Перейти до змісту

ДАІ в Луцьку


Andreyxxx

Рекомендовані повідомлення

Доброго всім дня!!! Кажуть що з 1 листопада наші "товариші в пагонах" будуть штрафувати скутеристів ті які не зареєстрували свого "залізного коня". Найбільше мене цікавить те якщо я буду їздити і вони мене зупинять що вони мені зроблять 1. штраф чи 2. заберуть скутер на штраф-майданчик І як зараз можна його зареєструвати якщо в ДАІ кажуть що все реєстрації не має. Як з цим бути ??? Забув додати 1,2,3 листопада я проїжджав 3 поста і вони мене бачили що в мене немає номера но реакції нуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Реєстрацію проводить МРЕВ а не ДАІ. У разі відсутності прав і реєстрації будуть вилучати. Так шо краще пішки ходити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я переплутав я ходив в МРЕВ і мені там "загнули" що нада робити категорію А1 це 2- 2,5 тисячі гривень + 480 грн реєстрація + ще до реєстрації нада знайти дуже багато документів (документ про розтаможку і ще там ) так хто буде реєструвати того скутера за 3 тисячі скажіть мені ??? який дибіл це придумав??? Я краще за 3,5 тисячі піду здам на В,С категорії. Якщо я не правий, слухаю вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо я буду їздити і вони мене зупинять що вони мені зроблять

А ти не зупиняйся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще до реєстрації нада знайти дуже багато документів (документ про розтаможку і ще там ) так хто буде реєструвати того скутера за 3 тисячі скажіть мені ??? який дибіл це придумав??? Я краще за 3,5 тисячі піду здам на В,С категорії. Якщо я не правий, слухаю вас.

Треба було не тупити а реєструвати до 1 листопада. До цієї дати можна було реєструвати скутера за спрощеною схемою більше 3-х місяців.

Да я вже і так багато разів не зупинявся.

Тебе на 50сс зупиняли? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я і не тупив скутер просто був на ремонті (робив мотора) а скутер в мене 49,9 кб см. Ще одне питання зараз мені потрібно буде здавати на права на категорію А1(2,5 тис. грн.) чи на скутері 49,9 кб. см. можна тільки з реєстрацією їздити.????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вчився в авто школі ТСО , 6 місяців В,С, категорії.А, тупо доплатити пару гр.В той час я над цим питанням не задумувався (шо колись В СЕЛІ Я БУДУ ЇЗДИТИ СКУТЕРОМ) ктаюсь 2 роки сам проживаю в Луцьку приїжджаю в село на вихідні.Питання, за шо я буду платити гроші в авто -школі?Тех огляд- хто, коли і як іх проводили ,хто знає відпишіть.(Я також за безпеку на дорозі) тупо немаю грошей зареєструвати свій китайський велосипед,і в бабло нехочеться попадати !!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поки про тех. огляд ніякої конкретної інформації не видно. Так само як і про права категорії А1 тільки чутки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підходив до постів з мєнтами і мені казали що категорію А1 нада мати обовязково ціна цеї категорії 2-2,5 тисячі. Ще один прикол хто має категорію А тому обовязково нада відкривати А1 це казали самі менти ну і в МРЕВ тоже те саме казали. Тепер питання не забагато піде грошей на "залізного коня" ?)) це приблизно 3 тисячі я розумію в кого скутер за 15 тисяч тому то ще нормально а вот в кого за 5 чи за 4 :) Ще мені казали в МРЕВ щоб хочаб 2 тижня зачекати з реєстрацією її можуть знову перевести в скорочену.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підходив до постів з мєнтами і мені казали що категорію А1 нада мати обовязково ціна цеї категорії 2-2,5 тисячі.

Це треба не ДАІшників підходити, а в автошколи.

Особисто я з правами почекаю до весни. Скоро сніг і там вже не поїздиш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я підходив до постів з мєнтами і мені казали що категорію А1 нада мати обовязково ціна цеї категорії 2-2,5 тисячі.

Це треба не ДАІшників підходити, а в автошколи.

Особисто я з правами почекаю до весни. Скоро сніг і там вже не поїздиш.

зупинили,зараз твої дії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обломись)))) спитай любого мента або в автошколі хто має права А тому обовязково нада робити А1 це даже в новинах казали. Так що тобі не 3 тис. нада а десь до 300 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз з А категорією - не щемлять (тимчасово), зрозуміло, що закони на цю тему в нас верх маразму.

Маючи право керувати байком, треба переотримувати права (а то вже полюбе буде пластик, навіть хто мав бумажку, котрі куда дешевші) на 50сс жужжалку, знову викачка бабла, витрата часу, біготня у МРЕО...

Ідиотизм та й годі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От я одного не можу зрозуміти, категорія А дає можливість керувати будь-яким мотоциклом, навіть самим потужним. Чим так відрізняється скутер, що для нього не підходять категорія А? Це маразм, того хто це придумав в психушку здати надо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

обломись)))) спитай любого мента або в автошколі хто має права А тому обовязково нада робити А1 це даже в новинах казали.

Та це я знаю що А1 треба. Це просто як тимчасова міра.

Так що тобі не 3 тис. нада а десь до 300 грн.

Угу це проходить для тих в кого категорія А відкрита до набуття чинності закону про внесення цих змін це десь 20 травня 2009 року.

І ще на скільки я розумію треба буде надати підтвердження керування транспортним засобом протягом останніх 12 місяців за однією з відкритих категорій (хоча на-рахунок цього невпевнений).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні прийшов з роботи а мій тато каже що бачив у новинах по 5 каналі що реєстрацію продовжили аж до весни і забирати скутери ніхто не буде виходить тіпа можна знов їздити так як і тоді ? хто це ще бачив у новинах відгукніться.

Я Знайшов цю інформацію !!!! так що власники "залізних коней" скутер можна не реєструвати до весни !!!! Читаємо !!!!!!! http://5.ua/newsline/263/0/69765/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не варто тішити себе останнім абзацом, це якщо і схоже на правду, всеодно тимчасова міра:

Сезон мототранспорту закінчується, відтак штрафувати водіїв незареєстрованих скутерів ДАІ поки що не буде. Щоб довести до ладу документи на двоколісного, у скутеристів є час до весни.

Оскільки:

 Нині окрім сплати квитанцій, для реєстрації мопеда треба подати довідку-рахунок, митну декларацію та сертифікат відповідності.

А що протягом зими нашим держ мужам в *хвору* голову зайде, на рахунок полтосів, цього ніхто не знає, нажаль...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені головне доїздити цей рік а там після свят можна вже і відати 500 грн....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хз, мене зуминили на машині й я запитав про ваші А1, на що була вудповідь треба, я тикнув пальцем в свої права заламіновані 2004 року, що там є категорія, а він сказав що треба міняти (бажано), ну я відповів що за рахунок МРЕВ що завгодно)

посуті людей з стрими посвідченнями не можуть доставати, так як хай за свої кошти перевипуск роблять

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я не знаю я завтра їду на роботу на скутері якщо зупинять я їм тикну той текст що був сказаний по 5 каналі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...