Перейти до змісту

Перша Зимова Рибалка!


HelloBoy

Рекомендовані повідомлення

Всіх вітаю з першим днем зими! Романів з Днем Ангела , але тема не про це!

Хочу поїхати, перший раз у своєму житті на зимову рибалку! звісно не сам а з компанією!

Так ось... на що ловити? які є снасті ? і тд і тп!

в інтернеті шукав але хочеться в 2-ох словах почути!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в суботу 2 см лід був! на стоячій воді, це вже після суботи пройшло 4 дня доброго морозу!

лід після таких днів 8-12 см !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме головне добре вдітися. 2-3 штанів, на ногі буркі, 2-3 кофти, тепла куртка бажано з капішоном, шапка і рукавиці.

Якщо хочеш ловити окуня купляєш зимову удочку, приблизно такого плану post-7488-0-29543800-1291285952_thumb.jp

Купляєш тонку леску і декілька різних по формі і кольору мормишок. post-7488-0-98580200-1291286129_thumb.gi

А там компанія підскаже як ловити, або сам будеш експерементувати з проводками.

Якщо цілю рибалкі буде щука то потрібно ловити на церлиці. Конструкції жерлиць є різні. Декілька видів продаються. Лічно я використовую саморобні жерлиці, спіймана риба на саморобну жерлицю приносить більше задоволення і навіть трохі гордості.

Якщо понравиться зимова рибалка, то далі вже сам поймеш що тобі саме треба. Вже потім купиш чи сам зробиш зимовий ящик, купиш бур і будеш агітувати друзів, які ще небули на зимовій рибалці.

P.S. Я також на вихідних збираюсь на рибалку, думаю лід вже має бути сантиметрів 10. Відомо що риба на перший лід дуже добре клює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось був на льоду то напишіть яка товщина льоду на стоячій воді.Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...