Перейти до змісту

Художній барельєф, декор графіто


carlzeiss

Рекомендовані повідомлення

Врахування індивідуальних побажань клієнта, підбір матеріалів, якісне виконання робіт.

Подаруйте Вашій оселі індивідуальність!

0_49a88_3998763e_XXXL.jpg

0_49a75_b0fbf2c5_XXXL.jpg

0_49a5f_233fee9d_XXXL.jpg

0_49a60_500491c1_XXXL.jpg

Більше фото тут

0992201754

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якраз вчора розказувала мамі, що хочу таке. :) Але не знаю хто таке робить

Отож: маю фото з Криму (нажаль лише в роздрукованому варіанті).

Хочу такий же малюнок на стіні та у відповідних місцях декор каменем (в середині малюнка). Можливо?

Ці "відповідні" місця і підходящий камінь маю визначити я, чи Ви можете порадити?

Орієнтовна ціна малюнка на 2му фото?

Ах да. І в якому стані має бути для цього стіна (чорнова штукатурка, покраска...)???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми таке робимо!на рахунок фото-скинь на почту-подивимось....ціна залежить від об"єму роботи!детальна інформація за тел.0992201754

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ми таке робимо!на рахунок фото-скинь на почту-подивимось....ціна залежить від об"єму роботи!детальна інформація за тел.0992201754

Добре, що робите.

Але ви так і не відповіли

Орієнтовна ціна малюнка на 2му фото?

Може там ціна така, що мені буде дешевше обклеїти найдорожчими обоями... І ну її в баню ту індивідуальність.

Для прикладу: я спочатку дуууже хотіла прямокутний унітаз, але коли дізналась його ціну - зрозуміла, що якось обійдусь...

Ну і фото. Це скан з фото 9*13, але в мене є ще роздрукована на форматі А4.

post-8000-0-29634800-1291544705_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вечир добрий! який обєм в метрах квадратних стенкі на якій буде наноситись художня розпись та ліпнина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вечир добрий! який обєм в метрах квадратних стенкі на якій буде наноситись художня розпись та ліпнина.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вечир добрий! який обєм в метрах квадратних стенкі на якій буде наноситись художня розпись та ліпнина.

Об"єм в квадр.метрах - це ПЛОЩА стіни!!!

Приблизно 2,5м на 2,5м - поки точно невідомо.

І якщо в наступному повідомленні я не отримаю відповідь на поставлене запитання - обійдусь обоями. :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просю пардону, Oksana04, та я лише топікстартер, а не майстер чи навіть його знайомий :_08: (знайомий знайомої майстра).

Думаю, варто орієнтуватися на ціну 30 єврів за метр квадратний (а чи з вартістю матеріалів, чи ні - :sm128: )

Думаю, варто дійсно подзвонити по тому номеру та взнати точніше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...