Перейти до змісту

Продам Nikon D90 18-105 VR


phoinix22

Рекомендовані повідомлення

 шановний  у вас гарячка?

ви продаєте з рук, а на розетці новий 8752 грн із гарантіями і всіма відповідальністями. тільки за те що він у вас побував у руках вже треба грн 300-500 скидати. наскільки я розумію пробігу у нього немає взагалі, чи не та? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 шановний  у вас гарячка?

ви продаєте з рук, а на розетці новий 8752 грн із гарантіями і всіма відповідальністями. тільки за те що він у вас побував у руках вже треба грн 300-500 скидати. наскільки я розумію пробігу у нього немає взагалі, чи не та? 

Які проблеми, купляйте на розетці та не забувайте що 8752 грн. ціна не остаточна в них.

Апарат новий зі складу, ціна варіюється +- 200 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 шановний  у вас гарячка?

ви продаєте з рук, а на розетці новий 8752 грн із гарантіями і всіма відповідальністями. тільки за те що він у вас побував у руках вже треба грн 300-500 скидати. наскільки я розумію пробігу у нього немає взагалі, чи не та? 

MADKOT.. Ви маєте себе за КОГО??? Вам Не Всерівно Хто Що Кому за Скільки Продає. Ви Мабуть Просто Передозувались інформацією(ЄреССю) і тепер маєте себе за ВЕЛИКОГо ТРЕЙДЕРА ФОТОтехніки..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось воно що, виявляється - це місцевий флудер-всезнайка!!! :offtopic:

А-ля "Робін Гуд" ніби-то радий допомогти всім, а насправді - показати всім своє "Я" єсьть зе бест во всьом" :g32:

:sm110: :sm110: :sm110:

З людиною, яка хоче купити, завжди можна домовитись, а так...

Дійсно, MADKOT, чи Вам не все одно, га?

Виходить, що гарячка саме у Вас!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 phoinix22 та WellDone, з кількості ваших постів видно, що на борді ви новички. 

На цьому ресурсі ніхто вам нічим не зобов"язаний. Не подобається тут продавати, го на старий\варшавку\привоз\північний і тд, там хоч в 10 К можна цінити в надії знайти лоха клієнта.

Цілком адекватне зауваження на рахунок ціни, і не слід так болісно реагувати ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На цьому ресурсі ніхто вам нічим не зобов"язаний. Не подобається тут продавати, го на старий\варшавку\привоз\північний і тд, там хоч в 10 К можна цінити в надії знайти лоха клієнта.

Цілком адекватне зауваження на рахунок ціни, і не слід так болісно реагувати ;)

Нє, ну до чого тут, мені не подобається??? Мені якраз подобається :rolleyes:

Вам болісно за Мадкота, що я йому відповів?

А судячи саме з болісного реагування Мадкота, це йому не подобається, що я тут продаю і як я продаю.

Він що на старому\варшавці\привозі\північному і тд. питає про гарячку і вказує продавцю, де яка ціна і як треба продавати?

Цирк, шановні! :0001:

Самі ж кажете "ніхто нікому нічим не зобов"язаний".

Щось не влаштовує, го мімо!

Го-го-го! :0123:

Ще раз повторюся, за ціну з хорошою людиною завжди можна домовитись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...