Перейти до змісту

Skoda Roomster


Plum

Рекомендовані повідомлення

Народ, ніхто не цікавився цим автомобільчиком? В Європі вже давно продається, а на Україні презентація намічається на 24-25 лютого.

Мені він дуже подобається. Думаю, може прийшла пора міняти свого Citroen Berlingo на щось цікавіше?.. :D

Якщо хтось щупав цю машинку або має якусь цікаву інфу про неї -- поділіться будь-ласка.

beauty_154118ea0f-1ecc-4c67-aafe-8fc6ea0e566d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Действительно интересной информации пока что маловато, я до сих пор видел вот ЭТОТ обзор и вот ЭТО жалкое подобие тест-драйва.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороше авто, мені дуже подобається! Виложив на фтп в папку other маленьке відео про неї, правда без слів, але хоть шось! :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но мне больше нравиться сейчас, из машин такого класса - VW caddy life2

Ага, але ціна сильно відрізняється :lol:

WV Caddy в вантажному варіанті і самій простій комплектації, але з двигуном 1.9 TDI коштує близько 21500 євро. В пасажирському варіанті, також в самій простій комплектації і також з 1.9 TDI коштує аж 26 з копійками тисяч євро. Це все в біломі кольорі, без кондиціонера, без електросклопідйомників, без АБС, без електродзеркал.

Ціна на Roomster за попередніми прогнозами має бути набагато демократичнішою. Варіант в повному фарші, на легкосплавних дисках, зі скліним дахом, клімою, повним електропакетом, фарами, які "зазирають в поворот", з туманками і всім-всім-всім, що може бути в цій машині, коштуватиме близько 25000 доларів. Ну може чуть більше. Але це долари, а не євро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

но мне больше нравиться сейчас, из машин такого класса - VW caddy life2

Ціна на Roomster за попередніми прогнозами має бути набагато демократичнішою. Варіант в повному фарші, на легкосплавних дисках, зі скліним дахом, клімою, повним електропакетом, фарами, які "зазирають в поворот", з туманками і всім-всім-всім, що може бути в цій машині, коштуватиме близько 25000 доларів. Ну може чуть більше. Але це долари, а не євро...

Шкода демократичністю цін не дуже славиться ) Якщо звичайна Octavia коштуе 19 999 евро, то маю сумніви, що на нове авто такого класу з таким фаршем і в Україні ціна буде 25 тис дол.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, октавія не завжди стільки коштувала! Маю надію, що і румстер не буде виключенням! :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...