Перейти до змісту

де у луцьку професійно недорого і швидко ремонтують ноутбуки ?


Рекомендовані повідомлення

А хто може пасти на відео в ноуті накапати, а потім ще й мідну пластинку туди ж приліпити... Так мова про славнозвісний ХП дв9000... І скільки те все буде коштувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там не мідна пластинка ) там троха інша система. но зробити мона без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про інфрачервону станцію розкажіть.... Дуже цікаво!

Давно займаюсь, але "не в курсі"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KOTuK, цікаво як ти цим займаєшся,якщо не чув про інфрачервону станцію? Як ти міняєш транзистора чи чіпа? я також в цьому ділі використовую інфрачервоне світло, правда не маю станціі але є її простий аналог. Багато хто користується будівельним феном замість інфрачервоної станціі, але після фену видно сліди у вигляді темних плям на текстоліті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чого зразу будівельним? Про термовоздушну станцію не чули? Для дрібного монтажу, та і для середніх чіпів - саме те шо треба. Плюс нижній підігрів і взагалі паяє все, крім БГА, а якщо рука набита і то і БГА середніх розмірів мона садити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну mix_forever, допригався. Побачимо сьогодні як ти з моїм бугага БГА справишся :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

KOTuK, цікаво як ти цим займаєшся,якщо не чув про інфрачервону станцію? Як ти міняєш транзистора чи чіпа? я також в цьому ділі використовую інфрачервоне світло, правда не маю станціі але є її простий аналог. Багато хто користується будівельним феном замість інфрачервоної станціі, але після фену видно сліди у вигляді темних плям на текстоліті.

В мене термовоздушка AOYUE 2738A+. Нижній підігрів - лампа 500Вт :) Питання було про

Довожу всем до сведения, что есть давно в Луцке более-менее нормальная инфракрасная паяльная станция с инфракрасным подогревом
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 KOTuK. То та станція напервне приблизно отака. )))

А якщо серйозно, то на Ремсервісі є інфрачервона станція. Але не мегамодна, і материнки вони не ремонтують. Використовується вона переважно для ремонту мобільних телефонів.

42deed2c55db.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На Ремсервісі паялочка інфорачервона є, але для ремонту материнських плат вона не підходить :-(.

Чекаємо відповіді alexbasf де є нормальна паялка і толкові спеціалісти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на варшавці в тіпів з мабіла сервіс (ну хатабч!!! хто знає) то вних була повна інфракрасна паялка але вони походу вже комусь її продали !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця станція в Луцьку майже як Бог. Ніхто його не бачив, але всі знають, що він є. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mastersat ???

Необов"язково. Наяввної в Луцьку :smile3: Яка є, але ніхто не бачив

Видишь суслика? А он есть... (с) :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ця станція в Луцьку майже як Бог. Ніхто його не бачив, але всі знають, що він є. :)

Я не впевнений, що є. Все на рівні ОБС.

Скоріше - як оргазм: всі про нього чули, але ніхто не бачив :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одну вже вичислили - на "Ремсервісі".

Друга

на варшавці в тіпів з мабіла сервіс (ну хатабч!!! хто знає) то вних була повна інфракрасна паялка але вони походу вже комусь її продали !!!

Ще про одну alexbasf писав в пості #26, але вперто морозиться здати точку.

За неперевіреною інформацією інфрачервона паяльна станція є в будівлі ремпобуттехніки на Л.Українки. Хтось може підтвердити чи спростувати цю інформацію?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одну вже вичислили - на "Ремсервісі".

Друга

на варшавці в тіпів з мабіла сервіс (ну хатабч!!! хто знає) то вних була повна інфракрасна паялка але вони походу вже комусь її продали !!!

Ще про одну alexbasf писав в пості #26, але вперто морозиться здати точку.

За неперевіреною інформацією інфрачервона паяльна станція є в будівлі ремпобуттехніки на Л.Українки. Хтось може підтвердити чи спростувати цю інформацію?

Кроме нашей конторы ("Лафит") других фирм занимающихся ремонтом в Доме Быта нет, а я пользуюсь термовоздушкой исключительно для демонтажа-монтажа дискретных элементов. Иногда в целях диагностики подогреваю без фанатизма БГА, но только для диагностики. Если необходима замена больших чипов- отправляю во Львов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за вичерпну відповідь !

Одна точка відсіялася. alexbasf так і не появляється в темі. Інформації від alovin'а якось не схильний довіряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де у луцьку професійно недорого і швидко ремонтують ноутбуки ?

потрібно замінити відеочіп в материнці

буду дуже вам вдячний за пораду

Привіт якщо тобі ще треба

зробити ноутбука то принось

зроблю є все для того буде

коштувати 700-900грн,залежності

від чипа і ціни на нього.

post-8114-0-39225200-1290115560_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де у луцьку професійно недорого і швидко ремонтують ноутбуки ?

потрібно замінити відеочіп в материнці

буду дуже вам вдячний за пораду

Привіт чип в наявності в мене є

якщо в цю пятницю,суботу принесеш

ноут то в вівторок забиреш робочій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привет всем. Я писал про станцию, которая есть на Рем-сервисе. Просто к любой паяльной станции нужно прямые руки и осознание процесса. Конечно есть автоматические и полуавтоматические инф. паяльные станции, но пока в Луцке такого не наблюдал. Но говорят , что покупка такой уже в перспективе , так как присутствует спрос и интерес на данный вид работ по перепайке чипов. Так что всё не за горами ;-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...