Перейти до змісту

де у луцьку професійно недорого і швидко ремонтують ноутбуки ?


Рекомендовані повідомлення

де у луцьку професійно недорого і швидко ремонтують ноутбуки ?

потрібно замінити відеочіп в материнці

буду дуже вам вдячний за пораду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидко, якісно, недорого - вибирайте щось одне :-)

А якщо серйозніше, то в Луцьку вроді ще ні в кого немає обладнання для заміни крупних BGA-мікросхем, до яких відноситься й GPU на системній платі ноутбука. Звернися до mix_forever. Він збирався придбати відповідне обладнання. При потребі може відрпавити плату до Львову чи в Києва на ремонт. Задоволення це не з дешевих і по часу також займає трохи :-(, зато дають гарантію :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Швидко, якісно, недорого - вибирайте щось одне :-)

А якщо серйозніше, то в Луцьку вроді ще ні в кого немає обладнання для заміни крупних BGA-мікросхем, до яких відноситься й GPU на системній платі ноутбука. Звернися до mix_forever. Він збирався придбати відповідне обладнання. При потребі може відрпавити плату до Львову чи в Києва на ремонт. Задоволення це не з дешевих і по часу також займає трохи :-(, зато дають гарантію :-)

я не знаю чи його треба міняти можливо можна ще феном прогріти бо ноут усе працює а зображення взагалі ніякого нема , а усі інші признаки життя він подає заводиться мигають індикатори. це сталось в той момент коли люди грались на ньому і він просто потух !!! а на рахунок спеціалістів то у луцьку крім мікса щей інші люди є і теж доволі хороші спеціалісти так ось тому й запитую !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема шо там гріти! Міняти треба. Вам вже писали то сьогодні. Можете занести до народних умєльців, прогріють вам феном з спирто-каніфоллю і поробить воно пару днів, але потім вартість ремонту виросте процентів на 30-50, бо плату поведе, а то й п"ятаки повідстають. Навіщо займатись дурницями і шукати собі лишнього геморою?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернися до S30, толковий майстер, сам користувався його послугами, може допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нема шо там гріти! Міняти треба. Вам вже писали то сьогодні. Можете занести до народних умєльців, прогріють вам феном з спирто-каніфоллю і поробить воно пару днів, але потім вартість ремонту виросте процентів на 30-50, бо плату поведе, а то й п"ятаки повідстають. Навіщо займатись дурницями і шукати собі лишнього геморою?

про шо ви говорите ???? :blink::blush: які народні умельці який спирт каніфоль які пятакі ??? і вопще ті по вашому народні умельці як ви говорите можуть і помінять той чіп і з б/у зняти і роблять вони не гірше ніж мікс і в мікса теж бувають обломи в своїй роботі в книзі скарг можете прочитати і ремонт у ного можна сказати не дешевий !!! якшо заспівав мені 1700грн і здається мені що тут та 1000грн явно лишня і це вже занадто !!!

і щодо народних умєльців : інколи людина фанат своєї справи або свого хоббі у галузі компютерних технологій набагато більше розуміється ніж професійний майстер яскравим прикладом для цього може слугувати оверклоккінг якій виник саме в домашніх умовах і здобув шаленої популярності !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звернися до S30, толковий майстер, сам користувався його послугами, може допоможе.

Дякую

Звернися до S30, толковий майстер, сам користувався його послугами, може допоможе.

Дякую

люди можливо ви ще когось знаєте хто у цьому шарить то я буду дуже вам вдячний !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, є умільці, які в кустарних умовах творять дива. Можливо тобі поталанить на одного з них натрапити.

Професійного обладнання для якісного ремонту в Луцьку немає. Якщо у вас є інша інформація - викладіть, будь ласка. Думаю багатьом це буде корисно.

А взагалі яка проблема? Зроби САМ. Це найдешевший варіант. Терміни ремонту і якість його виконання залежать лише від ТЕБЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, є умільці, які в кустарних умовах творять дива. Можливо тобі поталанить на одного з них натрапити.

Професійного обладнання для якісного ремонту в Луцьку немає. Якщо у вас є інша інформація - викладіть, будь ласка. Думаю багатьом це буде корисно.

А взагалі яка проблема? Зроби САМ. Це найдешевший варіант. Терміни ремонту і якість його виконання залежать лише від ТЕБЕ.

є обладнання : сц робим гуд, сталкер, експерт іт там один спец є .

але ще хочеться почути щось від людей, тому що дехто має власний досвід у цьому або стикався з цим томуй хочу порад з вашого боку .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і здається мені що тут та 1000грн явно лишня і це вже занадто !!!

:) а чому би вам, шановний, не зремонтувати його самому? В цінах знаєтеся, про фен теж чули (тіко трабл в тому, шо не феном то паятись має). Діло за малим - зняти чіп з б\у :friday: А, доречі, ви того чіпа бачили? Чи просто жаба душить гроші на нормлаьний ремонт з гарантією виложити? :smile3:

В Луцьку таке паятись не буде, а в київських СЦ - свої розцінки, на які, нажаль, ми впливу не маємо.

Що ж до проколів, то вони є у всіх, бо нема ідеальних людей і помиляються всі. Просто в декого % помилок вищий, в декого нижчий. Гляньте в інеті відгуки по будь-якому СЦ - всюди знайдуться невдоволені, бо всім не вгодиш. Комусь - чекати 2 тижні то задовго і починається нікому не потрібний кіпіш і ниття, а хтось просто каже - "зателефонуйте як зробите і протестуєте". З останніми дуже приємно мати справу і, зазвичай, вони повторно не приходять, бо ніхто нікого в шию не гонить і все робиться якісно, хоч і довше.

Вам же треба - вже, дешево і з гарантією. Нажаль, але так не буває.

Селяві.

З.І. Доречі, Саня, якраз таки і працює в СЦ Робим Гуд, тому знає шо пише :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і здається мені що тут та 1000грн явно лишня і це вже занадто !!!

:) а чому би вам, шановний, не зремонтувати його самому? В цінах знаєтеся, про фен теж чули (тіко трабл в тому, шо не феном то паятись має). Діло за малим - зняти чіп з б\у :friday: А, доречі, ви того чіпа бачили? Чи просто жаба душить гроші на нормлаьний ремонт з гарантією виложити? :smile3:

В Луцьку таке паятись не буде, а в київських СЦ - свої розцінки, на які, нажаль, ми впливу не маємо.

Що ж до проколів, то вони є у всіх, бо нема ідеальних людей і помиляються всі. Просто в декого % помилок вищий, в декого нижчий. Гляньте в інеті відгуки по будь-якому СЦ - всюди знайдуться невдоволені, бо всім не вгодиш. Комусь - чекати 2 тижні то задовго і починається нікому не потрібний кіпіш і ниття, а хтось просто каже - "зателефонуйте як зробите і протестуєте". З останніми дуже приємно мати справу і, зазвичай, вони повторно не приходять, бо ніхто нікого в шию не гонить і все робиться якісно, хоч і довше.

Вам же треба - вже, дешево і з гарантією. Нажаль, але так не буває.

Селяві.

З.І. Доречі, Саня, якраз таки і працює в СЦ Робим Гуд, тому знає шо пише :)

1700грн за заміну чіпа це нереально !!! навідь для києва це закруто !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є обладнання : сц робим гуд, сталкер, експерт іт там один спец є .

але ще хочеться почути щось від людей, тому що дехто має власний досвід у цьому або стикався з цим томуй хочу порад з вашого боку .

На жаль, ти помиляєшся :-(

Я працюю в СЦ "Робим Гуд". В нас немає обладнання для якісного виконання такого виду робіт. За наявною інформацією в Луцьку ні в кого немає такого обладнання.

З досвіду можу сказати, що пропаювання чіпів дійсно дає позитивний результат, але є кілька нюансів. Получається це далеко не завжди і скільки часу пропрацює ноутбук після такого ремонту - невідом. Є ризик, що він взагалі більше не включиться. Для довідки: один тюбик якісного флюсу коштує майже 40$. Це трохи більше долара за мілілітр.

Ось ти просиш поради в людей, які мають досвід, але слухати нікого не хочеш. Твоє право. Ще раз повторюю. Нутбук - досить складний пристрій. Голими руками його не відремонтуєш. Треба певне обладнання. В Луцьку немає всього необхідного для якісного виконання робіт з заміни відеочіпів на системних платах. Можливо тобі дійсно вдасться натрапити на умільця, який зможе це зробити в кустарних умовах. Таке також можливо. Маленьке прохання - відпишися, будь ласка, про результати. Буду дуже вдячний.

P.S. Он статтю можеш почитати, як в домашній умовах можна реболити чіп =лінк=. Там і вартість робіт можеш подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робіть самі. Не несіть нічого міксові - в нього зара і так роботи по вуха і нема часу слухати ваше ниття про то шо "то довго" чи "то дорого". Я не раз писав - в інеті повно адрес київських СЦ. Взнайте ціни + доставку туди і назад (звісно ж з повною страховкою, шоб не пропав в дорозі ноут) і збережіть мені купу нервових клітин.

Хай щастить.

З.І. А ше - Мікс хамло і часто тупо ігнорує телефон ) І взагалі - він рідіска. я знаю шо пишу )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робіть самі. Не несіть нічого міксові - в нього зара і так роботи по вуха і нема часу слухати ваше ниття про то шо "то довго" чи "то дорого". Я не раз писав - в інеті повно адрес київських СЦ. Взнайте ціни + доставку туди і назад (звісно ж з повною страховкою, шоб не пропав в дорозі ноут) і збережіть мені купу нервових клітин.

Хай щастить.

З.І. А ше - Мікс хамло і часто тупо ігнорує телефон ) І взагалі - він рідіска. я знаю шо пишу )

написав в пп

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Робіть самі. Не несіть нічого міксові - в нього зара і так роботи по вуха і нема часу слухати ваше ниття про то шо "то довго" чи "то дорого". Я не раз писав - в інеті повно адрес київських СЦ. Взнайте ціни + доставку туди і назад (звісно ж з повною страховкою, шоб не пропав в дорозі ноут) і збережіть мені купу нервових клітин.

Хай щастить.

З.І. А ше - Мікс хамло і часто тупо ігнорує телефон ) І взагалі - він рідіска. я знаю шо пишу )

написав в пп

І припинили флуд розводити !!! тема не для того була створена !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

умный человек - умным людям понесет, а не миксу. без обид.

Здай точки. Хто? Де? Скільки?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зателефонуй 050 556 45 00 Сергій, ремонтує ноути і все що з ними звязано, причому якісно. Користувались його послугами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на мою думку, якшо вже бересся за таку неблагодарну і неблагородну справу, як критика, вказуй факти - коли, при яких обставинах, в чому саме тебе об’єгорили. Це звернення до всіх тих, хто тут відписав шо той-то той-то майстер бяка, криворук і взагалі ісчадіє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

' timestamp='1289652516' post='602889']

а шо таке "іронія" відомо?

відомо. МОжливо, не помітив її, таке буває. Допоможеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довожу всем до сведения, что есть давно в Луцке более-менее нормальная инфракрасная паяльная станция с инфракрасным подогревом ( комплекс стоит пару или больше тысяч баксов ),с которой нормально можно снять и поставить любой чип на материнках, и чипы заказать\купить можно. Просто кто этим занимается давно , тот знает ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Довожу всем до сведения, что есть давно в Луцке более-менее нормальная инфракрасная паяльная станция с инфракрасным подогревом ( комплекс стоит пару или больше тысяч баксов ),с которой нормально можно снять и поставить любой чип на материнках, и чипы заказать\купить можно. Просто кто этим занимается давно , тот знает ;)

alexbasf, здай точку, де є таке чудо буржуйської техніки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alexbasf, не жмись, признавайся, прості смертні не в курсі :-(

Де в Луцьку є таке обладання, хто займається, які розцінки на роботу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...