Перейти до змісту

Как Вы называете своих любимых мужчин?


Белла

  

97 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Как мы называем своих любимых (результаты соц. опроса)

1. Большая часть мужчин – зайцы. Зайчата, заиньки, заюшки и подобные.

2. Чуток меньше котят. А также котиков, котов, коть, кысиков. Бывает даже котятина, кысик или kiss в смысле «кис», а не «поцелуй».

3. А теперь – муси-пуси. «Лапусик», «пусик», «пупсик», «лапулик», «масик», «мусик», «лялябрик», «пупырсик», «шмусик» и тэ дэ.

4. Те из них, кто не зайцы, не котята и до сих пор еще даже не пуси – наверняка солнца, солнышки и солнышкины.

5. Самое нежное и теплое из возможных слов, по отзывам, «родной», а также «муж», «супруг», «половинка» женщины используют довольно часто.

6. Нередко существ мужского пола зовут производными от имен и кличек. Максимыч, Рыжулька, День (от Денис).

7. Мужикам везет. В их топе после зайцев и котов идут львы, короли зверей. Лёвы и львята.

8. Зато с той же частотой, с какой они бывают тиграми и тигрятами, оказываются ежиками.

9. Совсем немного реже их именуют любимыми и милыми.

10. Раздел под кодовым названием «ласковый и нежный зверь» так объемен, что попадает в топ. «Свинюшкин», «чучело», «хитрожопый лис», «жопа», «подлая скотина», «таракан», «зараза», «балда», «бульдозер», «чудовище», «огнедышащая сволочь», «старпер», «чучело», «бука».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По імені.

Ще є фраза, де це звучить " Як скажеш, КОХАНИЙ" :)

Ну і коли в хату приходять німці, то він в мене попадає в

Раздел под кодовым названием «ласковый и нежный зверь»

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я почему-то по имени не зову...... :closedeyes:

котик, любимый или какие нибудь смешные прозвища,

лучше тут их не озвучивать.... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6. Нередко существ мужского пола ...

отрезвляюче

7. Мужикам везет.

та да!

10. Раздел под кодовым названием «ласковый и нежный зверь» так объемен, что попадает в топ. «Свинюшкин», «чучело», «хитрожопый лис», «жопа», «подлая скотина», «таракан», «зараза», «балда», «бульдозер», «чудовище», «огнедышащая сволочь», «старпер», «чучело», «бука».

від імені усіх чоловіків - низький поклін Вам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...«хитрожопый лис», «жопа», «подлая скотина» - Це ж кому так повезло, ппц? :D Мабуть тим, хто коханих жінок називає "телка" і "чикса"...чи як там ще було? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще є фраза, де це звучить " Як скажеш, КОХАНИЙ" :)

Аналогічно, ще варіант "Як скажеш, милий".

Найчастіше ім"я, або прізвище. Знайомі вже звикли, що в нас звучать прізвища.

Думаю, цікавіше було б почути, як називають не самих мужчин, а так сказать , їх дітородний орган   :D, а особливо вони самі.

P.S. Shkoder випередив ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, цікавіше було б почути, як називають не самих мужчин, а так сказать , їх дітородний орган   :D, а особливо вони самі.

P.S. Shkoder випередив ;)

Щось після пропозиції laska всі притихли...потаємні секрети при собі тримають :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю, цікавіше було б почути, як називають не самих мужчин, а так сказать , їх дітородний орган :D, а особливо вони самі.

P.S. Shkoder випередив ;) [/quote

очєнь просто : [censored]

ты можешь целый мир к ногам своим повергнуть

не спя ночей, недоедая сладкий кус

что б в час свой звёздный услыхать от благоверной

Ты жизнь мою сгубил, вонючий скунс(с)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

дві подружки встрічаються, одна з сочним бланжом. ціліша питає- о, це у тебе звідки? 

та мілий поє*алуна...

-за шо??

та я в ліжку до його члєна сказала: ах ти мой мілий, мой хароший, а кєм ти хочеш стать кагда вирастєш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Коханого так і називаю - коханий, по імені чомусь рідко, частіше по-батькові, але дещо фамільярно - Жоровіч) І то у відповідь на його "Віталіковна")))

В залежності від ситуації і обставин, також часто буває зайченя, пташеня, ведмежа, бобреня, пупсічок, вонючечка (після куріння або при перегарі), чистюлічка-пахнюлічка (після ванни), волохастик (при зіткненні з волохатим торсом), котеня, Скотеня (коли провниться).

А сам орган - тихо тільки не сміятись - ПИПТИК =) І діло не в розмірах, просто підібрала слово таке)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А сам орган - тихо тільки не сміятись - ПИПТИК =)

відать, любить, єслі ше не вбив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

SunSeth,

Vesnushka сказал: А сам орган - тихо тільки не сміятись - ПИПТИК =) відать, любить, єслі ше не вбив

Певне дууууже любить))) Впринципі ізначально пиптиками називала його соскИ :D а потім якось і до органу причепилось)))

Та й впринципі, яка різниця, як його називати, аби все було добре у відносинах, в т. ч. сексуальних. Врешті-решт, не найгірший варіант. Якщо пам"ятаєте фільм "Як позбутись хлопця за 10 днів", так там взагалі фігурувала назва "Принцеса Софі" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно в нас не було таких откровєнних юзирів.зразу видно,шо людина ше з усіма лічьно не перезнакомилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

давно в нас не було таких откровєнних юзирів.зразу видно,шо людина ше з усіма лічьно не перезнакомилась

Та я ніби і не збиралась)

Ніякої конфіденційної інфи я й не видавала =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Как мы называем своих любимых (результаты соц. опроса)

Дятел!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...