Перейти до змісту

Треба лампи


Рекомендовані повідомлення

Треба лампи від старих телевізорів які валяются у вас дома на благе діло багато їх не треба я не барига всього 3 штуки Обміняю на Пиво,Сок,Чай,Каву,та Кока-Колу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба лампи від старих телевізорів які валяются у вас дома на благе діло багато їх не треба я не барига всього 3 штуки Обміняю на Пиво,Сок,Чай,Каву,та Кока-Колу

де ж ти був раніше.... викинув всяких різнитх і дорогих і дешевих пів мішка у мусорку :(((((((((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

У кого валяються без діла якісь лампи а бажано великі прошу писати маркування сюди за ціну по телефону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ГУ-50 в телевізорах не використовувались, шукай на організаціях де використовують чи використовували КВ радіозв'язок.

На барахолках можуть такі штуки проскакувати.

6П44 и 6П45 знайти простіше, вони використовувались в строчній розгортці лампових ТВ, 44-та в чорнобілих, 45-та в кольорових.

Раніше на ринку досить часто проскакували нові в упаковках, практично за безцінь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре, лампи ти припустим за пиво найдеш, а трансформатор де замовляти будеш? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to Lisovic я знаю де які лампи стоять я питаюсь у людей може вони десь без діла валяються

to Harddriver ТС-270 послідовно 2 штуки + умножувач э в наявности

ось 45-та але це прототип

Коли знімав то телефон аж глючив

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хех, прикольно :)

Я спочатку про "тёплый ламповий звук" подумав - всі ці лампочки  в вихідні каскади йдуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце клас!!! :rolleyes: Romanki,це ти трансформатор Тесла намутив? :smile-zachot: А чого саме на лампах,зараз є непогані високовольтні польові транзистори?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оце клас!!! :rolleyes: Romanki,це ти трансформатор Тесла намутив? :smile-zachot: А чого саме на лампах,зараз є непогані високовольтні польові транзистори?

Трансформатора Тесла не бачу :) Просто якийсь високовольтний генератор, мабуть, з невеликою частотою (до 25кГц) з кучею гармонік і пару витків проволоки "для понту" :) Заміщується елементарною схемою на строчнику від старих ТВ, 1 транзистор і 2 резистора.

А на рахунок нормальних, сучасних високовольтних генераторів - то там треба високоструменеві, а не високовольтні польові транзистори. З низьким опором у відкритому стані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не ВТТЦ а по його принципу Це ТВЧ, "ключі" як для цього діла є но дорогі цука

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що означає *високоструменеві*? Так всі потужні польовикі мають опір відкритого каналу порядка декількох міліом.Та на мат. платах кампутерів польовики по 80-100 А можуть пропускати :blink: ...мало? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

to KOTuK Це блокинг генератор по схемі эмкісної трьох точки без всякого пнп васЯ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я з материнок і БЖ АТХ понавипаював для високовольтки :) Пробиває 6-8см в повітрі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А шо робив? іонізатор чи так бавишся високовольтними розрядами? :) Колись теж *страждав*всякою високовольтною фігньою-іонізатори ,стробоскопи...-)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не так вже і багато стоять IGBT транзистор G30N60A4 всього 35грн. зато має постійний струм 75А і максимальну напругу 600В, а імпульсний взагалі 150А.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мета индукційна піч сьогодні виложу відео як до червона розколюеться булавка тільки на 1 45 лампі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Транзистори не треба і не треба мене тикати носом ось як обіцяв відео http://www.youtube.com/watch?v=Ym8N01xShC8

камера з телефона там де викрутка та провід світиться синім насправді червоне і це на 1 лампі индуктор поміняв бо треба більша моща а так лампа бере 500мА (400 допустима) !!!! жду гу-50 скоро будуть :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є два телевізори, один ЕЛЕКТРОН, другій РАДУГА по моєму лампові. Електрон навіть працював недавно, там тільки щось з кнопкою включання сталось...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...