Перейти до змісту

Врезультаті автоаварії на Волині загинув велосипедист


Blik

Рекомендовані повідомлення

есть какие-то подробности? что за велосипедист, кто-то из своих, MTB'шников или шоссеров?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть какие-то подробности? что за велосипедист, кто-то из своих, MTB'шников или шоссеров?

Навряд чи його можна було б зарахувати до велосипедистів у тому розумінні, що ти вкладаєш в це слово. Він просто скористався в ту нещасливу для себе ніч велосипедом. Хлопець повертався від дівчини. Назустріч їхав автомобіль, кажуть, ніби з вимкненими фарами (але то не точно). Водій виїхав на зустрічну, бо обминав вибоїни, і так наїхав на велосипедиста. Черепно-мозкова травма несумісна з життям. Я кілька годин тому повернулась з похорон. Це був син друзів моїх батьків.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

есть какие-то подробности? что за велосипедист, кто-то из своих, MTB'шников или шоссеров?

Навряд чи його можна було б зарахувати до велосипедистів у тому розумінні, що ти вкладаєш в це слово. Він просто скористався в ту нещасливу для себе ніч велосипедом. Хлопець повертався від дівчини. Назустріч їхав автомобіль, кажуть, ніби з вимкненими фарами (але то не точно). Водій виїхав на зустрічну, бо обминав вибоїни, і так наїхав на велосипедиста. Черепно-мозкова травма несумісна з життям. Я кілька годин тому повернулась з похорон. Це був син друзів моїх батьків.

на Заході(німці, Фіни...) за користування велом без відбивачів на колесух, без стоп-ліхтаря , який світиться, та ближнього світла в нічну пору, хоч ти на КК велі, хоч на дорожньому ---- штраф від 400 еврів!!!!!. ЗРОБИ СЕБЕ ПОМІТНИМ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В селе - значит не свои, а кто-то на "украине", хотя водилу это не оправдывает.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Земля пухом... Співчуваю...

P.S. Ліхтар/відбивач би був спереду (і ззаду), то... До речі, фабричні "катафоти" треба міняти, здається, раз в рік. І на "Україні" в заводській комплектації спереду є білий кутовий відбивач, інше питання, чи довго він там стоїть.. Задній служить набагато довше (і "сліпне" із часом).

P.P.S. На жаль, знаю ці всі нюанси не з добра... До першого снігу не одне таке повідомлення буде...(( Розказували досвідчені водії, як видно вночі вел на дорозі ЗА МІСТОМ, та і сам бачив... Осінь, темно, холодно, часом дощ, і люди темними велами в темноті додому їдуть..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на Заході(німці, Фіни...) за користування велом без відбивачів на колесух, без стоп-ліхтаря , який світиться, та ближнього світла в нічну пору, хоч ти на КК велі, хоч на дорожньому ---- штраф від 400 еврів!!!!!. ЗРОБИ СЕБЕ ПОМІТНИМ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО

Є приклад і поближче. Нас з Мартензом і Таньою в Польщі за 20 км. відь українського кордону ледь не оштрафували за те, що в нас на трьох чоловік було тільки дві фари і два маячка.

Якби в нас штрафували велосипедистів - це значно зменшило б такі випадки.

Чесно кажучи шкода навіть тих водіїв, які із-за тупості багатьох велосипедистів стають вбивцями і живуть з цим до кінця життя :(

Я не про конкретний випадок, а взагалі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗРОБИ СЕБЕ ПОМІТНИМ ЦЕ СТОСУЄТЬСЯ КОЖНОГО

Золотые слова! Ночью- чем больше света, маячков, мигалок и отражателей- тем лучше

И чтоб ни один водитель сбив велосипедиста не мог сказать- "я тебе не бачив..."

Лучше быть ярким пятном на дороге, чем ходить в гипсе месяц!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маячок то фігню коштує, 15 грн на Старому базарі. І тебе вночі вже обганяють з дистанцією абсолютно всі, хто за тобою їде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...