Перейти до змісту

нове "Ельдорадо" в "Слоні"


Dream

Рекомендовані повідомлення

Був в цьому магазинчику дві годинки назад і жахнувся. Народу - ТЬМА!!! На касі - божевільна черга. Гребуть все. Подивився по цінах і в мене виникло питання: "як за такі гроші купувати товар?" Чи там в повітрі якісь аромат спеціальний щоб купляли. Деякі ціни в 2 разі вище ніж в інших магазинах. І саме головне біля багатьох цінників напис - "економія 50%" :blink:

Тому що люди дивляться не на цінник, а на надпис "Економія 50%"

"продавець посміхнувся і сказав якщо будете брати то щось придумаєм" чуть не всцявсь)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 110
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Моя жінка в день відкриття була там, купила пилосмок та на радості дома вихвалялась що нібито зекономила 100 гривень :rolleyes: , у чеку видно було що вартість така-то а зі знижкою стільки-то :rolleyes: , врешті решт по інтернету виявився той пилосмок дешевший ніж у них по знижці. Але головне що людина щаслива... і я її в тому не хочу переконувати та псувати настрій, хай думає що все так як воно є. Кожному своє

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж сьогодні опинився там :) Ціни на дешеві блендери на50% більші ніж у Розетці. Маразм просто((((( Простенькі SCARLETT по 600-700 грн!!! А найдешевші BRAUN від 800 гривень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сорока на хвості принесла: "Ельдорадо" на Волі має закриватись, через різке збільшення орендної плати.

Мабуть власник приміщення взнав скільки ті платять Слону і зрозумів, що йому не доплачують. А ті забили болт і вирішили розкручуватись в Слоні. Безробітних знову побільшає, конкуренція росте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рядом живу ,часто в сильпо хожу ,так вот возврата и гарантийной техники несут просто космическое количество.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

возврата и гарантийной техники несут просто космическое количество.

Не пройшло і півроку...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рядом живу ,часто в сильпо хожу ,так вот возврата и гарантийной техники несут просто космическое количество.

В АБВ менше несли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В АБВ менше несли?

В мене праска Ровента, пилесос Самсунг, куплені в АБВ, вже зо 3 роки - тьху-тьху. Й минулого року ще одну праску Ровента купив. Ціни на ці товари там були що три роки назад, що рік назад - найкращі по місту серед більш-менш легальних продавців, й, порівняно з прайс.юа, на 5-10% дорожче, ніж найдешевші по Україні. Імхо, - шкода, що закрились.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене праска Ровента, пилесос Самсунг, куплені в АБВ, вже зо 3 роки - тьху-тьху. Й минулого року ще одну праску Ровента купив. Ціни на ці товари там були що три роки назад, що рік назад - найкращі по місту серед більш-менш легальних продавців, й, порівняно з прайс.юа, на 5-10% дорожче, ніж найдешевші по Україні. Імхо, - шкода, що закрились.

може ще я й продавав :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В АБВ менше несли?

В мене праска Ровента, пилесос Самсунг, куплені в АБВ, вже зо 3 роки - тьху-тьху. Й минулого року ще одну праску Ровента купив. Ціни на ці товари там були що три роки назад, що рік назад - найкращі по місту серед більш-менш легальних продавців, й, порівняно з прайс.юа, на 5-10% дорожче, ніж найдешевші по Україні. Імхо, - шкода, що закрились.

АБВ викупив КРЕЗ (ШОК), особисто знаю продавців,

в є салон-магазин на Винниченка 24, і гіпермакет на Єршова 11-б

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

АБВ Техніку купив Шок/Крез, але тільки луцький магазин, а тепер їх всіх зібрали докупи в Фуршеті. Ельдорадо ні при чому, вони просто взяли собі приміщення, до якого натоптана стежка.

АБВ викупив КРЕЗ (ШОК), особисто знаю продавців,

в є салон-магазин на Винниченка 24, і гіпермакет на Єршова 11-б

боян

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто я два роки назад в Ельдорадо купував кухонний комбайн Braun. В них якась акція була, тому вийшла ціна дешевше на ~200 грн а ніж в інших магазинах. Працює комбайн на ура. Може то мені повезло? :unsure:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

для порівняння

роутер TP-LINK TL-WR941ND на розетці 393 грн.

в Ельдорадо ціна його близько 600грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Захожу в магазине цифровой техники, продавец меняет ценник электронной книги с 11000 на 9000, спрашиваю - почему так подешевела? "А у нас новогодние скидки закончились" - честно отвечает продавец

b.o.r.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Супермаркет у Луцьку обдурив клієнта?

Вчора, 17:01

Лучанка Вікторія Ткачук вважає, що один із супермаркетів побутової техніки під виглядом проведення вигідної акції фактично обманув її.

Про це вона розповіла 21 лютого, звернувшись до редакції «ВН». Жінка стверджує, що стала жертвою обману винахідливих промоутерів.

50% знижка – лише привабливий лозунг

«Перед Новим роком магазин «Ельдорадо» проводив акцію, головним гаслом якої стала 50% знижка на всі товари. Однак, як виявилося вже безпосередньо під час покупки, це був лише привабливий лозунг. Насправді за товар потрібно було заплатити повну вартість», – розповіла Вікторія Ткачук.

Першоджерело

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 11 місяців потому...

Як можна купити навушники не помірявши їх і не послухавши як звучать?

Може мені в них не зручно буде і звук не сподобається?

Дибілізм одним словом.

Давно магазини типу Ельдорадо, фокстрот і так далі серйозно не сприймаю.

З.І. Колись давно купував навушники в Там-Тамі (не сприйміть за рекламу). Дали і поміряти, і послухати. Все так як і мало б бути в цивілізованій країні чи хоча б в пристойному магазині.

підтримую, сам купляв в ТАМ-ТАМі, без проблем вскрили, послухав, перевірив пульт, купив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що "Ельдородо", що "Фокстрот". Ціни завищені на порядок. В ціну вже закладено вартість кредиту, навіть якщо береш за кеш. Для прикладу, хотів взяти монітор на е-ірс матриці - ціна на 500-600 вище розетки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо розетка - є в Луцьку е-техніка (біля ТАМ-ТАМа) і з доставкою проблем "0" і ціни практично аналогічні розетці ... і замовити можна любе-рябе...

http://etehnika.com.ua

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо розетка - є в Луцьку е-маркет (біля ТАМ-ТАМа) і з доставкою проблем "0" і ціни практично аналогічні hjptnws ... і замовити можна любе-рябе...

Можна поподробнее?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо розетка - є в Луцьку е-техніка (біля ТАМ-ТАМа) і з доставкою проблем "0" і ціни практично аналогічні розетці ... і замовити можна любе-рябе...

http://etehnika.com.ua

Ну незнаю , скільки разів туди заходив , ніразу не знайшов там те що шукав , і ніхто замовити не пропонував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо розетка - є в Луцьку е-техніка (біля ТАМ-ТАМа) і з доставкою проблем "0" і ціни практично аналогічні розетці ... і замовити можна любе-рябе...

http://etehnika.com.ua

Ну незнаю , скільки разів туди заходив , ніразу не знайшов там те що шукав , і ніхто замовити не пропонував.

вибрати можна з того переліку, що є в них на сайті...

як я до них заходив - то мені пропонували і ми разом через нет вибирали... цікаво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вибрати можна з того переліку, що є в них на сайті...

як я до них заходив - то мені пропонували і ми разом через нет вибирали... цікаво...

замовляв недавно у них телевізор, задоволений на всі 100%

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сорока на хвості принесла: в Ельдорадо нова директриса... стиль спілкування "вы все гавно"... звільнились ВСІ продавці... відкрилось багато вакансій.

http://www.youtube.com/watch?v=oA9hADMR1bw

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо розетка - є в Луцьку е-техніка (біля ТАМ-ТАМа) і з доставкою проблем "0" і ціни практично аналогічні розетці ... і замовити можна любе-рябе...

http://etehnika.com.ua

Ну незнаю , скільки разів туди заходив , ніразу не знайшов там те що шукав , і ніхто замовити не пропонував.

вибрати можна з того переліку, що є в них на сайті...

як я до них заходив - то мені пропонували і ми разом через нет вибирали... цікаво...

на сайті нема всього того що можу привезти, дістанемо все, можете звертатися до мене особисто, домовимося 0665359951 Саша, Аська 607116466

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...