Перейти до змісту

Куплю відеоподовжувач


Рекомендовані повідомлення

Треба передати картинку на екран за 10-15м від джерела. Кабелі відпадають.

Пропонуємо, не соромимось.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На ринку мають бути. В Ратексі кажуть є в зараз в наявності. Відеосендером звуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба передати картинку на екран за 10-15м від джерела. Кабелі відпадають.

Пропонуємо, не соромимось.

маю Видеосендер THOMSON VS360

http://www.agsat.com.ua/index.php?productID=550

віддам за 200гр

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна поступити інакше:на *Варшавці* колись продавалися відеомодулятори до ігрових приставок (щось біля 30 грн.)-на вхід подаються аудіо і відео сигнали а на виході отимуємо ВЧ-сигнал в дециметровому діапазоні.Живлення девайсу 12 Вольт.Думаю,якщо на вихід вчепити кусок дроту в якості антени (бажано провести елементарні розрахунки по довжині дроту або прикрутити телескопічну антену і гратися її довжиною :g05: )то на відстань 15м відео передасться без проблем.Я так зрозумів,передаватися буде картинка з відеокамери,а прийом вестись на звичайний телевізор.Можна навіть до модулятора направлену кімнатну антену причіпити і добитися більшої дальності передачі ніж 15м(антену теж самому можна зробити).Отже,якщо топікстартер натура творча :0051: і прагне не викидати по декілька сот грн.на непотріб то можливо попробує такий варіант. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А можна поступити інакше:на *Варшавці* колись продавалися відеомодулятори до ігрових приставок (щось біля 30 грн.)-на вхід подаються аудіо і відео сигнали а на виході отимуємо ВЧ-сигнал в дециметровому діапазоні.Живлення девайсу 12 Вольт.Думаю,якщо на вихід вчепити кусок дроту в якості антени (бажано провести елементарні розрахунки по довжині дроту або прикрутити телескопічну антену і гратися її довжиною :g05: )то на відстань 15м відео передасться без проблем.Я так зрозумів,передаватися буде картинка з відеокамери,а прийом вестись на звичайний телевізор.Можна навіть до модулятора направлену кімнатну антену причіпити і добитися більшої дальності передачі ніж 15м(антену теж самому можна зробити).Отже,якщо топікстартер натура творча :0051: і прагне не викидати по декілька сот грн.на непотріб то можливо попробує такий варіант. :)

крута задумал :smile-zachot: тока забыл указать что твое видео будут все смотреть кто находиться в радиусе приема :jeer:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...