Перейти до змісту

Непостійна робота у нічну зміну


IncvizitoR

Рекомендовані повідомлення

Вакансія: є потреба в послугах друкаря на широкоформатному сольвентному друці. Робота у нічну зміну. Періодичність роботи залежить від кількості замовлень, може бути кілька ночей підряд, може бути одна зміна за неділю. Наперід важко щось гарантувати.

Оплата праці позмінна.

Вимоги: перевага в першу чергу надаватиметься людям з досвідом роботи друкаря широкого формату. Досвід роботи в друці але інших технологій (офсет, шовкодрук, тощо) теж вітається. Ну і на крайній випадок розглянуться пропозиції без досвіду але бажанням навчитись і продуктивно працювати.

Зв’язок: бажаючі надсилають мені в приват лист-резюме зі вказаними своїми попередніми роботами, їх термінами, та коротку інформацію про себе (вік, сімейний стан). Ну і звичайно свій контактний телефон. Не обіцяю що на всі листи відписуватиму, але з тим хто зацікавить зв’яжуться протягом кількох годин, оскільки ця вакансія дуже "горяща".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто роботодавець?

ініціал, Факторія, Стелс? )

Ти, Микола, недагаварюєш... :)

Є ще Креатив Плюс, Візуал, і думаю я теж когось упустив. А по-друге такі навадящі вопроси логічні були б якби ти розраховував на це місце, а так поки що лише "шкварчить ваша папіроска" (с) Проня Прокоповна :)

Для інтриги і підігріву інтересу до цієї гілки, поки утримаюсь від відповіді, скажу лише що серед перерахованих вона є. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З/П???

Рівень оплати договірний, якщо іншими словами, все залежить від професійних здібностей кандидата, якщо кваліфікований (приїзджає і одразу друкує, а що саме головне з нульовим браком) - максимальна ставка, якщо взагалі без досвіду (розказувати показувати, навчати з нуля) - мінімальна.

Якщо в цифрах то 50-100 грн./зміна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, вказані цифри замалі для такої роботи. Врахуйте ще фактор шкідливості виробництва та ін. Сам друкую часом на широкоформатній машині, в т.ч. і вночі, і знаю нюанси не зі слів. За такі гроші можна друкувати зміну вдень, але для ночі явно замало.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, вказані цифри замалі для такої роботи. Врахуйте ще фактор шкідливості виробництва та ін. Сам друкую часом на широкоформатній машині, в т.ч. і вночі, і знаю нюанси не зі слів. За такі гроші можна друкувати зміну вдень, але для ночі явно замало.

все в нашому світі відносне, порівняно з Сомалі ми багата країна, порівняно з Європою жебраки.

так само і тут, на фоні зарплати штатного друкаря може здаватись замало, ібо в штатних зарплатах існує віртуальна "надбавка" на стабільність, щоб втримувати на місці. Ми пропонуємо ситуативну зайнятість. І для людини без заробітку - цілком адекватна оплата за непильну сидячу роботу. Це не вагони розвантажувати. І не виключено що за пару місяців, коли друкар розбереться, навчиться - перейде на денний режим з постійною зайнятістю.

Наприклад в сусідній темі за день треба доски і бруси вантажити за оплату в межах нашої, правда там шкідливість роботи не вимірюється тривалим впливом, а миттєва: "брус на нога упадьот - савсєм больна будєт". Так що про оплату праці можна дискутувати дуже довго.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Висловив свою думку. Для початківця ціна хороша. Але я маючи досвід за такі гроші точно би не пішов.

Плюс врахуйте той фактор, що ви довіряєте людині не дуже дешеву річ із купою нюансів. І один провтик може вилитись в кругленьку суму.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вакансія актуальна.

Вже сьогодні намальовується робота, затримка лише за вашою інформацією (див. перший пост)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропозиція довготривало актуальна, оскільки практика показує що навіть при 2-х потенційних друкарях нічної зміни, в якийсь конкретний день може невийти обом. Так що пошуки продовжено.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"вибач"але ніч більше коштуе в мене за 50 грн в день працюють 150-200грн і я сам буду працювати мені треба 1 день навчання

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...