Перейти до змісту

Рок концерти


Гість @6PU}{@H

Рекомендовані повідомлення

В мене на вінті (ну і на дісках) є мальок рок концертів починаючи він БІТЛІВ закінчиючи новою рок музокою можу залити пишіть якщо шось треба ! перераховувати не буду по довго ! а може ше хтось щось має ??? дуже хочу AC/DC ............дуже.........я просто фанат цієї групи !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене на вінті (ну і на дісках) є мальок рок концертів починаючи він БІТЛІВ закінчиючи новою рок музокою можу залити пишіть якщо шось треба ! перераховувати не буду по довго ! а може ше хтось щось має ??? дуже хочу AC/DC ............дуже.........я просто фанат цієї групи !

Маю Концерт 1.8 Гб Stiff Upper Lip вроді би так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дуже треба заливай !!!!! і то дуже треба ! а що ше маєш ??? наприклад Джудас Пріст?

дай список ........

а за АЦблискавкаДЦ тобі дуже велике ДЯКУЮ ! заливай в папку Мюзік а там є папка @6PU}{@H

:blink::lol::blink::lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цей диск зараз не у мене. Буде завтра-післязавтра. Концерт AC/DC можу залити перекодований 1.8 Гб або оригінал з ДВД 7ГБ. Тобі який? :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай краще той що перекодлований ! бо в мене трафіка не хватить щоб той скачати ! в мене осталося 2 гіга ! я і цей бду вночі качати........!

а що ше маєш ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О а щось з гранджа маєш?

A Hard Days Night

Let It Be

Yellow Submarine

ще в мого друга є антологія БІТЛІВ (11 двд дісків) там повністю все про них від самого народження до закінчення .....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 @6PU}{@H

А у тебя случайно Dead Kennedys в мп-3 не имеется? А the Exploited?

P.S. Who is Kenny?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Ursa

Поставив на сьогодні на вечір на закачку Exploited Exploited - 1996 - Beat The Bastards (з одноіменним кліпом), 2000 - Dead Cities, 2003 - Fuck The Systems.

Коли буде можливість - пошукаю ще. Дякую, що нагадав про цю групу. Давно, ще в 89 слухав, сподобалось, але після того знайти не міг, а потім забув. Як тільки зкачається, то закину на обмінник. Але це не раніше понеділка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты сравнивал Punks Not Dead (1981) и Beat The Bastards (1996) - не скажешь, что одна и та же банда играет, да?

У меня когда-то были все их альбомы (кроме одного) на МС.

И когда-то, пока винт наглым образом на работе не форматнули, было практически всё в мп-3... Сейчас бы перекодировал с МС, но нема чем...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є в мене 2 кліпа:

The Exploited - Beat The Bastards

The Exploited - Dogs Of War Punk'S Not Dead

можу викласти ! а якщо тобі така панкуха подобається в мене є група називається Iggy Pop ця група почала ще раніше гоцати за Секс Пістолс можу закінути в мене всі альбоми є на вінті !!!!! (там 2 мп3 діска)

питай що ртеба якщо треба то викладу

А забув сказати Кєнні це чювак із Мультта "САУС ПАРК" дуже крутий мульт.....

якщо побачіш колись цей мульт (серіал) то зрозумієш мою фразу "Они убили Кенни.....!!!!! Сволочи.....!!!!!"

хоч можеш його скачати він є в папці мюзік - @6PU}{@H - Саус Парк !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to @6PU}{@H

А ти бачив кліп про Кені? Якщо не помиляюсь там взята пісня, яку виконує соліст групи Unheling(пісня вроді називається Forsaken, в переводі - покинутий, забутий) під вставки з Соус Парка, де вбивають Кені... Рульний кліп!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to @6PU}{@H

А ти бачив кліп про Кені? Якщо не помиляюсь там взята пісня, яку виконує соліст групи Unheling(пісня вроді називається Forsaken, в переводі - покинутий, забутий) під вставки з Соус Парка, де вбивають Кені... Рульний кліп!!!

ні не бачів !

а в тебе є мож залити ? або дай сцилочку я скачаю з нета а потім тобі дам........

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є... ща залью... зкіну з ноута... блін, в мене скоро не хватить терпіння - куплю другу сетєву карту...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є... ща залью... зкіну з ноута... блін, в мене скоро не хватить терпіння - куплю другу сетєву карту...

тобі шкода 25 грн. дати за сєтєвуху? закідуй в папку музюк а там далі папка @^PU}{@H і туда десь скінь.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закинув... Кліп просто класний!!! Класно підібрані моменти та пісня взагалі рульна!!! Рекомендую всім подивитися!!!

Шукати ось тут:

на фтп video/for @6PU}{@H/

P.S: якщо хтось маю цю пісню - пліз, скиньте...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кліпак просто НІШТЯК ! мені він дуже сподобався і пісня класна !!!!!!

:friday::lol::lol::lol: - за кліпак !

якщо маєш саус парк то залий будь-ласка мені його (серіал)

до речі я знаю що в серіалі там є 1 серія яка так і називається СМЕРТЬ КЕННІ в цій серії він остаточно вмирає.........і більше не виходить на екрани ...... :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...