Перейти до змісту

Рейтинг фільмів січня


kudrom

  

68 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Ну от, є списочок фільмів, залитих в січні. Деякі не потрапили, бо кількість відповідей голосування обмежена 20-ма, так що якщо є інші варіанти, пишіть просто в топіку :lol:

Велика буква "К" чомусь не сприймається голосуванням....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100% - чого один ??

крім того у січні заливалося НАБАГАТО БІЛЬШЕ фільмів ніж тут написано..

я сам фільмів 4-5 залив..

Пилка -3

прокляття-2

Нічні небеса

Кристина

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого один варіант вибору?

А ти знаєш, як в існуюче не форумі голосування втиснути два варіанти? Я особисто не знаю :D

Zheny@

ти взагалі читаєш те, що в повідомленні написано???

Деякі не потрапили, бо кількість відповідей голосування обмежена 20-ма

Спочатку перечитуйте заголовок, а потім критикуйте!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Слегка удивляет активность в голосовании за "шедевр" киноиндустрии "Борат" . А "Дежа Вю" с хорошым качеством по моему и нету.. или я не прав ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в даному випадку голосуємо лише за зміст фільму... якісь на жаль дійсно не дуже... можливо на лютий зробимо голосування з врахуванням якості...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 kudrom: Я не в тому смислі сказав )) Просто по відгукам якість була не ідеальна і бажання його не було качати.. Але фільм я так розумію вартий уваги.. тому було б не погано побачити його.. але все таки у гарній якості.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Vect0r

Фільм дійсно вартий уваги, будемо чекати в хорошій якості, але вже переглянув і в не дуже хорошій...

офтоп: а чому в тебе в графі "Sex" пише - Женский?

Я так зрозумів, переможцями місяця стали "Вавілон" і "Дежавю", приємно, що обидвох їх бачив :ok2:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Борат? у нього тоже 6 голосів

хоча ИМХО фільм отстой і з Казахстаном вони вчинили жестоко,

А на мою і не одну (5) думку кращим був Апокаліпсис

Всетаки Мел Гібсон не тільки грати гарно вміє (Храброе серце - фірма :lol: ) а і знімати теж

дуже сподобався фільм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Борат? у нього тоже 6 голосів

хоча ИМХО фільм отстой і з Казахстаном вони вчинили жестоко,

А на мою і не одну (5) думку кращим був Апокаліпсис

Всетаки Мел Гібсон не тільки грати гарно вміє (Храброе серце - фірма :D ) а і знімати теж

дуже сподобався фільм.

сто процентов! борат етот - просто лажа, полностью интелектуально недоразвитая шняга , я лично на сваё чувство юмара не жалуюсъ и могу многое оценить по достоинству - даже если там весьма нетрадиционный либо весьма специфический юмор.... - но ето просто тупость ... и че столько вони изза него??? юдифляюсъ

а мел гибсон маладца - жж0т аднозначно ... было бы зачетно сделать папочку на лм-видео его имени и накидать туда двд-рипов 1.4 гига размером - народ надо васпитывать духовно и интеллектуально и любой мозго-развитый чел должен способствовать поднятию уровня культуры ... втом числе и в кино ... так що админы думайте... :(

репутация бората растет гыгы - что лишний раз доказывает низкую культуру толпы .... показали им голого мудака с волосатой жопой - вот блин лафа ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосовал за "Вавилон"... СтОящий фильм.

А "Жизнь Дэвида Гейла" в список даже не включили... ;)

Зато Борат чуть ли не на первом месте... Любители кино, мдааааааа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А "Жизнь Дэвида Гейла" в список даже не включили... ;)

На жаль, лише 20 пунктів, спеціально не вибирав... На лютий зробимо по іншому: буде відбірковий тур, які фільми треба включити і тоді голосування, ок?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голосував за футбольну банду, але лише тому що не дивився ДеЖавю (пагана якість)

ЗІ: Борат - фільм зроблений для американців, а для людей що застали СРСР фільм тупий ІМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм Кокаин. Хоча він і не новий.

Борат - фільм с**а інтелектуальний!!! Однозначно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я також за "Кокаин" проголосував.. , а про Бората мовчу.

2 kudrom: регився здається в адекваті :) ЗаФтикав маленько.... а поміняти не можно )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сто процентов! борат етот - просто лажа, полностью интелЛектуально недоразвитая шняга , я лично на сваё чувство юмара не жалуюсъ и могу многое оценить по достоинству - даже если там весьма нетрадиционный либо весьма специфический юмор.... - но ето просто тупость ... и че столько вони из-за него??? юдифляюсъ

Да, пожалійся краще на херового вчителя граматики... :)

Із усього списку дивився тільки два фільма, з них один - "Борат". Тому проголосував за нього. Шо неясно? Ще якихось результатів хочете?

Люди голосують за те, що вони дивилися. Якщо треба масштабну картину - треба заставити всіх передивитися всі фільми, тоді будете мати адекватне голосування. Водночас, передивитися всі вказані в голосуванні фільми зайнятій людині за короткий проміжок часу практично неможливо. А ще хтось любить комедії, і не любить мультики... Звідси й викривлені результати, невже не зрозуміло?

Краще зробіть голосувалку на тему: "Який я фільм скачав, а який і не подумаю скачувати". Так будете мати реальнішу картину.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну і що з того, що скачав? а якщо скачав "фуфло"?

якраз це голосування показує тих, хто скачав і подивився і якщо він при цьому вирішив, що фільм фуфловий, то він за нього голосувати не буде...

маємо зараз результат однозначний - "Борат", значить щось в ньому є, хоча я його і не бачив, голосував за "Вавілон"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Але я дивився 2 фільма з 20. І коли я голосую за "Бората" - то я "гавтоматично" відкидаю решту фільмів, серед яких, цілком ймовірно, є кращий за "Бората" навіть за моїми збоченними переконаннями.

Я розумію благі наміри при створенні голосувалки. І нічого проти не маю. Просто не дивуйтеся результатам, бо вони не відображають дійсності.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сто процентов! борат етот - просто лажа, полностью интелЛектуально недоразвитая шняга , я лично на сваё чувство юмара не жалуюсъ и могу многое оценить по достоинству - даже если там весьма нетрадиционный либо весьма специфический юмор.... - но ето просто тупость ... и че столько вони из-за него??? юдифляюсъ

Да, пожалійся краще на херового вчителя граматики... :(

ну ты меня еще граматике поучи умник особенно после просмотра етого бората он грамотностью блещет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... і орфографії ...

Самый сердобольный человек Рунета - Удафф. Благодаря его деятельности неграмотных и ограниченных детей теперь называют не дебилами, а контркультурными писателями. :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сто процентов! борат етот - просто лажа, полностью интелЛектуально недоразвитая шняга , я лично на сваё чувство юмара не жалуюсъ и могу многое оценить по достоинству - даже если там весьма нетрадиционный либо весьма специфический юмор.... - но ето просто тупость ... и че столько вони из-за него??? юдифляюсъ

Да, пожалійся краще на херового вчителя граматики... <_<

Із усього списку дивився тільки два фільма, з них один - "Борат". Тому проголосував за нього. Шо неясно? Ще якихось результатів хочете?

Люди голосують за те, що вони дивилися. Якщо треба масштабну картину - треба заставити всіх передивитися всі фільми, тоді будете мати адекватне голосування. Водночас, передивитися всі вказані в голосуванні фільми зайнятій людині за короткий проміжок часу практично неможливо. А ще хтось любить комедії, і не любить мультики... Звідси й викривлені результати, невже не зрозуміло?

Краще зробіть голосувалку на тему: "Який я фільм скачав, а який і не подумаю скачувати". Так будете мати реальнішу картину.

На рахунок голосування я цілком згідний. Я сам з цього списка бачив тільки 4-и фільма.

Не може всім подобатися однакове, в кожного свої смаки, критерії оцінки фільму. Жанр фільма тоже відіграє важливе значення, кому комедії, кому трилери і т.д.. Але можуть смаки окремих людей співпадати, тому ИМХО можна по іншому оцінювати фільми.

Наприклад, пятірка кращих побачених фільмів мною за січень:

1 Апокаліпсис

2 Спасатель

3 Вавілон

4 Тачки

5 Теркель і халепа

Тобто тепер можна буде знати хто і які фільми писав, щоб дальше краще орієнтуватися що можна подивитися, а що ні.

В мене самого небагато вільного часу і якщо я вирішив подивитися фільм я хочу знати напевно, що я не провів час даром.

А на рахунок Бората даже якби я побчив тільки один цей фільм за місяць я б за нього не голосував

але підкреслюю це тільки ИМХО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...