Jump to content

Непостійна робота у нічну зміну

IncvizitoR

Recommended Posts

• Member ID:  21
  • Group:  Power users
  • Topic Count:  0
  • Content Count:  1,943
  • Status:  Offline
  • Last Seen:  

Вакансія: є потреба в послугах друкаря на широкоформатному сольвентному друці. Робота у нічну зміну. Періодичність роботи залежить від кількості замовлень, може бути кілька ночей підряд, може бути одна зміна за неділю. Наперід важко щось гарантувати.

Оплата праці позмінна.

Вимоги: перевага в першу чергу надаватиметься людям з досвідом роботи друкаря широкого формату. Досвід роботи в друці але інших технологій (офсет, шовкодрук, тощо) теж вітається. Ну і на крайній випадок розглянуться пропозиції без досвіду але бажанням навчитись і продуктивно працювати.

Зв’язок: бажаючі надсилають мені в приват лист-резюме зі вказаними своїми попередніми роботами, їх термінами, та коротку інформацію про себе (вік, сімейний стан). Ну і звичайно свій контактний телефон. Не обіцяю що на всі листи відписуватиму, але з тим хто зацікавить зв’яжуться протягом кількох годин, оскільки ця вакансія дуже "горяща".

• Member ID:  2,200
  • Group:  Members
  • Content Count:  330
  • Last Seen:  

Хто роботодавець?

ініціал, Факторія, Стелс? )

• Last Seen:  

Хто роботодавець?

ініціал, Факторія, Стелс? )

Ти, Микола, недагаварюєш... :)

Є ще Креатив Плюс, Візуал, і думаю я теж когось упустив. А по-друге такі навадящі вопроси логічні були б якби ти розраховував на це місце, а так поки що лише "шкварчить ваша папіроска" (с) Проня Прокоповна :)

Для інтриги і підігріву інтересу до цієї гілки, поки утримаюсь від відповіді, скажу лише що серед перерахованих вона є. :)

• Member ID:  1,106
  • Content Count:  1,650
  • Last Seen:  

З/П???

я розумію що позмінна, але за зміну скільки?

• Last Seen:  

З/П???

Рівень оплати договірний, якщо іншими словами, все залежить від професійних здібностей кандидата, якщо кваліфікований (приїзджає і одразу друкує, а що саме головне з нульовим браком) - максимальна ставка, якщо взагалі без досвіду (розказувати показувати, навчати з нуля) - мінімальна.

Якщо в цифрах то 50-100 грн./зміна

• Member ID:  2,694
  • Content Count:  2,358
  • Last Seen:  

ІМХО, вказані цифри замалі для такої роботи. Врахуйте ще фактор шкідливості виробництва та ін. Сам друкую часом на широкоформатній машині, в т.ч. і вночі, і знаю нюанси не зі слів. За такі гроші можна друкувати зміну вдень, але для ночі явно замало.

• Last Seen:  

ІМХО, вказані цифри замалі для такої роботи. Врахуйте ще фактор шкідливості виробництва та ін. Сам друкую часом на широкоформатній машині, в т.ч. і вночі, і знаю нюанси не зі слів. За такі гроші можна друкувати зміну вдень, але для ночі явно замало.

все в нашому світі відносне, порівняно з Сомалі ми багата країна, порівняно з Європою жебраки.

так само і тут, на фоні зарплати штатного друкаря може здаватись замало, ібо в штатних зарплатах існує віртуальна "надбавка" на стабільність, щоб втримувати на місці. Ми пропонуємо ситуативну зайнятість. І для людини без заробітку - цілком адекватна оплата за непильну сидячу роботу. Це не вагони розвантажувати. І не виключено що за пару місяців, коли друкар розбереться, навчиться - перейде на денний режим з постійною зайнятістю.

Наприклад в сусідній темі за день треба доски і бруси вантажити за оплату в межах нашої, правда там шкідливість роботи не вимірюється тривалим впливом, а миттєва: "брус на нога упадьот - савсєм больна будєт". Так що про оплату праці можна дискутувати дуже довго.

• Member ID:  2,694
  • Content Count:  2,358
  • Last Seen:  

Висловив свою думку. Для початківця ціна хороша. Але я маючи досвід за такі гроші точно би не пішов.

Плюс врахуйте той фактор, що ви довіряєте людині не дуже дешеву річ із купою нюансів. І один провтик може вилитись в кругленьку суму.

• Member ID:  2,934
  • Content Count:  9
  • Last Seen:  

Вакансія ще актуальна? досвіду немає, але навчитись бажання є)

• Member ID:  3,082
  • Content Count:  1,886
  • Last Seen:  

аналогічно. цікавить вакансія

• Last Seen:  

Вакансія актуальна.

Вже сьогодні намальовується робота, затримка лише за вашою інформацією (див. перший пост)

• Last Seen:  

Пропозиція довготривало актуальна, оскільки практика показує що навіть при 2-х потенційних друкарях нічної зміни, в якийсь конкретний день може невийти обом. Так що пошуки продовжено.

• 2 weeks later...

• Member ID:  8,079
  • Content Count:  634
  • Last Seen:  

"вибач"але ніч більше коштуе в мене за 50 грн в день працюють 150-200грн і я сам буду працювати мені треба 1 день навчання

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...