Перейти до змісту

Куплю оптику і біксенон на ВАЗ-2109


snikey

Рекомендовані повідомлення

Куплю біксенон на ВАЗ-2109. Совість в мене ще є, тому придбаю і оптику, щоб не сліпив зустрічних водіїв. Потрібне біле чисте світло(можливо трохи жовтувате, головне щоб у дощ і в сніг було добре видно). Якщо сенсу немає взагалі ставити, поясніть, будь ласка. Вислухаю всі пропозиції по адекватній ціні. Також вітається встановлення цієї системи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

 Тут два варіанти:

1Міняти оптику на Hella з ксеноном. Інші виробники китайське г. Це дорожчий варіант Якщо просто ставити ксенон в штатну фару, а вона нагадаю без коректора, то додастся ще один водій в сторону якого я довго буду матюкатись, коли ти будеш їхати по зустрічній :rolleyes:

2Ставити собі нормальні галогенки Philips, якщо повезе будуть довго служити і радувати. Дешево і сердито. А ефект майже той самий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vrm

+100500

Опередив мої думки :smile3:

snikey, не поповнюй ряди бидло-райдерів з китайським xenonom за 50 баксів і бризговиками Sparco.

Дійсно якісні Phillips та хороші непомутнівші зеркала рефлекторів ліхтарів - дадуть в рази кращий результат за куди менші гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

візьми якісні лампочки, наприклад PHILIPS XP або NG і протитуманки можливо HELLA i буде вдвоє дешевше китайського ксенону і мабуть не гірше по якості освітлення

мля...

vrm, Deemon

мене випередили, але думки співпадаютьrolleyes.gif

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не розумію чому ви говорите про китайський біксенон і економите мої гроші? якщо в людини ВАЗ, то що, немає грошей купити якісне і хороше світло? Тема називається біксенон з оптикою, збираюсь ставити те і те. Хочу вислухати конкретні пропозиції, а не те як погано ставити ксенон в штатне світло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зустрічні питання.

Які переваги ксенону над галогенками (який очікуєш отримати результат)?

Дійсно стокове світло настільки униле, що тільки ксенон врятує ситуацію?

Серйозно, випускаються якісні і хороші не китайські біксенони на ВАЗ?

нотатка на потім, якщо, вдруг, надумаєш продавати авто, адекватний покупець попросить зняти ті цяці, і повернути сток, більш ніж упевнений, тому що такого роду побрякушки, аж ніяк не хаваються розумними людьми. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

anekdot3.jpg

І на продовження теми: хочу щось таке, де не пахне китайський гімном (наголос на перший склад) :)

756106421.jpg

393880585.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Які переваги ксенону над галогенками (який очікуєш отримати результат)?

Очікую наступне- коли їду в темряві в дощ- мені страшно і лячно, що зненацька вискочить людина на дорогу, буде їхати віз без сигналів, трактор без габаритів і т.д. Хочу побороти свою фобію елементарним способом- бачу куди їду і що робиться на дорозі.

Дійсно стокове світло настільки униле, що тільки ксенон врятує ситуацію?

Якщо філіпси врятують ситуацію- буду тільки за(зараз стоять недешеві осрами, але толку небагато)

Серйозно, випускаються якісні і хороші не китайські біксенони на ВАЗ?

Думаю на H3 є такі в природі, добавити коректор, оптику і правильно настроїти- буде саме те, що потрібно

нотатка на потім, якщо, вдруг, надумаєш продавати авто, адекватний покупець попросить зняти ті цяці, і повернути сток, більш ніж упевнений, тому що такого роду побрякушки, аж ніяк не хаваються розумними людьми. 

Дякую, врахую цей момент, але на гарне і хороше світло також знайдеться свій покупець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

калхоз_тюнінг_мастерс ЗА ксенон у кожному вазі, ланосі та авео :0123:

магнітний нанокаталізатор бензину "+1500 лошадей" в подарунок!

сам думав ставити лінзовані фари, ксенон - а потім поставив комплект осрам найтбрейкер і кинув ті дурні думки

а сук з ксеноном "по-калхозному" зустрічаю звичайно ж шикарним дальнячком :mdr:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

калхоз_тюнінг_мастерс ЗА ксенон у кожному вазі, ланосі та авео :0123:

магнітний нанокаталізатор бензину "+1500 лошадей" в подарунок!

сам думав ставити лінзовані фари, ксенон - а потім поставив комплект осрам найтбрейкер і кинув ті дурні думки

а сук з ксеноном "по-калхозному" зустрічаю звичайно ж шикарним дальнячком :mdr:

Переконайте мене, що osram nightbreaker або Philips BlueVision:

1. не сліплять

2. видно при будь-якій погоді

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нащо переконувати? купи одні, поїздь, купи інші, поїздь - порівняй. ти ж написав що питання фінансів для тебе не проблема (щоб хто чого не подумав про власників вазів :smile3: )

на наших форумах дещо перевагу надають філіпсам, москалики - найтбрейкеру. але принципово вони схожі аж до дрібниць. хоча по заявлених характеристиках деяка перевага у філіпса, основне що йому закидають - чому цих переваг нема на практиці.

і знов же ще питання де стоїть лімпа, якість та кпд самої фари...

і до речі про погоду - в ксенона більше падає ефективність при забрудненні скла самої фари ніж в інших.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мабуть, куплю Philips diamond vision, спробую

Всім красне дякую за роз'яснення, хоча можно було трохи в легшому тоні виражати свої думки :)

поки не відправили в PO- Закривайте тему :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

snikey,

Хіба що ти купиш китайску фару з прозорим склом і туди вмонтуєш якісні брендові білінзи, наприклад - Hella, Valeo чи Koito. А так якщо ти думаеш що купиш китайську фару і засунеш туди китайський гей-ксенон, то тобі стане краще видно дорогу, то ти глибоко помиляєшся.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що ж ви на людину насіли))) Всі знають, що китайський ксенон - зло! Сподіваюсь - він теж то знає.

По темі - шукаєш дві битих фари з лінзами, виколупуєш лінзи з кріпленнями, розбираєш свої, бажано запасні, фари. Мастириш туди лінзи і ставиш оригінальні блоки з лампами - або нові, або б\в. HELLA, Bosch, Valeo, і , можливо, бо сам ще не зустрічав ксенона в-ва Magnetii Marelli (Carello). Це тобі виробники толкового ксенонового світла.

Ну і про корректор не забудь - він теж дуже бажаний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как один из вариантов,поставь противотуманки ксеноновые а в фары хорошие галогены.и видно нормально и другим не мешает.

цен не скажу,а если надо,могу дать ном.телефона парня который етим занимаеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

брєд :sq_ye:

ксенон в протитуманках (без лінз, з малою глибиною відбивача) сліпить ще більше, а освітлює ще менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если свет направить на вертолёты,то я согласен.а так сколько ни езжу ни разу не сигналили встречные.

а во вторых,большенство модных машин ездит с ксеноновыми фарами от англичан(они дешевле)свет в которых смещен влево.потому и слепят

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В урну ксенон без омивача лінзи, коректора і омивача... Ці всі причандалля до ксенонової лампи не дарма придумали. Температура свічення ксенону від 4500 просто розсіюється на мокрому асфальті, і чим вища температура свічення, тим більше промені губляться в темноті, тоді світло світить куди завгодно, тільки не на дорогу. При забрудненні ксенонової фари, світло ще більше розсіюється, для цього і омивач. Купи якісне галогенове світло, Борг хороші лампи пропонує, і буде тобі щастя. Можливо тобі скло на фарах полірувати вже треба чи відбивач вже помутнів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прочитавши кілька форумів замовив з київа Philips X-treme Power 198 грн пара. завтра буду кататись з такими лапочками. враженя відпишу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, було б дійсно корисно почитати думки та враження щодо Philips X-treme Power.

А ще прохання зробити фото до та після заміни ламп наприклад однієї і тієї ж ділянки дороги/будівлі/об'єтку.

Думаю багато бордівських водіїв буде вдячні. :0021:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме так. Фотозвіт не завадить.

Можливо тобі скло на фарах полірувати вже треба чи відбивач вже помутнів...

І що робити в такому випадку? Де нормально полірують скло? Де і як відновлють рефлектори фар?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, було б дійсно корисно почитати думки та враження щодо Philips X-treme Power.

А ще прохання зробити фото до та після заміни ламп наприклад однієї і тієї ж ділянки дороги/будівлі/об'єтку.

Думаю багато бордівських водіїв буде вдячні. :0021:

ок

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mihavolvol, так дійсно, бімшоти (фото світла з ліхтарів на стіні в темряві) - дуже доречні будуть, по можливості - 2-сток, 1-сток+1-Philips X-treme Power, 2х Philips X-treme Power. :ok:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі поставив лінзи в фари на авео, ксенон 6000, світло змінилось в кращу сторону незрівнянно. чітка лінія є, зустрічних не сліпить і в дощ ВИДНО все, хто не вірить - ласкаво просимо на тест драйв.

Перед лінзами ставив ксенон в фари, то без варіантів - світить скрізь крім дороги.

Тому топікстартеру рекомендую, купити оптику лінзовану на 2109 і на ближнє поставити ксенон.

В даній фарі ближнє і дальнє окремо

При продажі машини ці фари можна зняти і продати як бу, то не є проблемою

vaz2108_rs-03979_450.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я собі поставив лінзи в фари на авео, ксенон 6000, світло змінилось в кращу сторону незрівнянно. чітка лінія є, зустрічних не сліпить і в дощ ВИДНО все, хто не вірить - ласкаво просимо на тест драйв.

Перед лінзами ставив ксенон в фари, то без варіантів - світить скрізь крім дороги.

Тому топікстартеру рекомендую, купити оптику лінзовану на 2109 і на ближнє поставити ксенон.

В даній фарі ближнє і дальнє окремо

При продажі машини ці фари можна зняти і продати як бу, то не є проблемою

vaz2108_rs-03979_450.jpg

Проблем з гаїшниками не буде? Потрібно буде додатково ставити склоочисники? Зустрічних водіїв сліпити не буде таке світло? Яка ціна питання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...