому, може зараз правила змінилися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...