Перейти до змісту

Порадьте софт для генерування штрихкодів


Plum

Рекомендовані повідомлення

Зіткнувся з необхідністю згенерувати кілька штрихкодів, а потрібного софта під рукою не виявилось. Штрихкоди потрібно отримати в векторному форматі. Можна, звичайно, на ЦЬОМУ сайті згенерувати PNG, а потім прогнати через растрово-векторний конвертер на зразок Adobe StreamLine, але то багато мороки. Колись таку штуку як треба бачив в комплекті якоїсь версії Corel DRAW, але давно тим пакетом не користуюсь, перейшов на Adobe Illustrator.

Хто підкаже (чи викладе в обмінник) щось зручне для такої роботи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Corel Barcode з комплекту Corel Draw, версії здається з восьмої і вище.

Штрихкоди йдуть у векторі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую всім хто відповів. Нарахунок Корела я і сам в курсі, але не хочу ставити того монстра заради кількох штрихкодів. Цікавить щось легше, призначене тільки для генерування штрихкодів.

Взагалі-то з того сайта, на який я давав ссилку, також можна експортувати штрихкоди в векторі (eps), але там не зручно підбирати параметри, щоб отримати правильний кінцевий результат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попробуй, может, поискать прогу LabelBar(Pro) 2.1 Говорят, что генерить она умеет. Не знаю, как у неё там с экспортом, нужно доки читать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

береш TTF шрифти штрих-кодів + алгоритм формування кода + твій улюблений векторний редактор = будь-який штрихкод в векторі

якщо такий метод влаштовує - можу домогти з питаннями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...