Перейти до змісту

Познайомлюсь з дівчиною або з декількома дівчатами


rulet7000

Рекомендовані повідомлення

Неозброєним оком з ніка топікстартера видно, що його ім"я Руслан. Здогади перевірила, переглянувши особилку інфу по асьці, що вказана в профілі. З цього роблю висновок, що Руслан шукає дівку (дівок) для свого НЕдруга, а мо" і друга Андрія.. хз ....типу стьоб... ну він так думає...

АЙАЙАЙ, хіба так роблять хороші хлопчики???? айайай....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

та взагалі тема даунська, як на мене. Такі запити на інших ресурсах треба робити, там до кольОру, до вибОру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to ТС: наступна зупинка - тема "Памагітє с девушком"

Ждем "Подкатітє дєвушку","Помагітє с мальчиком","Познайомлюсь з депутатом","Познайомлюсь з німцем ,щоб помститись за дідуся","Продамся на органи","Дайте голды а то на маунта не хватает"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я колись бачив такі оголошення на стовбах.....це вже прогресивніше....маладєц пацан...=)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to ТС: наступна зупинка - тема "Памагітє с девушком"

Ждем "Подкатітє дєвушку","Помагітє с мальчиком","Познайомлюсь з депутатом","Познайомлюсь з німцем ,щоб помститись за дідуся","Продамся на органи","Дайте голды а то на маунта не хватает"

Кстати мну как нубу, вскоре переезжающему в Аутленд, последнее очень актуально ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

спецом for you:

ось фотко:

Скрытый текст

мешкає приблизно в цьому районі

весело провести час

жжош :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Неозброєним оком з ніка топікстартера видно, що його ім"я Руслан. Здогади перевірила, переглянувши особилку інфу по асьці, що вказана в профілі. З цього роблю висновок, що Руслан шукає дівку (дівок) для свого НЕдруга, а мо" і друга Андрія.. хз ....типу стьоб... ну він так думає...

АЙАЙАЙ, хіба так роблять хороші хлопчики???? айайай....

:jeer::hug::smile-zachot:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

то шо дівчата так і не відгукнулись?

дівчатка не соромтесь так, а раптом то нормальний чел і всіх вас (табуном) зводить в кіно чи театр?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...