Перейти до змісту

Видалення та редагування постів


Taurus

Рекомендовані повідомлення

Наразі у кожного користувача є можливість видалити чи відредагувати будь-який свій пост. Це часто зумовлює плутанину, коли відповідаєш на чийсь пост, а користувач потім його відредагував і твоя репліка уже не має змісту.

Вношу пропозицію: Право видаляти та корегувати пости надати тільки модераторам, закріпленим за відповідним розділом. Тоді як користувачу надати можливість корегувати чи видаляти тільки останній в темі пост (якщо цей пост належить йому, звичайно), а після того, як хтось уже відповів у цій темі після нього, така можливість пропадає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді як користувачу надати можливість корегувати чи видаляти тільки останній в темі пост (якщо цей пост належить йому, звичайно), а після того, як хтось уже відповів у цій темі після нього, така можливість пропадає.

Нах. такая возможность - голова за рукой не успевает? :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо пост юзера процитовано по правилах - то навіть якщо він підредагує свій пост, все одно на цитаті буде видно інформацію про те, хто сказав, і коли сказав.

А взагалі, пости типу:

User 1: Фільм називається "Жяба"

User 2: Не "Жяба", а "Жаба"

User 1: Точно, "Жаба". Виправляю...

хай би витирали самі юзери. Раз виправив - значит виправив, нема чого таким постом топік захламлювати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нах. такая возможность - голова за рукой не успевает? :jeer:

Така можливість реалізована на інших форумах. Хоча ... можливо і такої можливості не потрібно. Це як компроміс. :D Головне, щоб забрати можливість редагувати всі попередні пости.

Якщо пост юзера процитовано по правилах - то навіть якщо він підредагує свій пост, все одно на цитаті буде видно інформацію про те, хто сказав, і коли сказав.

А взагалі, пости типу:

User 1: Фільм називається "Жяба"

User 2: Не "Жяба", а "Жаба"

User 1: Точно, "Жаба". Виправляю...

хай би витирали самі юзери. Раз виправив - значит виправив, нема чого таким постом топік захламлювати.

Гаразд User 1 виправить перший пост. Але тоді User 2 повинен видалити свій пост. Можливо нехай цим займається модератор. Інакше хлам залишиться (бо User 2 не видалить свій пост) і крім того він не матиме жодного змісту. Це виглядатиме так:

User 1: Фільм називається "Жаба"

User 2: Не "Жяба", а "Жаба"

Так ліпше? Не думаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нет, господа, с таким раскладом только больше будет "двойных" и "тройных" сообщений. Я зачастую не успеваю "додумать" сразу весь пост, и по несколько раз использую быстрое редактирование, дописывая то, что не успел додумать сразу :P

Если уж закрывать такой доступ, то, допустим, через час после того, как пост был вывешен. Тогда такие юзеры, как я, будут иметь предостаточно времени, чтобы отредактировать свой пост хоть 10 раз, а не писать вслед за ним еще 1-2 поста - типа "Вот, забыл добавить то-то и то-то..."

P.S. Редактировал этот пост 2 раза ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підтримую редагування посту протягом 1 години піся того, як пост був відісланий. Бо інколи дійсно зробиш якусь ОЧЕПЯТКУ, а потім не зможеш її виправити. І буде крику: "ОСЬ який ти не освідчений!"

Так що я за "редагування посту протягом певного часу (для початку 1 год, далі будемо бачити)".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У такому випадку я все таки схиляюсь до думки, що необхідно дозволити редагувати тільки останній пост в темі його власнику. І ніякої години не давати. Діятиме тільки час до відповіді наступного користувача в темі.

До речі. Якщо твій пост останній, тобі не обовязково заходити в режим редагування, щоб добавити якусь репліку. Вона автоматично добавиться до твого поста. Така можливість уже зараз є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У такому випадку я все таки схиляюсь до думки, що необхідно дозволити редагувати тільки останній пост в темі його власнику. І ніякої години не давати. Діятиме тільки час до відповіді наступного користувача в темі.

Тоді я проти! Прикинь тема користується великою популярністю (частота відповідей на тему 1 повідомлення на 10 хв. приблизно) Ти тільки написав пост і відразу помітив помилку. Швидко нажимаєш на кнопочку шоб виправити, виправляєш і хочеш зберегти а тут повідомлення "Вибачте але ви можете редактувати повідомлення тільки до того...". Тоді взагалі варто відміняти таку функцію! Краще вже залишити все як є!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не удалять такие права это лишнее. Я пока ниодного такого форума не знаю. А если перередактированый пост ставит в неловокое положение вас с вашей процитированой репликой, то как сказал Yarchik если нормально процитировано то все поймут чья цитата.

ЗЫ Тем более видно кто и сколько раз редактировал пост.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що я не люблю вставляти цитати постів, якщо моя відповідь відразу слідує за таким постом. Але гаразд. В теперішньому режимі є свої плюси, і я з ними згідний. Нехай залишається як є. Буду частіше цитувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...