Перейти до змісту

13 /13 (2010) DVDRip


alex1973

Рекомендовані повідомлення

13qnq.jpg

13 /13

Страна: США

Жанр: триллер, драма

Год выпуска: 2010

Продолжительность: 01:33:20

Перевод: Профессиональный (дублированный)

Режиссер: Гела Баблуани / Géla Babluani

В ролях: Джейсон Стэтхэм, Микки Рурк, Сэм Райли, Рэй Уинстон, Майкл Шеннон, Александр Скарсгард, Фифти Сент, Дэвид Зайас, Эммануэль Шрики, Наташа Лионни

премьера (мир).................13 марта 2010

премьера (РФ)..................21 октября 2010, «UPI»

релиз на DVD....................11 ноября 2010, «Новый Диск», «CD Land»

IMDB: 8.00 (586)

Описание: Главный герой, молодой и наивный Винс, случайно узнает быстрый способ разбогатеть. Плевое дело — в точности выполнить инструкции, которые придут по почте в полосатом конверте. После того, как предполагаемый получатель письма умирает от передоза, парень решается на авантюру. Он выдает себя за покойного, не подозревая, что ввязывается в смертельно опасную игру.

В погоне за легкими деньгами герой попадает на подпольный тотализатор по русской рулетке. Ему придется спустить курок — из 13 человек выживут трое.

Это история о судьбе, счастливом случае и утрате юношеских иллюзий.

Файл

Формат: AVI (XviD)

Качество: DVDRip

Видео: 720x304, 1640, 448 kbps

Аудио: AC3, 448 kbps (6ch)

post-606-0-64765500-1289625647_thumb.jpg

post-606-0-66887200-1289625661_thumb.jpg

post-606-0-94877800-1289625674_thumb.jpg

post-606-0-83538900-1289625682_thumb.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю навіть чи дивитись.Дивився оригінал(Франція) дуже сподобався.Але бачу,що режисер той самий.Може й не спортили фільм галівудскі звьозди :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фільм - клас! Тіки що подивилась. Кінець логічний :ok2: Все як і мало бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадує російськи фільми коли кінцівка - смерть головного, головних ролей :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нагадує російськи фільми

Російські фільм не дивлюсь, точніше дивлюсь дууууже рідко. Не розкривай інтригу - дехто ще не дивився :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розкривай інтригу - дехто ще не дивився :smile3:

уже не подивиться :angry2:

Але ж я не написав кого і як вбили чи не так? І є опис фільму в якому виложена суть фільму, що тепер його не дивитись?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фильм не очень.....А теперь РОСКАЖУ КОНЦОВКУ(да я такой).......такое очучение что актеры в нем снимались на выходных,лишь бы детям на феррари заработать.Под фильм можно заснуть,так что смотрите ночью

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм супер,тримає весь час в напрузі,я б навіть на IMDB давби 9.00 - бо він заслуговує на увагу!!! а хто засинає під нього,я раджу не чекати ночі,а лягати спати після вечірньої казочкі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фільм супер,тримає весь час в напрузі,я б навіть на IMDB давби 9.00 - бо він заслуговує на увагу!!! а хто засинає під нього,я раджу не чекати ночі,а лягати спати після вечірньої казочкі!!!

до речі - це відноситься до zerotula!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ніфіга там цікавого нема, розваги мажорів (як завжди знущання над людьми) фе...

ЗІ а ця персона, моральний урод ІМХО

4132819405.jpeg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergmaestro, dizel365, це він моральний урод? мля... а той, що брата свого привів - маладєц? взагалі, всі ті, хто привів "гравців"... хто то все вигадав...

дик...може режисер чи автор ідеї моральні уроди? ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не будемо про моральних уродів,бо можна і на керівництво України легенько перекінутись,от я вважаю президента аморалом.... а тут фільм,і сюжет вигаданий,фільм класний,режисер також!!! моральні уроди - це ваші режисери,які знімають 7 "Пилок" і 4 "Обітєля"!!! Але як завжди,"на вкус і цвєт всі фламастєри різні". точка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

sergmaestro, dizel365, це він моральний урод? мля... а той, що брата свого привів - маладєц? взагалі, всі ті, хто привів "гравців"... хто то все вигадав...

дик...може режисер чи автор ідеї моральні уроди? ))

ну слова моральный урод я взял в кавычки,цитируя sergmaestro,не обращая на моральность етого фильма.

.я всего лишь хотел сказать,что игра етого актера мне не понравилась.он испортил весь фильм.ИМХО

об моральности фильма можно долго расписывать.во первых ни одного игрока насильно туда никто не затягивал.почти все знали на что идут.и тот же брат там уже в третий или четвертый раз.сама идея подобного тотализатора не нова.и высветливалась в многих фильмах даже в комедиях.правда в не настолько отвратительном виде,как в етом фильме.даже есть русский фильм с подобным сюжетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а той, що брата свого привів - маладєц?

нічого особистого, тільки бізнес

Не будемо про моральних уродів,бо можна і на керівництво України легенько перекінутись,от я вважаю президента аморалом.... а тут фільм,і сюжет вигаданий,фільм класний,режисер також!!! моральні уроди - це ваші режисери,які знімають 7 "Пилок" і 4 "Обітєля"!!! Але як завжди,"на вкус і цвєт всі фламастєри різні". точка

та тут і ніхто не перекидувався на керівництво Укр., хіба що ти... ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю навіть чи дивитись. Дивився оригінал(Франція) дуже сподобався.

А вони якось зв’язані чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сильний фільмець) Сподобався...

Великі гроші так просто не приходять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...