Перейти до змісту

Де "пасуться" ДАІшники


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

Правильно роблять. Не порушуйте ПДР.

Якби вони протоколи складали, то я б погодився про правильність, а так...

п.с. правил не порушую. ніколи.

яка різниця, як вони накажуть порушника?

Не порушуйте, і тим самим не дасте їм можливість на вас заробляти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 267
  • Створено
  • Остання відповідь

яка різниця, як вони накажуть порушника?

Не порушуйте, і тим самим не дасте їм можливість на вас заробляти.

В даному випадку вони є порушниками закону

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Правильно роблять. Не порушуйте ПДР.

Якби вони протоколи складали, то я б погодився про правильність, а так...

п.с. правил не порушую. ніколи.

яка різниця, як вони накажуть порушника?

Не порушуйте, і тим самим не дасте їм можливість на вас заробляти.

Велика різниця...якщо вони розводять водіїв в більшості випадків..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному випадку вони є порушниками закону

а для такої постановки проблеми є тема "Нарушения ДАИшников" ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даному випадку вони є порушниками закону

а для такої постановки проблеми є тема "Нарушения ДАИшников" ;)

А там ти напишеш, що ми товчемо воду в ступі, або як бабки під під'їздом. Одне я зрозумів вже точно, твої 5 копійок мусять бути в кожній темі, хоч і не по темі. ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

.... Одне я зрозумів вже точно, твої 5 копійок мусять бути в кожній темі, хоч і не по темі. ;)

не зовсім. От спробуй пояснити сенс саме цієї теми. Ти, наприклад, прочитавши тут, що хтось сьогодні бачив ДАЙців на такому-то перехресті, відразу станеш інакше їздити? ні, не почнеш.

Об'їдеш те перехрест? То за пару тижнів читання цієї теми ти взагалі ніде не зможеш їздити.

Чи може ДАЙці десь стоять постійно? теж ні.

Сенс цієї теми простий - не порушуй і тим самим не давай їм "пастися".

А ті випадки, де дійсно буває неможливо не порушити - ми створюємо самі, і ніхто нам не винний, і це не є "місця, де постійно пасуться ДАЙці"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сьогодні стояли перед мостом як їхати на Рованці(стояли під знаком Зупинка заборонена)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пару раз вже спостерігав біля мосту на Ківерцівський. Не пробуйте обганяти там на непрацюючому з часів СРСР переїзді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не пробуйте обганяти там на непрацюючому з часів СРСР переїзді.

Не дивлячись на те, що там є осьова лінія, там "страшно" не тільки обганяти, а й випереджати. Цитую пдр:

20.4. Якщо перед переїздом немає дорожньої розмітки або дорожніх знаків, що визначають кількість смуг руху, рух транспортних засобів через переїзд дозволяється лише в один ряд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз стоять на Винниченка перед парковкою "Директорії". За припнутими машинами їх не видно. Лапають тих, хто їде на знак від Променя до центру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз стоять на Винниченка перед парковкою "Директорії". За припнутими машинами їх не видно. Лапають тих, хто їде на знак від Променя до центру.

І правильно роблять. :ok:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоять на Волі біля Перлини!

в центрі сьогодні не був, але здогадуюсь, що припаркованих авто під знаком вони не штрафували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоять на Волі біля Перлини!

в центрі сьогодні не був, але здогадуюсь, що припаркованих авто під знаком вони не штрафували.

та вони самі стояли під знаком вроді!

http://www.youtube.com/watch?v=fN6tSR0Tfs0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоять на Волі біля Перлини!

в центрі сьогодні не був, але здогадуюсь, що припаркованих авто під знаком вони не штрафували.

:) А хіба вони там когось колись штрафували? ;) Там по шапці можуть надавати. Вони краще біля старого ринка в годину "пік" дядьків з села потрусять ;) А як тільки там утвориться затор, то вони звідти швиденько злиняють, їм нема часу займатись такою фігнею, як розбиратися з заторами :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 хвилин тому бачив біля Палацу учнівської молоді, біля пішоходного переходу з лежачими поліцаями. Зупиняли всіх підряд. Що вони хотіли незнаю...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був зупинений в новоутвореному населеному пункті Садове товариство Коршів по львівській трасі. Сфотографували моє авто з ДАІ-шного ланосу котрий їхав по зустрічній смузі. Далі був розворот через суцільну лінію, мигалки і блимання фар. Показали фотку - 82 км. Розраховуватись на місці я не став. Сказав щоб писали протокол в якому я зазначу, що зйомка проводилась з рухомого ато на зустріч. Після чого, показавши страховку я був відпущений з побажанням "Щасливої дороги". НЕ платіть гроші в подібній ситуації. Менти просто беруть на понт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був зупинений в новоутвореному населеному пункті Садове товариство Коршів по львівській трасі. Сфотографували моє авто з ДАІ-шного ланосу котрий їхав по зустрічній смузі. Далі був розворот через суцільну лінію, мигалки і блимання фар. Показали фотку - 82 км. Розраховуватись на місці я не став. Сказав щоб писали протокол в якому я зазначу, що зйомка проводилась з рухомого ато на зустріч. Після чого, показавши страховку я був відпущений з побажанням "Щасливої дороги". НЕ платіть гроші в подібній ситуації. Менти просто беруть на понт.

Є відео запис спілкування з Дайцями??треба писати на них скарги щоб на слідуючий раз знали як розводити..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з феном вроді стояли )

тоді не на парковій, а на глушецю? ;) І, дай вгадаю, - під господарським судом?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

з феном вроді стояли )

тоді не на парковій, а на глушецю? ;) І, дай вгадаю, - під господарським судом?

так на Глушець ;) так під судом)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...