Перейти до змісту

Продам ноутбук HP pavilion dv6000


Рекомендовані повідомлення

HP pavilion dv6000

Стан нового (ідеальний)

15.4" WXGA (1280x800)

ЦП___Turion 64 X2 TL50 (1.6GHz)

ОЗУ___ 1 GB

HDD___250 GB

VGA___GeForce Go6150

Wi-Fi, bluetooth

DVD-Super-Multi

Пульт ДУ

Батарея тримає 1час

hp-laptop-repair_240.jpghp-pavilion-dv6500_240.jpghp-pavilion-dv2-open_240.jpg1_240.jpg

Ціна: 2750грн

Тел: 0982514777

ICQ: 474717219

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби він був на інтелі і з інтегрованою відеокартою то можна було б брати, а так нема сенсу ризикувати і брати його за такі гроші адже відяхі і чіпсет там мруть як мухи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби він був на інтелі і з інтегрованою відеокартою то можна було б брати, а так нема сенсу ризикувати і брати його за такі гроші адже відяхі і чіпсет там мруть як мухи.

alovin, дійсно не вартує його брати? Хотів собі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якби він був на інтелі і з інтегрованою відеокартою то можна було б брати, а так нема сенсу ризикувати і брати його за такі гроші адже відяхі і чіпсет там мруть як мухи.

alovin, дійсно не вартує його брати? Хотів собі...

якшо не віриш, почитай форуми, чи запитай в майстрів, що займаються цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний ноут, відео тут інтегроване, але цілком пристойне. В мене в брата ноут MSI на цьому ж чіпсеті вже 3 роки працює.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний ноут, відео тут інтегроване, але цілком пристойне. В мене в брата ноут MSI на цьому ж чіпсеті вже 3 роки працює.

я ж кажу прочитайте форуми саме про моделі HP DV6000, HP DV9000. можете ще спитатися в людей хто має такі ноути з таким відео і таким процом, вони вам скажуть. Саме краще якшо не вірите спитайте у мікса він вам скаже!

Просто хотів пораду дати людям а тут налетіли на мене, якшо хочете то купляйте я вас не примушую його не купувати, тільки потім будете мучитись з ним і мучитимете продавця кажучи що він вам продав коли ноут в прекрасний момент не включиться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, теж наткнувся на таку інформацію!

Пишуть: "Но правильней всего, если вы являетесь владельцем ноутбука этих серий (dv6000-dv9000), зайдите в ближайший сервис-центр и попросите промазать процессоры ноутбука термопастой."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реальные фотки посмотреть то можна.Поглазеть на него вживую,когда можна.Дай моб.номер.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я от вам шо скажу. В тому ноуті я особисто міняв чіп. на нього є пів року гарантії. так шо чого ви паритесь? Охолодження там перероблене - більше не згорить. чіп новий. в чому трабла? Да, вони з завода ідуть такі, но після ремонту, до мене ше ніхто не звертався і ви не прийдете, якшо не будете бездумно запускати на ноуті ігри, які потребують потужних сучасних відях. Від дебіла ніхто не застрахований, але якшо технікою користуватись з розумом, то вона і служитиме довго і надійно.

Отак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...