Перейти до змісту

Продаю SciPhone i68+++


FlyPilot

Рекомендовані повідомлення

Продаю SciPhone I68+++(звичайна китайська копія iPhone). Обидва ІМЕІ БІЛЕНЬКІ, бо брав рік назад. Апарат в хорошому стані, експлуатувався бережно.

Вірою і правдою служив цей телефончик, але, чесно кажучи, я вже напонтувався і натішився сенсором :0123: , хочу щось простіше, бо вимоги до телефонів у мене за рік змінились.

Комплектація як з завода. Єдине, що навушники рідні я вбив, але є перехідник на 3,5 мм, плюс зараз ще замовив одну батарейку, бо рідні трошки зносились, тепер в комплекті буде аж ТРИ батарейки. Вже встановлені Jimm, Opera, читалка і пару цяцьок. Манібек- тиждень. Ціна 490 грн! Можна попробувати поторгуватись. :0002:

Характеристики:

Языки: Русский, English, French, Spanish и др.

Стандарты связи: GSM стандарты: GSM 850/900/1800/1900MHZ.

LCD Экран: 3.2 дюйма, 262000 цветов, PX: 240×320пикселей

Dual SIM & Dual Standby. Две СИМ-карты активны одновременно.

GPRS скоростной

Встроенный стерео FM-приемник

2.0 Bluetooth

JAVA

64-х голосовая полифония; Рингтон в форматах: mp3, mp4, midi

MP3-плеер, эквалайзер

3GP, автоматический полноэкранный режим (при горизонтальном положении телефона)

Камера: 0,3 мП, max. 640x480

Память: поддержка MicroSD карты до 2 Гб.

Передача данных: USB dataline / bluetooth stereo play

Поддержка: SMS / EMS / MMS

Время разговора: 120-280 минут

В режиме ожидания: 200-320 часов

Возможность записи телефонного разговора.

Размеры: 114 x 60 x 10 мм

Вес: 117 g

post-7823-087605000 1288868068_thumb.jpg

post-7823-020570000 1288868082_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю SciPhone I68+++(звичайна китайська копія iPhone). Обидва ІМЕІ БІЛЕНЬКІ, бо брав рік назад. Апарат в хорошому стані, експлуатувався бережно.

Вірою і правдою служив цей телефончик, але, чесно кажучи, я вже напонтувався і натішився сенсором :0123: , хочу щось простіше, бо вимоги до телефонів у мене за рік змінились.

Комплектація як з завода. Єдине, що навушники рідні я вбив, але є перехідник на 3,5 мм, плюс зараз ще замовив одну батарейку, бо рідні трошки зносились, тепер в комплекті буде аж ТРИ батарейки. Вже встановлені Jimm, Opera, читалка і пару цяцьок. Манібек- тиждень. Ціна 490 грн! Можна попробувати поторгуватись. :0002:

Характеристики:

Языки: Русский, English, French, Spanish и др.

Стандарты связи: GSM стандарты: GSM 850/900/1800/1900MHZ.

LCD Экран: 3.2 дюйма, 262000 цветов, PX: 240×320пикселей

Dual SIM & Dual Standby. Две СИМ-карты активны одновременно.

GPRS скоростной

Встроенный стерео FM-приемник

2.0 Bluetooth

JAVA

64-х голосовая полифония; Рингтон в форматах: mp3, mp4, midi

MP3-плеер, эквалайзер

3GP, автоматический полноэкранный режим (при горизонтальном положении телефона)

Камера: 0,3 мП, max. 640x480

Память: поддержка MicroSD карты до 2 Гб.

Передача данных: USB dataline / bluetooth stereo play

Поддержка: SMS / EMS / MMS

Время разговора: 120-280 минут

В режиме ожидания: 200-320 часов

Возможность записи телефонного разговора.

Размеры: 114 x 60 x 10 мм

Вес: 117 g

ти звісно не ображайся але цеж не 3GS+++ а простий фейк з слабеньким процом вони зара нові по450грн з 2міс гарантією, тай скрін у тебе трохи затертий його реальна ціна 270грн ну максимум 300грн !!! за 290грн я б забрав би його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продаю SciPhone I68+++(звичайна китайська копія iPhone). Обидва ІМЕІ БІЛЕНЬКІ, бо брав рік назад. Апарат в хорошому стані, експлуатувався бережно.

Вірою і правдою служив цей телефончик, але, чесно кажучи, я вже напонтувався і натішився сенсором :0123: , хочу щось простіше, бо вимоги до телефонів у мене за рік змінились.

Комплектація як з завода. Єдине, що навушники рідні я вбив, але є перехідник на 3,5 мм, плюс зараз ще замовив одну батарейку, бо рідні трошки зносились, тепер в комплекті буде аж ТРИ батарейки. Вже встановлені Jimm, Opera, читалка і пару цяцьок. Манібек- тиждень. Ціна 490 грн! Можна попробувати поторгуватись. :0002:

Характеристики:

Языки: Русский, English, French, Spanish и др.

Стандарты связи: GSM стандарты: GSM 850/900/1800/1900MHZ.

LCD Экран: 3.2 дюйма, 262000 цветов, PX: 240×320пикселей

Dual SIM & Dual Standby. Две СИМ-карты активны одновременно.

GPRS скоростной

Встроенный стерео FM-приемник

2.0 Bluetooth

JAVA

64-х голосовая полифония; Рингтон в форматах: mp3, mp4, midi

MP3-плеер, эквалайзер

3GP, автоматический полноэкранный режим (при горизонтальном положении телефона)

Камера: 0,3 мП, max. 640x480

Память: поддержка MicroSD карты до 2 Гб.

Передача данных: USB dataline / bluetooth stereo play

Поддержка: SMS / EMS / MMS

Время разговора: 120-280 минут

В режиме ожидания: 200-320 часов

Возможность записи телефонного разговора.

Размеры: 114 x 60 x 10 мм

Вес: 117 g

ти звісно не ображайся але цеж не 3GS+++ а простий фейк з слабеньким процом вони зара нові по450грн з 2міс гарантією, тай скрін у тебе трохи затертий його реальна ціна 270грн ну максимум 300грн !!! за 290грн я б забрав би його

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти звісно не ображайся але цеж не 3GS+++ а простий фейк з слабеньким процом вони зара нові по450грн з 2міс гарантією, тай скрін у тебе трохи затертий його реальна ціна 270грн ну максимум 300грн !!! за 290грн я б забрав би його

Я не ображаюсь. :0003: Але ж врахуй, що імеї білі, а з новим ще тре повозитсь, а як відключать- ото буде радості. Плюс мій вже перевірений часом- більше року працює як годинник, а 2-ох місячна гарантія це теж не фонтан. Так що збирай бабло на новий, замовляй, чекай пару тижднів, а потім як зявляться якісь трабли чухай ріпу- хто ж винен?.. :)

P.S. До мене з першого разу добре доходить...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alovin  не набридло ціни обломувати на все підряд?

Тобі запропонують той телефон за 1 грн, скажеш - нєє, дорого, давай за 50 коп?

аргументи в тебе і твоя політика ціноутворення канєха ше ті...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alovin  не набридло ціни обломувати на все підряд?

Тобі запропонують той телефон за 1 грн, скажеш - нєє, дорого, давай за 50 коп?

аргументи в тебе і твоя політика ціноутворення канєха ше ті...

Snikey їх нових по 460грн возив то це нічого ??? це по твоєму таке не справедливе і не правдиве обламування ціни ???? :blush: :blush: :blink::naezd::angry::blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А якшо їх в струмівці продають по 10 грн\кіло, то що далі?

Можна попросити в ПМ Snikey  хай привезе за  460, а не засмічувати форум ниттям про нереальні ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефончик ПРОДАНО! Дякую всім за увагу!!! :)

P.S. alovin можеш трішки поплакати над собою... :0011: Над своєю повною некомпетентністю в ціноутворенні мобілок, над своєю не стриманістю(якщо не розбераєшся, то чого пхатись?..), над своїм не вмінням логічно аргументувати... Всі ці твої "позитивні" риси яскраво показала форумчанам твоя БЕЗПІДСТАВНА критика і моя ШВИДКА продажа телефона(вже тижневий манібек пройшов :0005: ). Звичайно я продав його не за 490 грн, але й далеко не за 290 грн. :0003:

Так що на майбутнє краще добре подумай або взагалі не втручайся, ніж писати "шо нє будь"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримую на всі 100% alovin повний баран:)ціна на цей тел нормальна. Але в людини видать пальці чешуться і розумових здібностей не вистачає,тому і пишить тут бред.В нього відать якісь комплекси,бо во всіх темах барахолки його тупі коменти присутні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...