Перейти до змісту

гуртки для ...мам


irysia007

Рекомендовані повідомлення

А як ви подивитеся на те, щоб організувати в Луцьку такі собі гуртки для мам? Адже не всі по вуха на роботі. У кого мала дитинка, хто має лишні пів-дня, а більшості просто таки треба навчитися жити і виживати. Колись були столи крою в магазинах тканин. То хто не вмів кроїти, йшов туди і шив вдома. Атепер і цього немає. Я хотіла б навчитися, наприклад, гарно вязати. Хоч мені далеко не 20. Скажете, що є секонд-хенд, але своя річ - набагато краща. До того ж, секонд-хенд теж треба вшивати, доробляти...крім того, він і не такий безпечний. Та це інша тема.

Хто мене підтримає і підкаже,чи є в нас творчі люди, які б узялися за це діло. Чи є щось подібне в Луцьку?

post-10264-1287471047,45_thumb.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

irysia007, у нас є відповідний розділ: Зроби сам / ОчУмелые ручки.

перепрошую, аде саме таке подивитися? я ж сюди і написала. чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Zheny@, а тема створена якраз у відповідному розділі.

Чи є щось подібне в Луцьку?

Не чула про такі курси в Луцьку. На жаль. Але сама б хотіла навчитися шити. Поки що тільки в"яжу \люди кажуть - часом навіть непогано :rolleyes:\ Так що якщо якісь питання будуть - звертайся.

ЗІ: порівнювати секонд і зроблене своїми руками - некоректно. Хіба що виключно по ціні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Ви говорите про гуртки де збираються люди по інтересам і вчаться ділячись своїм досвідом? Чи ви хочете платні гуртки де вчать мам (щось робити)? 2-ий варіант ймовірніший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви говорите про гуртки де збираються люди по інтересам і вчаться ділячись своїм досвідом? Чи ви хочете платні гуртки де вчать мам (щось робити)? 2-ий варіант ймовірніший.

У салоні рукоділля "Вишиті ідеї", який знаходиться в ТРЦ "Гранд Волинь" проводять творчі класи. У нас можна навчитись правильно вишивати хрестиком, бісером, створювати цікаві речі у техніці "квілінг", в'язати гачком. Вік відвідувачів особливого значення не має, групи обмежені кількістю 6 чоловік. Є індивідуальні уроки. Розклад занять можна взнати за телефоном 066-528-33-21. Запрошуємо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 10 місяців потому...

Проводжу майстер клас по полімерній глині(як для початківців,так і для тих хто має певний досвід),квіти з тканини(молоді мами зможуть навчитись робити для своїх принцес заколочки ,резиночки,обручі,а також заколки та брошки для себе),букети з цукерок,біжутерія з проволки,вироби з сіна.Якщо зацікавить-пишіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А як ви подивитеся на те, щоб організувати в Луцьку такі собі гуртки для мам? Адже не всі по вуха на роботі. У кого мала дитинка, хто має лишні пів-дня, а більшості просто таки треба навчитися жити і виживати. Колись були столи крою в магазинах тканин. То хто не вмів кроїти, йшов туди і шив вдома. Атепер і цього немає. Я хотіла б навчитися, наприклад, гарно вязати. Хоч мені далеко не 20. Скажете, що є секонд-хенд, але своя річ - набагато краща. До того ж, секонд-хенд теж треба вшивати, доробляти...крім того, він і не такий безпечний. Та це інша тема.

Хто мене підтримає і підкаже,чи є в нас творчі люди, які б узялися за це діло. Чи є щось подібне в Луцьку?

Думаю таке собі товариство мам можна було б організувати. Це і буде такий собі клуб по інтересам. Я правда не творча натура, мене більше цікавить бізнес і підприємництво. Якщо є мамочки з такими інтересами, було б цікаво познайомитися. А можливо і не тільки мамочки :_02::0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Археологи. Невже не видно, що тема, як мінімум не актуальна?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...