Перейти до змісту

Термінова не важка робота


xriaps

Рекомендовані повідомлення

власне шукаю бажаючих швидко заробити на неважкій роботі.

потрібно посаджати саджанці тюльпанів в горщикі. саджанців багато, тому працівників теж треба не мало.

всіма необхідними матеріалами (типу рукавиці) забезпечуємо.

наразі складається ціна за горщик, яку пізніше озвучу.

дзвонимо-записуємось

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ціну складайте, тільки не жміться, а то на 8 березня без тюльпанів залишитеся :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

немного не по теме, но всё же... здесь кто то жаловался, что неохота дома сидеть целыми днями... вот вам и робота подвалила, или не престижно ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби був комп'ютер з інтернетом бажаючих працювати було б більше

:D ох уж эти дети 21 века, такие дети... но надо же кому то обрабатывать землю, выращивать овощи и фрукты, рассаживать цветы. Вы ещё уверены что всё это возникает прямо на eBay? тогда топикстартер идёт к вам !!! :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби був комп'ютер з інтернетом бажаючих працювати було б більше

:D ох уж эти дети 21 века, такие дети... но надо же кому то обрабатывать землю, выращивать овощи и фрукты, рассаживать цветы. Вы ещё уверены что всё это возникает прямо на eBay? тогда топикстартер идёт к вам !!! :)

Конечно не только на ебей...еще же амазон есть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Особисто мені після розумової роботи дуже допомагає "копання" в землі - садіння городини, пересаджування вазонів...:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я так понимаю, сейчас добрая половина бордовцев ломанётся в склады на Дубнивской 16,:) Топикстартер, грузите апельсины бочками!!! И готовьте миллион американских гривен, ибо сейчас пол Луцка будут стоять у ваших дверей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить так. робота з 09.00. до 13.00

оплата - 50 грн.

хто захоче більше працювати - отримає більше.

далі по домовленності.

щоб не було перебору - кидаємо в пп хто завтра точно буде. я всім відповім.

наперед всім дякую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я сам не можу, бо з 9 до 13-00 на роботі. Від мене подзвонить зараз людина. Якщо ше є місце, то буду вдячний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а наскільки взагалі днів розрахований об"єм роботи? Я б із задоволенням підв"язалася, та завтра не можу - пізно прочитала це повідомлення, маю інші плани... Якщо є ще місця і можливість - дайте відповідь, як щодо післязавтра...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

записуюсь!тільки напишіть в приват що з собою мати і коли розрахунок?

нас буде 2є,запишіть))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні з борди працювало десь чоловік 7, за що всім дякую......... :smile-zachot:

на завтра потрібні ще люди, щоб до морозів встигнути все посадити...

всіх бажаючих запрошуємо завтра на 10 год.00 хв. на вул.Дубнівська 16 (за 7 школою, територія салону Рено)

робочий день з 10.00 до 13.00 обід. з 14.00 до 18.00. оплата ввечері. за день 75 грн.

якщо хтось не може бути цілий день - оплата по домовленності. нікого не обідимо - всіх чекаємо.

п.с. так як робота повязана з землею потрібно бути вдітим в відповідний одяг, щоб можна було не пережевати що він забрудниться....

є питання- пишіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перчатками забезпечимо........

зп не впала, а підросла........ 100 грн. в день ніхто не обіцяв......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А при сопоставлении времени/оплаты выходит, что один час завтра работается даром ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нє, ну я ж нікого не заставляю працювати....

якщо Вас влаштовує оплата - приходите...

п.с. хто буде завтра 100% прошу відписувати в пп (для обліку :))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...