Перейти до змісту

Шукаю майстра


Рекомендовані повідомлення

Шукаю майстра для абгрейду компа. Хочу на свому старенькому компі з таким характеристиками 1sgsycy.jpg себто, проц.селерон 1,6. Відео 256 встроєне, і мамка рокет. Опера на 1 гіг і сата на 320 гіг 7200 вінт. Хочу щоб майстер порадив що краще поставити на нього для модернізації. Думаю замінити материнку, проц і відеокарту. Поможіть хто тим займається)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1000-1200,1300 в районі.

да, треба щоб він поставив і провірив чи усе гуд) Бо сам ще не сильно розбираюсь в тому...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як варіант

можеш продати сам системник

докласти своїх 1300

і взяти простенький новий комп. як на мене, це найкращий варіант

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який нормальний мона взяти зараз за 2000 грн? Таке саме барахло як і в мене тікі трохи абгрейдене. Мені простенький не нада, мені нада для ігор) :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

який нормальний мона взяти зараз за 2000 грн? Таке саме барахло як і в мене тікі трохи абгрейдене. Мені простенький не нада, мені нада для ігор) :mdr:

так ,для роздумів ціна середньої відеокарточки ,нада для ігор    ATI  Radeon HD5830 PowerColor PCS+ 1G GDDR5, 256bit, PCI Express  OC Version! Core 825Mhz, Mem. 1050Mhz,  256bit     =2125 гр.

GeForce  GTX460 PointOfView TGT tuned, 768Mb GDDR5, 192bit, PCI Express  TGT tuned! Core 780Mhz, Mem. 3800Mhz,  192bit    - 2016 гр.                    .

А Після апгрейду в тебе тільки що корпус без блока живлення залишиться ,ще може вічестер .а твій Cлерон з платою гривень 200 коштує , ше операптивка з 200 оце й все.

ЗЫ. Зтакою сумою для апгреда компа для ігор , тобі ніхто нічого не зробить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

більше на форумі майстрів нема? Чи нема що порадити більше?)

за 1300 грн ти зможеш взяти відяху іпів проца  зполовиною мамки......... тобыговорили продай свого компа ы доклади  трохабыльше як 1300грн купи нового.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шукаю майстра для абгрейду компа. Хочу на свому старенькому компі з таким характеристиками 1sgsycy.jpg себто, проц.селерон 1,6. Відео 256 встроєне, і мамка рокет. Опера на 1 гіг і сата на 320 гіг 7200 вінт. Хочу щоб майстер порадив що краще поставити на нього для модернізації. Думаю замінити материнку, проц і відеокарту. Поможіть хто тим займається)

можу поміняти наприклад на Athlon II X2 240 з платою + 4 гб оперативки ddr2-800 + radeon hd3850 256/256

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба міняти все.

міняєш мамку, треба міняти проц і оперативку,

відповідно відео ставити нормальне. ставиш нормальне відео, треба ставити норм БЖ

я так розумію привод тоже треба міняти, бо головці за ці роки прийшов кирдик

залишаємо тільки вінти, сам корпус без бж, мишку, клавіатуру, колонки, монітор

а за 1300 вийде хіба мамка з процом

нічого не вийде з твого задуму з таким бюджетом

хіба можна трошки покращити твоє барахло

можу поміняти наприклад на Athlon II X2 240 з платою + 4 гб оперативки ddr2-800 + radeon hd3850 256/256

яка ціна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

до ТС пропозиція Fedor4uk-а дуже позитивна в твою сторону і кращого ти варіанту не знайдеш, тим більше пропонує він тобі досить непогану систему і в ігри будеш намано ганятись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як варіант можеш розглянути готові системники:

Продавши свій і доклавши певно вистачить з головою, перекидкою просто ніколи займатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

frv, не варіанти)

Himentes, зацікавило, да таких грошей нема в наявності)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

допоможу скласти компютер за вказаний бюджет. Допоможу вибрати найкращу оптимізовану кунфігурацію. Комплектуючі можна заказати через мене (дешевше на 10% ніж у магазинах + гарантія). Після покупки настройка і підтримка бескоштовно!

зацікавить-відписуйте в лічку!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я б порадив тобі купити новий Блок живлення на 400 Ват, Видяху Серії Hd 4xxx ще таку знайти можна нову. Докупити планку памяти на гиг в районы 200 грн можна знайти. А процессор я думаю цей ще може потягнути ігри, його можна трохи погнати через біос. Або можна поміняти на Атлончик я в принципі знаю де можна пошукати Атлони Б/у на Сокет 754. Якщо я не помиляюся в мамці, і ще твоя видеокарта 6100 на вроди би не на 256 Мб то глюк як мені здається бо мав в себе подібний комп то Виндовз теж видавало що на 256 хоча в мануалі і в біосі максимум що можна було виставити на 128 Мб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ,для роздумів ціна середньої відеокарточки ,нада для ігор    ATI  Radeon HD5830 PowerColor PCS+ 1G GDDR5, 256bit, PCI Express  OC Version! Core 825Mhz, Mem. 1050Mhz,  256bit     =2125 гр.

GeForce  GTX460 PointOfView TGT tuned, 768Mb GDDR5, 192bit, PCI Express  TGT tuned! Core 780Mhz, Mem. 3800Mhz,  192bit    - 2016 гр.

Ви що дядьку гоните? Нафік йому така дорогезна відеокарта? Для ігор достатньо відеокарти починаючи від 100 баксів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процесори на 754 сокет Атлони є подивися в цьому топіку http://www.kovel.net.ua/gb/viewtopic.php?f=3&t=9375 (Ціни правда не знаю, це знаходиться в Ковелі) Блок живлення новий на 400 Ват в Луцьку коштує від 20 Доларів 450 Ват приблизно 30 доларів Видеокарту Radeon Hd 4xxx щоб знайти треба буде деякий час. Ну як на мене то можна буде купити і нову якусь типу 5 серії в районі 500 грн. бо якщо тобі потрібні ігри то в общому тобі потрібан потужна відеокарта і Блок живлення для того щоб видяха працювала нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Процесори на 754 сокет Атлони є подивися в цьому топіку http://www.kovel.net.ua/gb/viewtopic.php?f=3&t=9375 (Ціни правда не знаю, це знаходиться в Ковелі) Блок живлення новий на 400 Ват в Луцьку коштує від 20 Доларів 450 Ват приблизно 30 доларів Видеокарту Radeon Hd 4xxx щоб знайти треба буде деякий час. Ну як на мене то можна буде купити і нову якусь типу 5 серії в районі 500 грн. бо якщо тобі потрібні ігри то в общому тобі потрібан потужна відеокарта і Блок живлення для того щоб видяха працювала нормально.

головне питання - навіщо всі ці рухи.

Який процесор на сокет 754 зможе загрузити нормально відеокарту 4 чи 5 серії ?

і блок живлення за 20 доларів для відяхи за 80 ? це як розцінювати? як знущання над відео?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Першим ділом :naezd: поставити(купити) дискретне відео типу Radeon HD4670 512 MB (як варіант http://hotline.ua/tx/sapphire_radeon_hd4670_512_mb_11138-13) - 62 $ / 496 грн.

По друге:

дешевший варіант

доставити ще планку оперативи -1 GB DDR 400 MHz бажано ідентичу твоїй(http://hotline.ua/tx/hynix_1_gb_ddr_400_mhz) - 44 $ / 352 грн

Сумма - 106$/ 848 грн

або

дорожче

материнку типу ASUS P5G41-M LX2/GB (http://hotline.ua/tx/asus_p5g41-m_lx2gb) - 49 $ / 392 грн

+ Intel Pentium Dual-Core E5500 (http://hotline.ua/tx/intel_pentium_dual-core_e5500_at80571pg0722ml) - 66 $ / 528 грн

+ Пам"ять 2*1 GB DDR2 800 MHz (наприклад:http://hotline.ua/tx/hynix_1_gb_ddr2_800_mhz) - 2*23 $ / 184 грн

Сумма - 161 $ / 1288 грн

Вписуємся в твій район "1300 в районі." :smile-zachot: і вистачить для всіх сучасних ігор на середніх настройках

З.І. Чисто субєктивна точка зору :0005:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

всім дякую, але вже з 2 тижні як апгрейднувся) Тому щоб не напрягати людей у майбутньому писаниною, звертаюсь до модерів - закрийте тему)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...