Перейти до змісту

Продам iPhone 2G 8GB


kot

Рекомендовані повідомлення

Тел. в користуванні чуть більше року, привезений з штатів (до мене користувались не багато).

Джейл і анлок на борту. Проша 3.1.3 (з прибамбасами під ОС 4) рут стандартний. Можна ставити прожкі через тунця.

Комплектація повна: коробка, шнур, док станція, зарядка, навушники (в догонку додам поломані навушнкики і поломаний кабель). Телефон не копав, не топив (хоча кажуть йому пофіг).

Причина продажі - награвся, не використовую аппарат навіть на 10 %, а носити таку бамбулу в карматі для простого дзвінка то перебор.

Вартість 2100 грн. Можливий невелийкий торг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дорого. по 1600 їх толкають... хоча, я тобі запропоную 1650 з тижневим манібеком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо штовхають за 1600, не бачу тобі змісту купувати в мене за 1650. За 1700 грн. в мене забирають в любу секунду без манібеку. Але щось мене не вдохновляє продати яФон і купити ноклу в 5 раз більшу з тач дісплеєм в який молотком треба стукати щоб позвонити.

Згадав - додаю ще автомобільну зарядку. скіну до 2000 грн. (дещо поспішаю).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1653грн. 21коп. +шарікова ручка+ буханка хліба) свіжого, поки. так що думай швидше)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О це вже діло, з інтервалом часу в 12 годин набрали 3 грн. Десь до нового року вийдемо на потрібну сумму.

Мало хлопці мало.

На рахунок 3Ж – хтось знає різницю між 3Ж і 2Ж?? Поясню в 3Ж появився ЖОПРС, але разом з тим в нього задня кришка ПЛАСТИКОВА і ходить він дещо повільніще (начинка однакова, але на відчуття при користуванні – 2Ж скоріший, порівнювали). До того ж 2Ж має довший час роботи від батареї.

Знайшов на швидку руку

скидаю до 1980 грн.ࡦ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1950 грн.

знайшлася ще одна док станція - буде покупцю в догонку.

хто там пропонував буханку і ручку прийдеться шукати ще й тиркалку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поспішаю з продажем. Ціна 1700 грн. Пропонуйте ви ціну. Цікавить обмін на якийсь самсунг з доплатою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло не чисте. - не зрозумів??

всі зацікавлені мають час сьогодні до обіду, в іншому випадку віднесу на ринок і продпам за 3 рубля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не буду вдаватись в деталі різниці між корпусами і особливостями зборки, напишу що важливе для мене -

1) підтримка 3g мереж(hspda), a edge був і в першому поколінні.

2) gps - навігатор завжди під рукою це непогана річ!

3) новий звуковий чіп, в першому поколінні це wolfson, звук тепер став чистіший і голосніший. І накінець нормальний розєм для наушників не втоплений в корпус)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2noven

я більш ніж впевнений, що в тебе не яФон з ебею.

емей в білому списку

продам тобі 10 яФонів за 70 долларів по умовах продажу ебей. Цікавить???? та нажаль я не "кидало".

restart2

я от 3g кожен день використовую, приймаю кожного разу після їди (лікар прописав). Я не думаю, що поки до нас дійде якісний і доступний 3г, то яФон 3г не стане музейним експонатом.

Про присутність ЖОПС я розповідав. Про чіп не знав. Ну а роз’єм для навушників то дійсно революція.

Я от би краще пригадав час, коли 3г поступив у продажу, як він продавався, що про нього казали і яка в нього була ціна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну я використовую 3gs, мені друге покоління повільне, а перше пусте.

Ти писав в першому пості жопрс, вот я і подумав що ти маєш наувазі gprs а не gps! Написав би без викаблучувань - всі б зрозуміли відразу)

те що розєм це революція, особисто для мене це плюс, так як непотрібно підрізати штекер наушників або використовувати перехідник, стандартними наушниками не користуюсь - звук убогий.

Як це немає нормального 3g?! Utel тобі в поміч) чи тобі 10 гіг в місяць на мобільному мало? Сьогодні вот закачав гру принца персіі. Розмір 550 мб, качався зі швидкістью 190-250кб/с.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну я 10 гіг качаю в день, дієта в 10 гб/міс то для мене було б важко. Ютел поки не радує площею покриття.

noven - імей в білому списку, перевіряв сам.

Хотів добавити, для тих хто продає iPhone – продавайте тілки при можливості купити наступне покоління, важко розставатися з даним девайсом :_11: і переходити на щось простіше.

restart2 – убойний підпис тільки один ньюанс – ці самі іноплянетяни завоювали твою планету і розповідають тобі що і коли робити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...