Перейти до змісту

Шукаю роботу у мобільних салонах продавцем або адміністратором


byiviter

Рекомендовані повідомлення

Відгукнуся лише на пропозиції, в яких зарезервовано за працівником робоче місце із персональним комп'ютером із підключеним інтернетом. Зарплата за домовленістю, офіційна.

Моя освіта: Школа - 9 класів+1ДМШ+Технічний коледж від ЛНТУ (обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем і мереж). :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відгукнуся лише на пропозиції, в яких зарезервовано за працівником робоче місце із персональним комп'ютером із підключеним інтернетом.

Нє ну а чо. Колись же треба відроджувати диктатуру пролетаріату...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, проходив біля "гостинця" і в на дверях салону Білайна бачив, що потрібен хлопець(обовязково) хлопець, чи може "музчінка" я не питав, так само як і про розмір ЗП і Т.П. мож кого цікавить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчора, проходив біля "гостинця" і в на дверях салону Білайна бачив, що потрібен хлопець(обовязково) хлопець, чи може "музчінка" я не питав, так само як і про розмір ЗП і Т.П. мож кого цікавить...

Схоже оголошення є на дверях салону Київстар, що в "Гостинці", зліва від "ДЦ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

учитывая нынешнюю обстановку на рынке труда, и конкретику запроса "зарезервовано за працівником робоче місце із персональним комп'ютером із підключеним інтернетом. Зарплата за домовленістю, офіційна." (конец цитаты) хотелось попросить топикстартера обязательно отписаться сразу же после трудоустройства.Интересно, сколько же времени займёт поиск именно такой работы.(это не сарказм, просто интересно знать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив ці оголошення, що на Київстарі висіли, та там нікого застати не міг.

Звичайно мої требування виглядають глупо (збоку). Я шукаю собі роботу за сумісництвом, оскільки одну, прибуткову, уже маю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я бачив ці оголошення, що на Київстарі висіли, та там нікого застати не міг.

Звичайно мої требування виглядають глупо (збоку). Я шукаю собі роботу за сумісництвом, оскільки одну, прибуткову, уже маю.

Маючи "одну прибуткову роботу" шукати ще? Ну, так би,і сказав...Респект,маючи роботу,шукати "шару" з компьютером та інтернетом...ще й бабло шоб платили, УВАЖАЮ!!! Знайдеш - напиши на борді де ще такі "роботодавці" водяться, а то, я вже одумав що вони вимерли як динозаври...ЖЕСТЬ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я не люблю, коли $рут' в моїх темах. Люди вже зверху написали подібне повідомлення. Добре, напишу, коли щось знайду. Але із таким і у приват можна звернутися, а не писати багато раз від різних великих філософів.

Чому відкрив таку тему? Бо переконався не раз: Хто добре шукає - обов'язково знайде.

Вже була тема, яку ось так об%а%али, а я в ній роботу собі знайшов. Тепер працюю.

Вся робота вдома, тому батьки мене вже втомили своїми "піди зроби те, і се, а потім інше" мені 19 років. Мій менший брат 15 років (він вчиться в Кременці)не знає таких проблем.

Тепер ясно чому я шукаю роботу? Щоб дома не сидіти, дарма, що гроші тут заробляю.

Як ні, у мене є вже один варіант, просто він торкається родинних зв'язків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як я не люблю, коли $рут' в моїх темах. Люди вже зверху написали подібне повідомлення. Добре, напишу, коли щось знайду. Але із таким і у приват можна звернутися, а не писати багато раз від різних великих філософів.

Чому відкрив таку тему? Бо переконався не раз: Хто добре шукає - обов'язково знайде.

Вже була тема, яку ось так об%а%али, а я в ній роботу собі знайшов. Тепер працюю.

Вся робота вдома, тому батьки мене вже втомили своїми "піди зроби те, і се, а потім інше" мені 19 років. Мій менший брат 15 років (він вчиться в Кременці)не знає таких проблем.

Тепер ясно чому я шукаю роботу? Щоб дома не сидіти, дарма, що гроші тут заробляю.

Як ні, у мене є вже один варіант, просто він торкається родинних зв'язків.

da.gif pdrs.gif

agitator.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що це таке?

Ну дык синим по русски написано-что не понятно,аль грамоте не обучен?

Пропозиція роботи ... b0201.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролі.

:D :D :g05:

Ребята, чел ищет себе работу,ну и пусть ищет себе на здоровье,я сам любитель качественного троллинга, но зачем же со старта ставить штампы, и записывать в разные агитаторы ? :)

to byiviter : вся соль не в том, что ты ищешь вторую работу, тема зацепила именно категорической подачей твоих запросов: обязательно что б была оф. зарплата, комп, инет, аля Принцесса на горошине.

Если ты не хочешь сидеть дома, то почему бы не пойти вагоны разгружать, или в маркет какой то грузчиком, или ещё куда нибудь, но по проще... по проще.., любая работа облагораживает человека,а то сразу комп !!! инет!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивно, чому бажання людини знайти собі НОРМАЛЬНУ роботу знайшло так багато критики.....Недавно так всі яро відписувалися, що погано роботодавці платять, не дають людських умов праці...А тут....Ну не просить же автор собі робочий тиждень на 2-3 дні, відпустку на 3 місяці. Не така вже і хороша робота у мобільних салонах, мало хто захоче просидіти там 11 год. в день, правда? І таке маленьке задоволення як комп"ютер з інтернетом не велика забаганка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тролі.

:D :D :g05:

Ребята, чел ищет себе работу,ну и пусть ищет себе на здоровье,я сам любитель качественного троллинга, но зачем же со старта ставить штампы, и записывать в разные агитаторы ? :)

to byiviter : вся соль не в том, что ты ищешь вторую работу, тема зацепила именно категорической подачей твоих запросов: обязательно что б была оф. зарплата, комп, инет, аля Принцесса на горошине.

Если ты не хочешь сидеть дома, то почему бы не пойти вагоны разгружать, или в маркет какой то грузчиком, или ещё куда нибудь, но по проще... по проще.., любая работа облагораживает человека,а то сразу комп !!! инет!!!

Прошу прощения, я действительно немного вспылил.

Почему не желаю работать грузчиком - я написал, мне нужен постоянный он-лайн - я работаю в немецком магазине.

Я понимаю, что любая робота хороша, но что поделаешь, чему научен, к тому руки тянуться.

Обидело то, что спешат отписывать не читая всех постов, что были выше.

Всем, кто писал, спасибо.

Тему прошу закрыть, буду искать естественным методом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и разгораеться пожар флейм :) без него борда не борда )))

Лично я никого не критиковал, а попросил отписаться сразу же после трудоустройства,причина указана в моих верхних постах.

Необычность этой темы в том, что на сегодняшний день очень много людей не могут себе найти ВООБЩЕ НИКАКОЙ работы, а здесь он пишет

Відгукнуся лише на пропозиції,
то есть ультимативный тон, а ультиматумы, как известно, являются демонстрацией нежелания какого-либо рода переговоров. А нежелание переговоров вызывает агрессию и дискомфорт.

Вот я разложил по полочкам и разжевал почему

бажання людини знайти собі НОРМАЛЬНУ роботу знайшло так багато критики.....

или на гугле карту рисовать ? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А таки нет... пусть тема будет открыта, если byiviter всё таки найдёт себе ту работу, которая именно его удовлетворяет по всем параметрам, пусть апнет, как в подтверждение, что кто ищет, тот всегда найдёт, если же нет, ну, на нет и суда нет.

Тема всё равно без подпитки топикстартера заморозится сама собой , ибо чего нам здесь флеймить, если тему не мы создали?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я дома взагалі розум починаю втрачати, постійно із цим магазином, та й батьки завжди від мене щось хочуть, втомлює це. Приємно буде почути будь-які пропозиції у сферах ІТ де я міг би стати корисним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

и разгораеться пожар флейм :) без него борда не борда )))

Лично я никого не критиковал, а попросил отписаться сразу же после трудоустройства,причина указана в моих верхних постах.

Необычность этой темы в том, что на сегодняшний день очень много людей не могут себе найти ВООБЩЕ НИКАКОЙ работы, а здесь он пишет

Відгукнуся лише на пропозиції,
то есть ультимативный тон, а ультиматумы, как известно, являются демонстрацией нежелания какого-либо рода переговоров. А нежелание переговоров вызывает агрессию и дискомфорт.

Вот я разложил по полочкам и разжевал почему

бажання людини знайти собі НОРМАЛЬНУ роботу знайшло так багато критики.....

или на гугле карту рисовать ? :)

getto, ти не один відписався в цій темі, щоб звинувачувати тебе в критикуванні. Те, що людина має бажання знайти нормальну роботу і зі своєї сторони ставить певні вимоги - то не ультиматум. То ж не бомж, вибачте, що немає за що жити. Цікаво, в кого ж це визвало таку сильну агресію і дискомфорт? В мене, наприклад, не визвало.

Продукти твого розжовування - то лише твій суб"єктивний погляд, хоча і не позбавлений здорового глузду.

І не треба карти малювати, не обов"язково, коли пише особа жіночої статі, то вона блондинка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...