Перейти до змісту

Как создать свой сервер?


BLESSED

Рекомендовані повідомлення

Здравствуйте. Значит вопрос такой. Поставил на компе сервер: Apache + php, sql.

Создал сайт который лежит у меня на компе(сервере), зарегил домен у каких то...

Вопрос. Как теперь сделать так, что б переходя на зарег. домен попадали ко мне на локальный сервер, на мой сайт? по http.

Скорость интернета 100 мб. скорость исходящего трафика сильнее. Ip вроде не меняется. В общем интернет от ВоляБрогбенг, безлим.

Какой нужно интернет и сервер для нормальной работы сайта в 50 тыс онлайн?

Для будущего, хочу нормальный сервак, сколько нужно денег? рассчитываю до 10 тыс. у.е.

Буду ждать ответа или ссылку на какой нибудь ресурс, в котором можно это узнать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здравствуйте. Значит вопрос такой. Поставил на компе сервер: Apache + php, sql.

Создал сайт который лежит у меня на компе(сервере), зарегил домен у каких то...

Вопрос. Как теперь сделать так, что б переходя на зарег. домен попадали ко мне на локальный сервер, на мой сайт? по http.

Скорость интернета 100 мб. скорость исходящего трафика сильнее. Ip вроде не меняется. В общем интернет от ВоляБрогбенг, безлим.

Какой нужно интернет и сервер для нормальной работы сайта в 50 тыс онлайн?

Для будущего, хочу нормальный сервак, сколько нужно денег? рассчитываю до 10 тыс. у.е.

Буду ждать ответа или ссылку на какой нибудь ресурс, в котором можно это узнать.

поставил на компе сервер...о-0

ПК- в этом плане слабое звено... нужна стоящая машина )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посмотрел я этот калькулятор, и понял что на это дело нужно нанимать специалистов. Тут не получится как в фильме соц сеть. В общаге замутил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В загальному випадку:

Якщо є постійний статичний IP, то в реєстратора в панелі керування DNS вказуємо A-запис (@ та/або www) із зазначеним IP.

Якщо IP білий але динамічний (наприклад як в Укртелекому - ОГО), то потрібно зареєструвати довільну адресу на сервісі типу DynDNS. В панелі керування на сайті реєстратора (основної адреси) вказуємо запис типу CNAME (@ та/або www) з посиланням на вказану вище адресу на DynDNS. На своєму сервері налаштовуємо софт від DynDNS на автоматичну синхронізацію поточного IP з зареєстрованою на DynDNS адресою (якщо стоїть роутер з внутрішньою підтримкою DynDNS - то налаштовуємо там). Якщо сервер знаходиться за NAT - прокидаємо потрібні порти (в залежності від того, які служби працюють, наприклад, для HTTP - 80).

P.S. Зверніть увагу, що результат буде видно не одразу, а хвилин через 5-10 , коли оновляться записи на DNS-серверах реєстратора

P.P.S. А до чого тут калькулятор? Чи я щось не так зрозумів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо. разобрался. Круто, так и сделаю. А как узнать какой у меня IP? динамичный, белый, постоянный? как?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо. разобрался. Круто, так и сделаю. А как узнать какой у меня IP? динамичный, белый, постоянный? как?

Якщо в договорі окремо не прописано надання статичного IP, то скоріш за все його і немає. Можеш перевірити про всяк випадок. Зайди сьогодні на адресу http://whatismyip.org/. Побачиш свій поточний IP. Зайди ще післязавтра. Якщо IP зміниться - то точно динамічний. Можна і завтра, але бажано перевіряти не менше ніж через 24 год (для чистоти експерименту, оскільки, як правило, провайдери перекидають IP-адреси за умовчанням через 24 години).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня стоит модем. Я его не отключаю. Но когда перезагружаю модем меняются 2 цифры в IP иногда, а иногда все остается по прежнему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Арендуешь за 199 грн в месяц физический сервер и не паришся вообще :) + админ, если сам не знаешь что куда и как...

Сам так делаю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А где за такую цену можно достать? И какие там возможности?

Все нашел, Воля брокбенк

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну сервер можу надати в оренду, можу і продати, звертайся.

одне но, що ж за скрипт такий буде який видержить 50 000 юзеров в онлайне, а?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...