Перейти до змісту

Куплю оптику і біксенон на ВАЗ-2109


snikey

Рекомендовані повідомлення

я собі поставив лінзи в фари на авео, ксенон 6000, світло змінилось в кращу сторону незрівнянно. чітка лінія є, зустрічних не сліпить і в дощ ВИДНО все, хто не вірить - ласкаво просимо на тест драйв.

Перед лінзами ставив ксенон в фари, то без варіантів - світить скрізь крім дороги.

Тому топікстартеру рекомендую, купити оптику лінзовану на 2109 і на ближнє поставити ксенон.

В даній фарі ближнє і дальнє окремо

При продажі машини ці фари можна зняти і продати як бу, то не є проблемою

vaz2108_rs-03979_450.jpg

Там на них пише "NO HID"(я думаю переводить не треба), так що це неграмотна порада торгаша китйським тюнінгом. І лінза в них лажова, і не треба переконувать що ксенон у 6000К це щастя. Оптимальна світлова температура 4300К, ну максимум 5000К.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 50
  • Створено
  • Остання відповідь

сам думав ставити лінзовані фари, ксенон - а потім поставив комплект осрам найтбрейкер і кинув ті дурні думки

А де замовляв?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mihavolvol, так дійсно, бімшоти (фото світла з ліхтарів на стіні в темряві) - дуже доречні будуть, по можливості - 2-сток, 1-сток+1-Philips X-treme Power, 2х Philips X-treme Power. :ok:

фот nikon d40 ним фотки будуть нормальні (машина сієра 85р. зараз стоять філіпси куплені на ринку по 30грн/шт на упакомці писало "+50%" реально гавно з гавна особливо в дощ то при зустрічному русі я їду макс 10км бо нічого не видно)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема може бути не в лампочках - у склі фари, у відбивачі, у поганих контактах на фарі, у роботі генератора, у старій проводці, так що нові лампочки можуть тебе не спасти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Проблема може бути не в лампочках - у склі фари, у відбивачі, у поганих контактах на фарі, у роботі генератора, у старій проводці, так що нові лампочки можуть тебе не спасти.

згідний на всі 100%. в моєму випадку найти нові фари не реально а якшо і є то китай на пів року. якщо вони дадуть хоть 30% від того шо є то я буду їздити впевненіше. як варіант переробити під інші фари з новіших моделей.(і тоді можливо буде вставити мої нові лампочки).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

якщо в людини ВАЗ, то що, немає грошей купити якісне і хороше світло? Тема називається біксенон з оптикою, збираюсь ставити те і те. Хочу вислухати конкретні пропозиції, а не те як погано ставити ксенон в штатне світло.

Ок. Якісне і хороше світло від Хелла, тільки ще я не чув щоб в Україні продавали. Але можна замовити з Росії. 

ксенон/галоген 90/90

ксенон/ксенон 90/90

Хтось готовий платити такі гроші??? А ось людина не поскупилась:

post-6632-1285861629,75_thumb.jpg

А те що пропонує ScorpionYurka, це і є те китаське г., про яке я згадував... Через деякий час те "скло" буде мутне і ніяка поліровка не спасе...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

17200 рублів це приблизно 4500 грн. То ще не так багато. На мою сток коштує приблизно 6500 грн. за пару.

А тут вони стільки всього обіцяють :-)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перед вибором ксенона раджу переглянути відео передачі з тестом ксенонів.

І ще одне відео.

http://www.youtube.com/watch?v=acw4MXFC2FY

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раз вже говоримо про світло, то ось цікава стаття по галогенках. Хто стоїть перед вибором яку купувуати, може пригодиться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одна стаття розміщена на сайті АвтоДела - Тест ламп Н4 головного света

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купив Philips X-treme Power, про враження відпишусь. Чесно кажучи, не вірю, що відбудеться якийсь приголомшливий ефект, до цього стояли OSRAM H4 Cool Blue. Побачимо вночі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купив Philips X-treme Power, про враження відпишусь. Чесно кажучи, не вірю, що відбудеться якийсь приголомшливий ефект, до цього стояли OSRAM H4 Cool Blue. Побачимо вночі :)

Хотілося б побачити фото двох ламп, тобто в лівій osram, в правій philips і все це в сутінках- фото ззовні і з салону... :rolleyes:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купив Philips X-treme Power, про враження відпишусь. Чесно кажучи, не вірю, що відбудеться якийсь приголомшливий ефект, до цього стояли OSRAM H4 Cool Blue. Побачимо вночі :)

мої мали сьогодні приїхати по декларації є а на складі нема "загубились по дорозі " добре шо то нова почта оплата товару при отриманні. обовязково напиши ефект.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні купив Philips X-treme Power, про враження відпишусь. Чесно кажучи, не вірю, що відбудеться якийсь приголомшливий ефект, до цього стояли OSRAM H4 Cool Blue. Побачимо вночі :)

де купував і скільки дав, якщо несекрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

де купував і скільки дав, якщо несекрет?

Найдешевше, що я бачив на просторах інтернету це 176 гривень пара в одному з інет магазинів ну і + пару гр. за доставку. Не думаю що на формулі дешевше... Хіба може ще бути нормальна ціна в Атл... 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив на формулі, 270грн - 10% знижки. Здирництво...

У порівнянні з осрамами, світла набагато більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив на формулі, 270грн - 10% знижки. Здирництво...

У порівнянні з осрамами, світла набагато більше

це добре але справді дорого мої їдуть за 198 +доставка14грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найдешевше, що я бачив на просторах інтернету це 176 гривень пара в одному з інет магазинів ну і + пару гр. за доставку. Не думаю що на формулі дешевше... Хіба може ще бути нормальна ціна в Атл... 

Не обрадую тих хто купив вже, тому що знайшов ще дешевше... 145 гривень, це вже быльш схоже на нормальну ціну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную перенести тему в АвтоПаті і перейменувати на щось типу: Обговорення різних ламп у фари.

Вчора випробував куплений OSRAM NIGHT BREAKER в реальних умовах на нічній трасі, фари з новими лампами відразу відрегулював на сервісі. Перше що порадувало це більше світла в порівнянні із штатними галогенами, світло стало ближче по кольору до денного. Ще що порадувало це те що мене на трасі помітили з дальнім світлом, мабуть дивитися на таке світло було не зовсім приємно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тесту кинув товстіший дріт прямо від акума до лампочки - взнав, що світло буває чисто біле, а не жовте, як та стоці.

Вже десь 3-и роки як змінив штатну проводку до фар на дроти від BMW. Лампочки "osram +100". В протитуманках теж osram і нормальна проводка.

Ні про який ксенон навіть не задумуюсь. Вистачає повністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заради цікавості замовив

H4 Super White Xenon Halogen Blue

китайські лампочки-галогенки обіцяють світити краще ксенона :ahuet:

Як отримаю- покажу результати, зрівняю осрам, філіпс і китайське чудо-техніки (ніякої мови про сертифікати, відповідність міжнародним стандартним умовам і слова немає, тому не факт що вони згодяться у повсякденній експлуатації і буду їх використовувати). Як факт, вони не дуже дешеві, тому можна очікувати якийсь результат :bayan:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...