Перейти до змісту

питання...


fantazy

Рекомендовані повідомлення

2Саня

кожному своє

я з версії 2.0 лисеням нарадуватись не можу - набагато краще стало працювати з пам*ятью

опера теж стоїть на машині для технічних потреб, але не моє...

стосовно слабких каналів... ну не знаю, в мене навпаки було

єдине що дратувало: це не можливість дозавантижити поломане зображення без перезавантаження всієї сторінки

2Саня ще раз :)

попрошу без фанатизма...

тут всі нервові %)

і не треба релігійних війн розпалювати

комусь тотал командер, комусь фар навіть замість мп3 плеєра %)...

комусь ірфан, комусь ік-ен-вью...

комусь лінух, комусь фря, а хто і на вінді живе і не пихтить...

є можливість - пробуйте і вибирайте

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

согласен, оперу в самом деле есть смысл ставить на медленные машины, так как субьективно она работает шустрее firefox 1.xx. второй firefox по скорости рендера страниц давно уже догнал и перегнал, НО засчет обьема потребляемой памяти, что опять же не подойдет для слабых конфигураций.

у себя же я часто запускаю 3-4 окна с 15-20 табами в каждом и не замечал чтобы тормозило. обьем занимаемой памяти при этом может достигать 150-200 метров.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я взагалі не розумію, про що тут спорити. Що б хто не говорив. Опера була є і буде найкращим браузером. Користуюся Оперою вже 5 років, не одного бага в ній ще не зустрічав. Це єдиний браузер який можна так гнучко налаштувати під себе А за firefox навіть писати нічого. Декілька разів пробував ставити, користуватись. Що разу після 30ХВ роботи, стирав. Не можу Я ним користуватись, там настройок мало, і не ті що треба.

OPERA Best of the Best!!!!!!!!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SpiritMen

мало настройок? 8-0

ну ладно, мало так мало...

а

about:config

в адресному рядку писати не пробував?

там спеціальна сторіночка є для тих, кому мало настройок :))))

або які ще настройки тобі треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SpiritMen

мало настройок? 8-0

ну ладно, мало так мало...

а

about:config

в адресному рядку писати не пробував?

там спеціальна сторіночка є для тих, кому мало настройок :))))

або які ще настройки тобі треба?

Всерівно мало. :)

До речі в Опері теж є скриті настройки.

opera:config

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які тобі настройки то треба? :ok:

Чи сам не знаєш? :ok:

Мені треба настройки, щоб інтерфейс змінити. Зокрема: 1) опусти в низ панель, де відображаються відкриті сторінки. 2) додати на верхню панель кілька датчиків, які відображають швидкість загрузки сторінки, об’єм, кількість малюнків, і тд, і тп. (цього мабуть там нема) 3) Переставити деякі функції на комбінації клавіші.

Шота Я глибоко сумніваюсь, що там все це є. :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SpiritMen, все что ты хочешь есть в FireFox и делается очень несложно.

впрочем, если ты в самом деле 5 лет пользуешься оперой, то нечего и пытаться юзать FireFox - не проймёт.. ну как то самое своё любимое болото :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юзав Оперу десь 10 міс., потім перейшов на FireFox і повністю задоволений. Так само задоволений був і Оперою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до Firefox я юзал сначала MyIE, потом MyIE2 (который сейчас Maxthon) - тоже неплохо, если не считать дырок и выбрыков непосредственно MSIE на базе которого все это работало

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Shkoder

якби ти виклав ссилки на доповнення для FireFox які ти самолічно юзаєш було б супер :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Yurik:

Используемые расширения: [31]

Adblock Filterset.G Updater 0.3.0.5

Adblock Plus 0.7.2.4

All-in-One Gestures 0.18.0

Cache Status 0.7.1

Copy Link Name 1.17

Download Manager Tweak 0.7.1

DownThemAll! 0.9.9.7

Fasterfox 2.0.0

FlashGot 0.5.98.070302

functions for keyconfig 1.3.7

HashColouredTabs 0.3.3

IE Tab 1.3.1.20070126

Linky 2.7.1

Locale Switcher 1.5.1

MR Tech Local Install 5.3.2.3

Nuke Anything 0.2

PDF Download 0.7.9

Plain Text Links 0.2

Plain Text to Link 1.5.20061126

Preferential 0.8.1

QuickNote 0.6.0.2

Right Encoding 0.2.1.1

searchcache 2005.11.28

SearchPluginHacks 0.1.3

Show Image 0.4.1

SwiftTabs 0.3.3.1

Tab Mix Plus 0.3.0.5

VideoDownloader 1.1.1

View Cookies 1.6

Web Developer 1.1.3

xSMS 0.0.5.16

Установленные темы: [2]

Firefox (default)

Red Cats (green flavor) 3.3.10

Установленные плагины: [6]

Microsoft DRM

Mozilla Default Plug-in

PCMan's IE Tab Plug-in for Mozilla/Firefox

QuickTime Plug-in 7.1.3

Shockwave Flash

Windows Media Player Plug-in Dynamic Link Library

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто займається веб-девелопментом Файрфокс - найкращий варіант, є купа можливостей для відладки клієнтських скриптів та коду, є можливість переглядати ПОСТ-запити які робить ajax і т.п.

Але проблема в тому, що треба доставляти купу плагінів. Мінус також в тому, что при переході на новіші версії браузера можливі несумісності в роботі екстеншенів. А несумісний екстеншн не поставиш, треба шукати новий та встановлювати вже його... А інколи шукати так лінь ;-)

Але коли вже налаштуєш все — нарадуватися не можна.

Доречі плагіни є на addons.mozilla.org

SpiritMen, ти не сумнівайся, а просто йди на addons.mozilla.org і шукай. Там все є. І переміщення паналей вкладок і датчики скачування і... дуже багато. Все по категоріях... (доречі, згадуваний TabMixPlus дає можливість переміщати панель з вкладками на низ (TabMixPlus Options > Display > Tab bar > Position > TOP OR BOTTOM), можна робити вкладки в кілька рядів, з прокруткою чи без, задавати розмір вкладок, вигляд їхній, функції при натисканні на вкладках в різних комбінаціях). Одним словом файрфокс дуже потужний якщо його використовувати з різними плагінами. В плагінах сила брат ;-)

Проте опера хороша тим, що її поставив і вперед, все працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

много телодвижений, как для таких мелочей, зачем искать, устанавливать, заморачиваться с тем, что уже есть и простое в настройке. Мое предпочтение высказано в самом начале).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повністю згідний з Oushen.

Як писав Shkoder. Це моє най улюбленіше блюдо, і я не дуже маю натхнення з чимось новим возитись. В Опері нема таких проблем з переходом на нову версію. Перекинув декілька файлів з настройками. і все готово. Чого не скажеш про firefox…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Firefox немає ніяких проблем з переходом на нову версію:

1. Запускаєш інсталятор і встановлюєш (або він сам автоматично обновиться під час твого перебування в неті).

2. Перезавантажуєш браузер

3. Автоматично перевіряються сумісності і несумісні відповідно обновлюються або дісейбляться. Потім коли девелопери обновлять екстеншени - вони запрацюють.

Проблема виникає лише тоді, коли перевстановлюєш систему через певний період, пройшов час, обновився браузер, а збережені екстеншени в тебе на локальній машині - старі. От тоді виникають незручності.

Вихід ставити старий браузер, потім екстеншени, потім новий браузер, який відповідно обновить всі аддони ;-)

(доречі при переході на нову версію на тій самій машині, не треба перекидати ніяких файликів - все автоматом).

Доречі як варіант можна використовувати Russia Mozilla Extension List, в ньому певне групування є... (http://www.mozilla-russia.org/sergeys/list/ext_list-0.7_new(20060403).xpi) http://forum.mozilla-russia.org/viewtopic.php?id=6397

Єдина трудність в файрфоксі - налаштування під себе. Все інше - зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Отож вердикт:

Opera - для тих, хто любить великий, але обмежений набор зручностей, бо їм лінь шукати зручності самим.

FireFox - з невеликим набором стандартних зручностей, але з великим простором для ніг і встановлення тих самих зручностей, але їх треба знайти і поставити.

Доречі, по розходу пам*яті: стоїть опера 9.20 і фф 2.0.0.3

в опері відкрито 2 сторінки без малюнків, память 60748 КБ

в фф 14 з малюнками, память 56804 КБ

опера память любить більше :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Opera - для тих, хто любить великий, але обмежений набор зручностей, бо їм лінь шукати зручності самим.

скудный вердикт :), для себя никаких ограничений удобностей в опере не вижу, все как на ладони, что надо то и используешь.

Насчет памяти Оперы 9,2 не знаю, юзаю до сих пор 8,5, так как в ней нахожу все те настройки и опции что мне и надо, и переходить на более новые версии надобности нет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Від такої теми складно очікувати однозначної відповіді. Всі люди різні і кожен вибирає щось своє. Добре, що є можливість вибирати :-). Так, я прихильник Opera's, використовую її вже не один рік. Мене влаштовує. Недоліків вистачає, але з ними можна справлятися/миритися :-). В FireFox точно так само :glare:

От не подобається мені, що в новіших версіях для того, щоб відкрити нову закладку стоїть комбінація клавіш Ctrl+T. Міняю на звичні Ctrl+N.

Лише недавно добрався до такої штуки, як "Block content...". Дозволяє непогано порізати банери і всяку фігню. Навіть на цьому форуму. Зручно. А як багато ще всього не знаю... Взяти хочаб віджети. Ще не користувався. Не бачу в них потреби. А так все для роботи під рукою.

Якщо є бажання колупатися, шукати плагіни - вибирай FireFox.

Когось і IE влаштовує. Я не можу комфортно працювати з цим браузером :-(

P.S. Зараз відкрито 4 закладки з картинками. Використано пам'яті - 38 788 Кб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз як і завжди користуюся Експлорером. Але знаю, що ним майже ніхто не користується. :)

Ну должен тебя разочаровать - IE живой и ещё долго будет жить. И пользуется им очень много народу :)

Вот тебе немного статистики (взято наугад с разных сайтов):

1.

Browser Statistics Month by Month

2007----March------February-------January

IE7------18.0%---------16.4%--------13.3%

IE6------38.7%---------39.8%--------42.3%

IE5------2.0%----------2.5%----------3.0%

Fx-------31.8%--------31.2%-------31.0%

Moz----1.3%----------1.4%---------1.5%

S--------1.7%----------1.7%---------1.7%

O--------1.6%----------1.5%---------1.5%

IE - Internet Explorer

Fx - Firefox (identified as Mozilla before 2005)

Moz - The Mozilla Suite (Safari, Konqueror, Gecko, Netscape)

S - Safari (identified as Mozilla before 2007)

O - Opera

N - Netscape (identified as Mozilla after 2006)

AOL - America Online (based on both Internet Explorer and Mozilla)

(These facts indicate that the browser figures above are not 100% realistic. Other web sites have statistics showing that Internet Explorer is used by at least 80% of the users)

2.

Статистика по браузерам з 31.03.2007 по 21.04.2007

stat.png

3.

Браузер----Кількість хітів----Процент від загальної кількості

MSIE--------------- 47454---------------------------------- 65

Opera--------------- 9252----------------------------------- 12

Firefox------------- 13425---------------------------------- 18

Unknown----------- 2388------------------------------------ 3

4.

Броузеры

MSIE 6.0 ----- 71.41%

MSIE 5.05 ---- 5%

MSIE 5.5 ------ 4.29%

MSIE 5.01 --- 6.68%

Opera ---------- 5.77%

Mozilla --------- 5.15%

Прочие --------- 0.95%

stat2.gif

Зелёненький - Internet Explorer

5.

Браузеры

Internet Explorer ------- 76,8

Mozilla (Gecko) ----------- 0,4

Прочие ----------------------- 12,6

6.

Usage Stats (%)

Browser-----------source1----------source2-----------source3-------------source4-----------source5-----------source6

IE7------------------26---------------30-------------31---------------20---------------16---------------17

IE6------------------46-------------------48--------------58------------------48------------------64------------------32

IE5 (Win)---------1.9------------------0.6-------------1.2------------------1.8-----------------1.0------------------2.2

IE5 (Mac)--------0.05-----------------0.6--------------1.2------------------0.2-----------------1.0------------------0.1

KHTML based----1.84------------------0.51------------0.12----------------0.93----------------0.44-----------------0.7

Gecko based------23--------------------16---------------8.5------------------11------------------14------------------41

NN8----------------0.15-----------------0.15------------0.2-------------------------------------------------------------0.05

Opera-------------1.2-------------------0.8--------------0.15------------------------------------- 0.65----------------3.7

Mobile-------------0.1-----------------------------------------------------------------------------------------------------1.1

other--------------0.25------------------0.25----------0.05--------------------0.05----------------0.15----------------0.3

Дальше продолжать нужно? :)

Больше половины пользователей интернета (как и в Украине, так и за бугром) сидят себе в ИЕ и не заморачиваются. Поэтому не заморачивайся и ты :)

Нет никакого принципиального различия чем пользоваться. Главное что? Правильное отображение информации у тебя на мониторе. А с этим справится любой браузер ;)

P.S. Ну и про память. Во сейчас сижу в IE7. Открыто 20 вкладок. Страницы разного содержания. Используется 109340 Кб. Ну и пусть себе используется, что мне, памяти жалко? Сейчас же не конец 90-х, когда вопрос памяти действительно стоял ребром :)

P.P.S. И ещё одно - Я не участвую в соревнованиях по скоростной загрузке страниц и не имею цель поставить мировой рекорд в этой области :)

При ширине канала в 10 Мб/сек все браузеры работают практически одинаково ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
Больше половины пользователей интернета (как и в Украине, так и за бугром) сидят себе в ИЕ и не заморачиваются. Поэтому не заморачивайся и ты

больше половины пользователей не знают что такое вин+R ;).

А ваще че я апнул эту темку... Многоуважаемый и не только мною дядька Гугл облажался. У его нового сервиса http://docs.google.com/ нету поддержки Оперы :(

Первокласные функции пользования доками, многопользовательский режим, вообщем не надо заморачиватся, таскать с собой на флехе нужные доки. Просто зашел в инет и вуаля.

Чтож делать, поставлю Фаерфокс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...