Перейти до змісту

Куплю гарні номера, золоті номера, платинові номера, срібні номера


snikey

Рекомендовані повідомлення

Куплю номера типу

XXX - XXXX

X – YYYYYY, XXXXXX-Y

XYX-XXXX, XXY-XXXX, XXX-Y-XXX, XXXX-Y-XX, XXXXX-Y-X,

XX-YYYYY, XXXXX-YY, X-YYYYY-X, XZ-YYYYY, XXXXX-YZ, X-YYYYY-Z,

XXX-YYYY, XXXX-YYY

XYX-YX-YX, XYZ-YZ-YZ

XYX-ZZZZ, XYB-ZZZZ, XXY-ZZZZ,

X-YYY-XXX , XXX-YYY-X , XXX-YYY-Z , X-YYY-ZZZ , XXX-Y-ZZZ

будь-який оператор, нові та б.в.

Розгляну будь-які пропозиції.

Писати в тему, в приватні повідомлення, 066-666- два4- 66

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не продаю, а купляю :)

Ціна від 1грн до 10000 грн, залежно від номера

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не продаю, а купляю :)

Ціна від 1грн до 10000 грн, залежно від номера

Я читать умею :) поэтому и спросил "ОТ" какой цены .... начинается покупка. За 1 гривню - я даже не напрягусь набирать номера которые у меня есть. Блатные номера от 1 гивни - :) это какой-то "Камеди клаб"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кожен товар має свою ціну. Ви мені пропонуєте свій номер і бажану ціну за нього. Не знаю для чого я це і пишу, це і так всім зрозуміло. Якщо цікавить максимальний бюджет, це 10000 за номер

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внесу ясность, меня больше интересовал минимальный бюджет за номер. Как я уже писал выше 1гр. - не стоит даже конченый номер не входящий в разряд цветных "металлов". Есть ведь переход с номеров которые Вам совсем ненужны, и номер за который Вы готовы предложить минимальную цену? Так торговаться можно до умопомрачения, надеюсь Вы понимаете о чём я. Если не понимаете то приведу пример.

Если Вы хотите купить подержанный "Мерседес" в любом состоянии, даже без документов - наверное Вы понимете что предлагать Вам его будут не за 100$, а как минимум за 1000. Потому как даже в хлам разбитый на металлолом он стоит дороже.

А теперь вернёмся к карточкам! Есть ведь минимальная цена номера который вышел из разряда "чёрного метала" и перешёл в разряд (хотябы) "серебра".

Чтобы Вы не подумали что я это всё писал чтобы просто попиз..ть. Предложу Вам за 5000 - (это половина, но мне так хочется) за номер (код) 79 75 75 9 или (код) 22 83 666. Есть и ещё номера... (всё новое)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на пр.Волі 21 в МТС є купа вільних золотих номерів серіїї 050 800 66 77... і т.д., правда ціна космічна 1000 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, ціна не підходить.

(код) 22 83 666- ось такі в 100 разів(чи навіть більше) дешевше можу Вам продати :)

Щоб не переходити до демагогії і щоб не створювати флуд в темі, пропоную наступне:

Будь ласка, пишіть в ПП свої реальні пропозиції. Я готовий вислухати і співпрацювати, якщо ми зійдемось в цінах

P.S. (код) 79 75 75 9 или (код) 22 83 666

невже я такі просив? Жоден з них не підходить під наступні категорії

XXX - XXXX, X – YYYYYY, XXXXXX-Y, XYX-XXXX, XXY-XXXX, XXX-Y-XXX, XXXX-Y-XX, XXXXX-Y-X, XX-YYYYY, XXXXX-YY, X-YYYYY-X, XZ-YYYYY, XXXXX-YZ, X-YYYYY-Z, XXX-YYYY, XXXX-YYY, XYX-YX-YX, XYZ-YZ-YZ, XYX-ZZZZ, XYB-ZZZZ, XXY-ZZZZ, X-YYY-XXX , XXX-YYY-X , XXX-YYY-Z , X-YYY-ZZZ , XXX-Y-ZZZ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возможно данные номера не подходят, под приведённые комбинации, НО:

Первый номер содержит действительно только ТРИ переменных - X-Z-Y.

Ну а во-вторых имея более 200 пакетов, пытаться проанализировать, каждый с предложенными комбинациями - на это уйдёт неделя с переывами на обед, т.к. номер на пакете написан в формате +380wwwwwwwww и перегруппировывать его в различные вариации типа w-wwwwww , ww-wwwww, www-wwww, и.т.д. учитывая что w -это может быть (x) и (у) и (z) - это безумие. Возможно Ваше предложение действительно может быть интересным тому кто имеет 1 пакет и потратив не менее 5 минут, сможет понять что он не подходит под ваши критерии. Но я не могу позволить себе столь расточительно тратить время. По-этому я Вам задал вполне резонный вопрос "С какой суммы стартуем?", почему-то Вы поиздевались написав сумму от 1гр.

Едем дальше. Из Вашего последнего поста стало ясно, что даже такие номера как 79 75 75 9 , Вас интерессуют менее чем 50гр. , если не сказать более - Вообще не интересуют.

Неужели так сложно - написать с какой суммы - ВЫ НАЧИНАЕТЕ ОТСЧЁТ СЕРЕБРЯНЫХ (самых хреновых, но уже тех которые Вам подходят) номеров????? Чтобы некоторые люди прерыли все свои ящики в поисках серебряной карточки которую можно продать аж за 1гр. , и чтобы вторая половина людей даже не парилась и посмотрев на сумму посмеялась.

ЗЫ. Наверное Вы не очень заинтерессованы в покупке раз создали незаконченное сообщение, тогда нафига его было создавать? Ну Вам конечно виднее..... Всё я покидаю эту тему, Вы и так достаточно много у меня отняли времени.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk, якщо так цікавить по чому я їх купляю, то від 3-х гривень за золотий номер і до... кількох тисяч за дійсно потужну комбінацію

Я чекаю тільки реальні і серйозні пропозиції. Кому цікава Ваша думка?! Ваші номера, шановний, мені не потрібні, в темі чітко прописаний критерій, і якщо немає що сказати по темі, пройдіть собі далі, не будьте флудерастом

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, можна дізнатися класифікацію:

 золоті номера, платинові номера, срібні номера

які пари чи повтори входять в ту чи іншу "кольорову" категорію?

І чому, скажем, нема іридієвих, палладієвих та осмієвих номерів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Deemon

Куплю гарні номера, золоті номера, платинові номера, срібні номера

саме так написано в темі :_25:

І чому, скажем, нема іридієвих, палладієвих та осмієвих номерів?

не зрозумів суті питання? Підходять саме ті комбінації, які написані в першому пості :_28:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

привет !

Сколько ты готов выложить за номера:

Новые номера !

киевстар

096 3388887

098 7777341

и будущий киевстар

068 88888 76

068 7555556

Предлощи цену пожалуйста в ТЕМУ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23jordan23, з особистих міркувань, ціну пропонувати не буду в тему. Дивіться відповідь в приваті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23jordan23, з особистих міркувань, ціну пропонувати не буду в тему. Дивіться відповідь в приваті

ну почалося... не відповідай питанням на питання !

Назвіть свою АДЕКВАТНУ сумму за кожен номер ! Звичайнож я за них хочу не 25 грн і не 100 грн, но і не 5000 грн (як на більшості сайтів Києва і Харкова...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23jordan23 , DarkMonk

Може вже досить какати писати з одного аккаунта? Прохання не стосуються сказаного? Тоді міркуйте, панове...

Приват є, навчіться використовувати, люди, майже 1000 повідомлень, а "ума, как у бабочки"

Піду , краще, "лічінку" відкладу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну почалося... не відповідай питанням на питання !

в 2-х останніх постах не було запитань, навіть знаків, які би вказували на доречність "квота"

Прошу адміністрацію вліпити PO, тим, кому це не вистачає.

P.S. або бан по аЙ-пЫ.. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну почалося... не відповідай питанням на питання !

в 2-х останніх постах не було запитань, навіть знаків, які би вказували на доречність "квота"

Прошу адміністрацію вліпити PO, тим, кому це не вистачає.

P.S. або бан по аЙ-пЫ.. :)

Речь шла о твоих ЛИЧНЫХ сообщениях:

"Яка ціна кожного номера, або бажана ціна за всі? Перше, шо цікавить 068 88888 76

Чекаю відповідь, дякую "

Слушай, давай прекратим этот детский лепет и ты предложишь цену за номера, если они тебе интересны, пусть в личку но конкретно !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23jordan23 , особисті повідомлення мають функцію приватності. Те, що я написав, не повинно висвітлюватись. З такими людьми, як ти, справ не хочу мати. Нехай щастить ;)

Все ще чекаю пропозиції з номерами та ціною в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

23jordan23 , особисті повідомлення мають функцію приватності. Те, що я написав, не повинно висвітлюватись. З такими людьми, як ти, справ не хочу мати. Нехай щастить ;)

Все ще чекаю пропозиції з номерами та ціною в приват

Вибач що я тебе образив... ((( (плачу)

068 88888 76 - 200 грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ясно ! Бачу тобі рочків так 15-18... і оцей дитячий "умняк" ... нема слів )))!

068 88888 76 - 200 грн

Перехід на особистості :angry:

Beeline 0688888876 заберу, залиш контакти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все ясно ! Бачу тобі рочків так 15-18... і оцей дитячий "умняк" ... нема слів )))!

068 88888 76 - 200 грн

Перехід на особистості :angry:

Beeline 0688888876 заберу, залиш контакти

Ой :( Знову ВАС образив...

Такие номера, как Білайн НОЛЬ ШЕСТЬ, ШЕСТЬ ВОСЬМЁРОК, СЕМДИСЯТ ШЕСТЬ (отлично звучит),

отлично смотрится - 06 888888 76 (шесть восьмёрок в номере) и в придачу скоро это будет киевстар...

такие номера по интернету стоят по 2000-3000 грн (www.nomer.in.ua)

А тут бац цифра 200 грн появляется за такой номер и всё... все обиді сразу прошли... лекции для чего нужни личные сообщения тоже не всплывают...

умные слова типа "бан по айпи" тоже не звучат... всё ! дружба жвачка ! только лишь бы номерок продать тебе за 200 грн,

а ты его сразу на Киев... за 1000 грн... а за 800 грн можна и подружиться с неприятным человеком )))))))))

ДЕТИ !!! Взрослейте ! ))))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перестали перетворювати форум на флудильню.

snikey, доки ти сам не навчишся писати те, що хочеш - нічого не вийде. Деякі твої пости справді виглядають дитячими. А щодо цін, то варто було сказати, що:

За номери типу поданих нижче готовий дати:

XXX - XXXX

X – YYYYYY, XXXXXX-Y

XYX-XXXX, XXY-XXXX, XXX-Y-XXX, XXXX-Y-XX, XXXXX-Y-X,

Стільки то грн

XX-YYYYY, XXXXX-YY, X-YYYYY-X, XZ-YYYYY, XXXXX-YZ, X-YYYYY-Z,

XXX-YYYY, XXXX-YYY

XYX-YX-YX, XYZ-YZ-YZ

Стільки то грн

XYX-ZZZZ, XYB-ZZZZ, XXY-ZZZZ,

X-YYY-XXX , XXX-YYY-X , XXX-YYY-Z , X-YYY-ZZZ , XXX-Y-ZZZ

Стільки то грн

Підходить - продаємо, ні, то проходимо повз. Всім у темі УСНЕ, поки що, попередження.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...